Він підкреслив, що підприємці, ризикуючи власними грошима, самі забезпечують свій добробут, завдяки їхній діяльності покращується вигляд нашого рідного міста, вони забезпечують постійний поступ уперед, бо конкуренція не дозволяє їм стояти на місці.
Одним із пріоритетних напрямів бізнесу Володимир Химинець назвав розвиток капітального будівництва та комунального господарства. Щодо останнього — міська рада налаштована повністю передати функції ЖРЕРів у приватні руки, аби ужгородці нарешті могли отримувати якісні послуги. Наголосивши на конструктивній співпраці бізнесу й міської влади, заступник мера вручив двадцяти кращим підприємцям грамоти Ужгородської міської ради, таким чином відзначивши великі досягнення та значний вклад цих людей у розвиток Ужгорода.
Привітав присутніх і представник асоціації підприємців “Ужгород — ХХІ вік” Олег Лукша. Він розповів: буквально того дня (у п’ятницю) завершилася зустріч наших закарпатських підприємців із 25-ма словацькими бізнес-менами. Гості зізналися, що вони у розвитку підприємництва зупинилися на певному етапі, і Україна в деяких моментах навіть перегнала їх. Безперечно, нашим біз-несменам це приємно було чути. А тим часом Олег Васильович закликав присутніх активно долучитися до створення Стратегії розвитку м.Ужгорода, бо від цього залежить і їхнє майбутнє.
На завершення теплі слова на адресу підприємців звучали з уст начальника ДПІ у м.Ужгороді Марії Бадиди та заступника міського голови, начальника управ-ління праці та соціального захисту населення Галини Гецко. І якщо Марія Петрівна, наголосивши на тому, що 80—90 % наших платників податків — це малий і се-редній бізнес і нині вони забезпечують надходження 35 млн. грн. на рік, побажала підприємцям великих при-бутків, то Галина Михайлівна — щоб у них не було проблем, які б привели їх до її відомства.
А після офіційної частини на присутніх чекала ще й неофіційна — у міськвикомкомівському кафе для них накрили столи.
Сайт м.Ужгорода та Ужгородської міськради
06 вересня 2007р.
Теги: