Учора, перед багатотисячним студентським мітингом, що відбувся перед ректоратом УжНУ, він заявив, що призупиняє свою діяльність в Партії регіонів України. Ужгородці обурилися формулюванню "призупиняю", але вже ввечері Медіацентр УжНУ розповсюдив відеосюжет, у якому Федір Ващук заявив, що взагалі нічого про своє "призупинення" не говорив.
Інтернет-видання Закарпаття онлайн, яке вже не вперше ловить керівника УжНУ на відвертій неправді, спеціально знайшло відео, зняте на тому мітингу. У сюжеті чітко видно, що, на вимогу студентів, Ф.Ващук недвозначно говорить: "Особисто я призупиняю свою діяльність...".
Тобто, по суті, у цій ситуації Ф.Ващук збрехав двічі: по-перше, коли обіцяв покінчити (бодай тимчасово) зі своєю діяльністю у Партії регіонів, а по-друге - коли заперечив, що обіцяв це зробити.
Відеосюжет, у якому Ф.Ващук каже про призупинення своєї діяльності в Партії регіонів:
Відеосюжет, у якому Ф.Ващук каже, що не обіцяв призупинити свою діяльність в Партії регіонів:
чава 2013-12-10 / 20:45:19
Ти козел а завтра будеш иншак говорити.
оірвофліво 2013-12-09 / 11:33:27
він ніколи не був комсомольським вожаком. він був звичайним трійочником!
до вишу 2013-12-09 / 08:58:21
Я колись казав що не вірте Ващуку.А всі взяли і йому все і повірили. Це не чесна людина. Якщо ж він вже студентів підвів то уявіть і ставлення його до викладачів.
лоци 2013-12-08 / 07:08:29
соромно' ой як соромно. заради чого все це? адже перед Святим Петром предстанемо без цього усього
інший виш 2013-12-07 / 19:06:56
Вибачте,вас важко і не потрібно називати "шановним" ректором.Хід реторичної думки та послідовності її висвітлення є - "комсомольський вожак". Від вас товариш ващук пахне нафталіном.Підіть вчасно в небуття! Студенти вишу який частково очолюєте значно креативніші і свідомі ніж когорта недолугих їх керівників. яника на йолку а вас на свалку історіїї. вибачте якщо грубо, але болить за освіту. Вистачає...
Почемучка 2013-12-06 / 10:08:38
Почему взяточник и коррупционер Официнский еще не в тюряге? Да еще и возглявляет совет по защите диссертаций. Полный п...ц!
До істориків 2013-12-06 / 08:27:14
Що? На факультеті закінчується науковий потенціал, що берете в аспірантуру Завадяк? Кращих кандидатур не знайшли? Ай-яй-яй
банкір 2013-12-05 / 23:26:25
А родина ректора тихенько вивозить "налічку" в Словаччину...
літописець 2013-12-05 / 14:55:23
ващук і правда, ці поняття аномальні. його справжня біографія - суцільна брехня всім і всьому навколишньому. що ви хочете від контрабандиста, неосвіченого пихатого мужлана, який живе за рахунок корупції, хабарництву і політичному підлабузництву?! як тільки цю істоту відсторонять від корита, в історію відійде ще одне блюзнірське обличчя провладної сили.
УжНУ 2013-12-04 / 23:43:38
З Рошка всі сміються. Там ще один такий є - Фенич. Більшість викладачів ЩИРО підтримуюють своїх студентів і йдуть на мітинг.
Борис 2013-12-04 / 22:15:10
Брехуна к ответ,что значит призупинив,типо подожду,а вдруг все как то уляжется.Ващук меркантильно-проректорная амеба,хватит пыль в глаза пускать, ,хотели подпал устроить,зайте одно хотели бы,спалили,а так придал себе пафосу,,гнать таких надо,
До адмін 2013-12-04 / 19:52:12
Шановний О.Д.! Пропоную конкурс на три кращі святкові "йолки" - обласну, міську і ужнівську (у райцентрах ще і свої варінти), котрі оздоблюємо "найкрасивішими" ПРикрасами - іменами найжаслуженіших членів і прислужителів ПР, наприклад, на ужнівській "йолці" на самому верху, заміст зіроньки,звичайно ж Федько,рівнем нижче - переста, офіс, палінчачка, николай-ЧУК і т.д. Ну, що Ви на це? Хай люди "прославлюють" заслужених хер-оїв наших днів!
юрист, працівник УжНУ 2013-12-04 / 18:51:58
Конституційне право кожного бути членом будь-якої партії, за власним переконанням. Ніхто нікому не може навязувати ввійти чи вийти (в тому числі призупитини, що не передбачено чинним законодавством) з тієї чи іншої політичної партії
Інна 2013-12-04 / 14:55:42
стовпи, як їх нарекли в народі, РИГІональної влади в УжНУ: проректор Офіцинський, керівники факультетських ланок, серед яких почесне місце належить пану Феничу, який уже й сам забув членами яких партій був.
університет 2013-12-04 / 10:41:40
Та Офіцинський Завадячку притягнув в аспірантуру на кафедру історії України. Без повідомлень, без оголошень, зневажаючи колектив та своїх студентів таким вчинком. Нехай Завадячка йде на свій факультет
До студента 2013-12-04 / 10:01:21
Уже читали. то про Фенича і Офіцинського. Автор-молодець
Студент 2013-12-04 / 09:50:25
Читайте про перевертнів в УжНУ, які тепер бігають по майданах, а до цього плазували перед своїми панами-ригами.
http://holdingnews.com.ua/analitik/perevertni-bez-pogoniv.html
Гейза из Ботфалво 2013-12-03 / 23:57:29
Гаром "Призупинянтов" вижу, де гол вон Дюрьо Перьоста, наверно елутозот у Киев, вчера видел, как она из большой куфер садилась у вонот у столицабо. Она наверно немножка капуста заклала для февнека Табачник-Баговчик, чтобы ее ректором делала. Удь ван, фиюк, ез Илонка говорил неке тегноп...
Семен 2013-12-03 / 23:47:30
А Фенич, Рошко і Лемак вийшли з партії регіонів? Чи просто притворяються, що вийшли?
911 2013-12-03 / 23:32:29
ващукопедр