Перед присутніми, а це понад 90 людей, що працюють в напрямку розвитку сталого сільського туризму, серед яких власники приватних садиб, представники влади, громадських організацій, фондів розвитку громад тощо, виступлять - Фулі Папагеоргіоу, Президент Асоціації Євроакадемія(Афіни, Греція), Янош Лукач, Виконавчий Директор, Міжнародний Карпатський фонд (Егер, Угорщина), Володимир Кондрачук, координатор проектів, Делегація Єврокомісії в Україні та інші офіційні особи.
Програма конференції, розрахована на один день, буде дуже насиченою.
Так, після загальної презентації проекту (її проводитимуть обидва координатори: з української сторони – Тетяна Пащенко (Карпатський Фонд) – та з грецької – Васіліс Тціпідіс (Асоціація Євроакадемії)) учасники працюватимуть по сесіях.
На першій сесії «Розвиток сільського туризму в Україні, проблеми і перспективи» головуватиме Фулі Папагеоргіоу – Президент Асоціації Євроакадемія (Афіни, Греція). Присутні матимуть змогу подискутувати з основними доповідачами: Володимиром Васильєвим та Павлом Горішевським, головою та заступником голови спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні, Віктором Тересом (проект Хайфер), експертами з питань сільського туризму Клаусом Ерліхом (Іспанія), Марком Кощаком (Словенія), Елжбетою Стржелецькою (Польща) та Ірен Кукорелі (Угорщина).
Під головуванням Директора Карпатського фонду в Україні Руслана Жиленка відбудеться друга сесія «Інновації в галузі сільського туризму в Україні», на якій учасники представлятимуть свої пілотні проекти, а Вассіліс Тціпідіс презентуватиме курс дистанційного електронного навчання.
Клаус Ерліх (Іспанія), Фулі Папагеоргіоу (Греція) та Ірен Кукорелі (Угорщина) під час третьої сесії доповідатимуть за темою» «кращі практики з інших країн – експертна думка».
Для довідки:
Основною метою діяльності Карпатського Фонду є зміцнення добросусідства, соціальної стабільності та сприяння сталому економічному розвитку Карпатського єврорегіону. Карпатський фонд здійснює свою діяльність на прикордонних територіях Угорщини, Польщі, Румунії, Словаччини і України.
Щоб отримати повну інформацію про мету діяльності Карпатського фонду, звертайтеся на сайт www.carpathianfoundation.org
Карпатський фонд здійснює свою діяльність на наступній території:
Україна: Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Чернівецька області.
Угорщина: округи Боршод-Абауй-Земплен, Гайду-Бігар, Гевеш, Саболч-Сатмар-Берег, Солнок;
Польща: Підкарпатське воєводство;
Румунія: повіти Ботошань, Бігор, Сату Маре, Марамуреш, Салай, Харгіта;
Словаччина: округи Кошице та Пряшів.
05 вересня 2007р.
Теги: