Під час блокування активістів ДК на посту в Нижніх Воротах тітушки "чекали команди", а міліціонери "не бачили" зброї (ВІДЕО)

Активісти ГО "Дорожній контроль" оприлюднили заключний - 4-ий відеоролик - за підсумками відвідин Закарпаття, в нашому разі - посту ДАІ №1 у Нижніх Воротах на Воловеччині. На відео видно, як агресивно налаштовані люди, які прийшли на пост, провокують бійку та намагаються заблокувати активіста. А на зауваження "дорожконтролівців" про напад на пост і пов'язану із цим небезпеку міліціонери відповідають: "Нас не спалять, спалять вас".

Під час блокування активістів ДК на посту в Нижніх Воротах тітушки "чекали команди", а міліціонери "не бачили" зброї (ВІДЕО)

У мережі зявився заключний ролик із відеоматеріалу, відзнятого активістами "Дорожнього контролю" на посту у Нижніх Воротах.

Відео - прго те, як в якусь мить на посту зявились агресивно налаштовані верховинці, серед яких був і чоловік з рушницею, і п'яний колишнній районний депутат Анатолій Сличко.

На відеоролику чітко видно: міліція неприховано діє "у зв'язці" з "прибульцями", які намагались спровокувати бійку, робили активістам зауваження щодо спілкування російською мовою і на підвищених тонах кидали гостям в обличчя: "Я у себе вдома, а ти звідки? Ти що тут робиш?".

На викличну поведінку верховинців міліція абсолютно не реагує адекватно: так, на зауваження активістів про оголену мисливську рушницю в одного із горян, замість з'ясувати ситуацію, міліціонери спочатку відповідають - "напевно, у чоловіка є дозвіл", а згодом і загалом "не помічають" зброї. В якийсь момент, коли один із міліцейських начальників заходить у натовп тітушок, один з них - як виявляється з відео, ним є сільський голова Верхніх Воріт Іван Грига - звертаючись до правоохорнця, каже тому "Ми чекаємо твоєї команди".

А після того, як одного з активістів, що його намагались блокувати у приміщенні тітушки, звертається до міліції щодо адекватного реагування у звязку із фактичним нападом на пост з ризиком йгого розгромлення, міліціонери відповідають: "Нас не спалять, спалять вас".

28 січня 2015р.

Теги: тітушки, пост, міліція, Нижні Ворота, команда, зброя

Коментарі

Тоїїї 2015-02-25 / 00:06:36
То не тітушки,а пітушки(

село 2015-02-05 / 23:43:13
Верхньоворітський голова то вовк в овечій шкурі гнати го в шию!!!

василина 2015-02-05 / 20:18:42
ВЕРХНЬОВОРІТСЬКИЙ ГОЛОВА ХОЧЕ СЕБЕ ПОКЛАСТИ ЩО ВІН ПАТРІОТ А ВИБОРИ НА НОСУ ПОДЛИЗА

mikiš 2015-02-04 / 12:33:41
jakuj za rozumnuj oblasnuj kurivnuk taki i pidlrhli

СУДДЯ 2015-01-31 / 14:53:16
Де коментрі від прокуратури області з даного поводу ,очікують певно ,та вже мав умерти від тих дій.Молодці активісти із Запоріжжжя хіба вони нам покажуть,яка у нас мразь плодиться після революції Гідності.Шановні активісти відгукніться ,і відкрийне рахунок в Приватбанку будемо збирати пожертвування тут є защо.Слава Україні!!!.

Лопіт 2015-01-31 / 14:23:21
збіглись як мухи на ..... Верхні Ворота (тітушки напобігеньках)!

Оксана 2015-01-31 / 14:16:45
позор голові Верхніх Воріт Грига Іван показав себе і тітушки ганьба вам

Інспектор ДАІ 2015-01-30 / 14:01:13
арі

Інспектор ДАІ 2015-01-28 / 14:51:40
Переглядаючи кінострічку, раніше, "Берегісь автомобіля" (по Закарпатськи "Сокотися тачки")також був тотожній вислів, памятаєте, коли Інспектор ДАІ питає, Хто свідок події? відповідь, я, що сталося? Звичайно нашим до(а)ївцям далеко до него, але епізод із сличком має тотожність в тім, що він також говорить , що він свідок при тому питає, що сталося? Чим не кіношний,чи ба кримінальний "герой"?!.

закарпаття 2015-01-30 / 10:59:29
Пане ! Головний міліціонер області Чого чекаете? Чекаете бунт ? Де коментарії на події ?

гость 2015-01-30 / 10:53:09
Ото менты на видео ? то зрая дармоъдов ! тот депутат из титушками мали лежати уже на землі . носом в асвальті . Позор ментам . коли уже приймут закон про оружия для физического лица? без участвия \мвс\ легально .

закарпаття 2015-01-30 / 10:41:29
ВИ подивіться на ментів ! то зрая тупих баранів без освіти . Чого вони пруть в міліцію а тому що в 25 років проробив \ тіпа\ і пільги і пенсія ! Начхали вони на закони !! а на закарпатті ото вобще окрема історія із ментами . їх к чортям матери розігнати !!! пускай не позорять закарпаття !!!!!

Толік 2015-01-29 / 22:20:37
Верховинці і справді тупі дебіли,але чи низовинці чимось відрізняються?"подкарпаторуський край-європейський уругвай"-П.ЧУЧКА

закарпатець 2015-01-29 / 11:04:36
відстрілювати тих сук мусорських...куди власна безпека дивиться...відкритий факт покриття криминалітету..чи біля поста нова зона полювання відкрилась, як один із мусорів сказав

Закарпатець 2015-01-28 / 20:32:26
С..рані волівчани-верховинці в..онючі краще б в АТО їх всіх забрали вмісті з ментами!!!!

патріот 2015-01-28 / 18:11:15
Шаранич опустив рейтинг довіри до закарпатської міліції нижче плінтуса

верховина 2015-01-28 / 17:45:48
Якщо в них руки чешуться, відправити всіх в АТО по мобілізації.

ЗАКАРПАТЕЦь 2015-01-28 / 16:51:11


ЧУТИ НАРОД ПОВСТАВ ЦЕ НЕ НАРОД А ПІДЕ***Я ВОЛОВЕЦЬКА ДК ПРОСИМО ПІДНЯТИ ПИТАННЯ АЖ ДО ПРЕЗИДЕНТА КОННЧЕНІ БЛ*Д НЕДОРОБКИ ГІРСЬКІ ДЕБІЛИ


страшно 2015-01-28 / 16:04:08
Не дай Бог попасти нашим ментам і докторам у руки.

007 2015-01-28 / 15:08:43
поникаеме яка буде реакция влади якщо влада ищи иснуе но тот що изнимат дитвак ото рожденный злодий яка може бути довира до сих ментовських злодиив

ІВАН 2015-01-28 / 14:51:23
За те, щоб знищити цю бандитсько-корупційну систему і виступав Майдан.Тепер же завдяки Авакову, банда заспокоїлася.Всіх 100% метів теба гнати із посад, бо навіть те мале пацаня, яке пише, щось там у відео, у цій системі уже всигло прогнити.
Дякуємо хлопців із ДК, за те, що цих ментівських блощиць (по-русски - клопов) виводите на чисту воду.
Дякуємо

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая