За словами голови правління банку «Львів» Миколи Воз-нюка, новій команді вдається гармонійно поєднувати славні традиції галицької ощадності та ісландського консерватизму. У 2006 році банк «Львів» став членом Національної системи масових електронних платежів, а також дійсним членом Європейської бізнес-асоціації, відомої консалтингової струк-
тури, яка займається в Україні захистом іноземних інвестицій.
У цьому році капітал банку «Львів» зріс на 33 млн. грн., а це, у свою чергу, розширило фінансові можливості установи. Натомість універсальність, консервативність оперативність у прийнятті рішень та широка диверсифікація активів сприяють реалізації стратегічних планів розвитку.
Починаючи з 2006 року, банк активно працював над розширенням власної мережі. Нові відділення з'явилися у Львові, Стрию, Самборі, Новояворівську, Дрогобичі. У планах керівництва банку до 2009 року розвинути потужну мережу відділень по всій Західній Україні та в Києві.
У восьмому щорічному конкурсі «Обличчя міста — 2007», який провели Львівська торгово-промислова палата та Львівська міська рада, банк «Львів» переміг у номінації «Європейський рівень
послуг». Таким чином науковці, державні та міські посадовці, а також мешканці міста відзначили професіоналізм, якість обслуговування та близькість до людей цієї банківської установи.
Європейський рівень послуг «Львів» демонструє з багатьох банківських продуктів. Зокрема, завдяки співпраці з владою та реалізації «Програми енергозбереження» кожен львів'янин може отримати у банку пільговий кредит на придбання та встановлення енергозберігаючого обладнання. Унікальність програм — це кредити з річною ставкою у 5 % (15 % компенсує місцевий бюджет).
На початку жовтня в рамках проведення Міжнародного економічного форуму в Львові відбулося підписання меморандуму про порозуміння між банком «Львів» та Скандинавською Екологічною фінансовою корпорацією (NEFKO) щодо реалізації проектів у сфері
енергозбереження та екології. Завдяки використанню ресурсів NEFCO львівський банк отримає можливість реалізовувати цілий комплекс заходів, спрямованих на видачу енергозберігаючих кредитів під нижчі відсоткові ставки. Програма енергозбереження, бюджет якої складе 3 млн. евро, діятиме протягом п'яти років, позичальниками стануть як фізичні, так і юридичні особи.
Цього року банк «Львів» став переможцем тендера, що проводився у червні Львівською міською радою серед банків та професійних учасників фондового ринку з метою відбору послуг андерайтера та платіжного агента щодо випуску облігацій внутрішньої місцевої позики м. Львова, першої серії (А) на суму 50 млн. грн. Запропоновані ним умови стали найбільш прийнятними та максимально наближеними до ставки європейських фінансових установ, завдяки
чому банк зумів перемогти потужних фінансових конкурентів, які вважаються акулами банківського бізнесу.
Завдяки запозиченню місто Львів отримало кошти на реалізацію проектів розвитку інфраструктури. Зокрема, на реконструкцію шляхового та житлово-комунального господарства, заходи енергозбереження, реставрацію пам'яток архітектури, охорону здоров'я, житлове будівництво тощо.
Формат банку передбачає більш індивідуальний підхід до клієнта та широкий спектр консультаційних послуг.
За словами Миколи Возню-ка, мешканці Ужгорода можуть розраховувати на те, що банк стане своєрідним фінансовим радником, який допоможе ефективно розпоряджатися власними коштами.