Відповідні цифри враховують 30-відсоткову частку в компанії "Куб-Газ", а також видобуток "Тисагазу".
Одним з ключових чинників зростання видобутку є робота нової свердловини "М-17", яка в середньому забезпечує дебіт 11,9 млн куб. футів на добу. При цьому на момент завершення звітного періоду добовий рівень видобутку становив 2,165 boe/d, а в перші вісім днів жовтня - в середньому 2,1 boe/d.
Cub Energy готується до буріння свердловини "Русько-Комарівська 23" на Закарпатті.
Як повідомлялося, Cub Energy зі штаб-квартирою в Х'юстоні (Техас) і офісом в Києві відносить себе до числа п'яти найбільших приватних нафтогазових операторів України. Її найбільшими активами є 30-відсоткова частка в українській нафтогазовій компанії "Куб-Газ", що розробляє Ольгівське, Макіївське, Північно-Макіївське, Вергунське і Крутогорівське родовища у Дніпровсько-Донецькому басейні, а також компанія "Тисагаз", якій належить чотири газові ліцензії: на Русько-Комарівському, Станівському, Королевському газових родовищах та в Ужгородському розвідувальному блоці. Крім того, Cub Energy володіє ТОВ "Техногазіндустрія" (Кремінна Луганської обл.), яке володіє трьома спецдозволами на розробку ділянок загальною площею близько 280 кв. км на сході України (Осколоневська, Кряківська та Східно-Вергунська площі).
Cub Energy домовилася також про придбання компанії Anatolia Energy Corp., котра володіє 25-50%-ми частками 11 нафтогазових ліцензій в Туреччині. Найбільшим акціонером Cub Energy є бізнесмен Михайло Афендіков.
chel 2014-10-16 / 10:51:03
природний газ не має запаху та кольору...Влада сама винувата, що від неї завжди дурно тхне!!!
Копча 2014-10-14 / 02:17:54
Від компанії "дурно пахне" попередньою владою.