Зовнішньоторговельні операції послугами проводилися з партнерами із 69 країн світу. Експорт послуг до країн ЄС зменшився на 9,1% і становив 89,1% від загального обсягу експорту. Основною країною-партнером в експорті послуг залишається Угорщина, на яку припадає 22,6% від загального обсягу експорту.
Серед країн-партнерів найбільше зросли обсяги послуг наданих Чехії та Великій Британії. Натомість зменшилися обсяги експорту послуг до Австрії, Німеччини, Російської Федерації та Італії .
Структура українського експорту, як і у відповідному періоді минулого року залишалася майже незмінною. За січень–березень п.р. найбільші обсяги припадали на послуги з переробки матеріальних ресурсів, які складали 77,3% від загального обсягу експорту та транспортні послуги – 19,1%.
Структура імпорту послуг також залишилася майже незмінною протягом декількох років. Найбільшу частку у загальному обсязі імпорту послуг за січень–березень п.р. складали транспортні послуги – 56,4%, за рахунок одержання послуг залізничного та автомобільного транспорту, ділові послуги – 18,9%, послуги, пов’язані з подорожами – 10,7%, послуги, пов’язані з фінансовою діяльністю – 6,0%.
Частка імпорту послуг, одержаних від країн ЄС в порівнянні з січнем–березнем 2014р. зменшилась і становила 85,1% від загального обсягу послуг. Суттєво зменшився обсяг послуг, одержаних від Російської Федерації, Італії, Угорщини, Словаччини та Німеччини.
Протягом І кварталу п.р. найактивніше здійснювали експортно-імпортні операції з послугами підприємства м.Мукачеве, Виноградівського та Мукачівського районів, м.Ужгород та Ужгородського району, повідомляє ГУ статисткии у Закарпатській області.