Ледида підтвердив, що звільнив головного освітянина під політику

У цьому голова Закарпатської ОДА зізнався в своєму інтерв'ю телеканалу "Тиса-1"

Ледида підтвердив, що звільнив головного освітянина під політику

Відповідаючи на запитання журналіста зприводу масових звільнень в ОДА напередодні виборів, "губернатор" сказав: "По-перше, Івана Паука ніхто не звільняв. Він працює начальником управління агропромислового комплексу. Що стосується начальника управління освіти, то у нас дійсно була з ним розмова. Я сказав: якщо хочеш займатися освітою, то працюй – займайся конкретною роботою, якщо ж політикою, то роби це де інде. А займати посаду начальника управління і займатися політикою – у мене такого не буде."

Нагадаємо, що за останній час за ініціативи голови Закарпатської ОДА з ключових посад у владі було звільнено ряд осіб. Так, зокрема, «за згодою сторін» був звільнений Євген Шишков, голова Закарпатської ОДТРК. Реорганізація пройшла в управлінні інформації та зв’язків із громадськістю, в результаті якої був позбавлений посади Віктор Дрогальчук. Зміни торкнулись також управління зовнішньоекономічних зв’язків і європейської інтеграції – звільнився Ернест Нусер. Заяву на звільнення написали начальник управління освіти і науки Михайло Мотильчак та начальник Головного управління агропромислового розвитку Закарпатської ОДА Іван Паук. Також вимушено звільнився директор Центру підвищення кваліфікації державних службовців при Закарпатській ОДА Віктор Пащенко. Днями за ініціативи того ж О.Ледиди було звільнено голову Закарпатського регіонального відділенні Фонду державного майна України Василя Андруся. Також про персональний тиск збоку О.Ледиди повідоимив журналіст ромської редакції телеканалу "Тиса-1" Мирослав Горват.

08 жовтня 2012р.

Теги: звільнення, Ледида

Коментарі

Вчитель 09.11.2012 / 13:56:23
П.Ледидо, а чим тоді займалася начальник відділу освіти Міжгірської РДА п.Олексієнко Н.С.Скажу відверто Мотильчак людина з великої букви, а в Олексієнко в Міжгір"ї погоняло "Сукільдєєва".

регионал 08.10.2012 / 21:27:35

Хамство. Коментар видалено. Адмін

українець 08.10.2012 / 18:49:56
до Закарпатського, не кажи гоп поки не перескочиш, дивись щоб тебе не знищили скоріше !!

Закарпатський 08.10.2012 / 15:21:58
ПР злочинці живуть і керують за законом зеків по поняттям і Сталінським законом "Хто не з нами той проти нас і його потрібно знищити. Поки всіх людей хто не з ними, не знищили. 28 жовтня 2012р. знищимо ПР злочинців

Микола 08.10.2012 / 14:55:22
Конюх реально пролітає, і ПРезидент йому такого провалу виборів на Закарпатті не ПРостить! Но нічого, з голоду не помре, буде коням хвости крутити на "Золотій горі"

фізик 08.10.2012 / 14:08:46
Молодець Ледида ставить неуків на свої місця !!

НОВИНИ: Політика

23:44
Академік Микола Мушинка про політичне русинство
16:35
/ 7
Суд арештував майно депутата Ужгородської міськради від ОПЗЖ Маєрчика
17:34
/ 10
АРМА відмовилося підписати протокол про резонансний продаж 460 га на полонині Боржава Каськіву-Льовочкіну
21:10
/ 4
Пол Магочі не вірить у перспективи "русинської" мови
16:47
/ 15
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика взяли під варту з можливістю застави понад 11,5 млн грн
20:59
/ 6
Обрання запобіжного заходу депутату Маєрчику перенесли: захист не встиг прочитати 10 сторінок
20:40
/ 4
Hromadske дослідило "дитячі" статки "підозрілого" нардепа Лаби, а журналістка Мудра зробила "вітропарківські" акценти Відео новина
19:09
/ 6
726 000 грн з 33-мільйонної суми застави за Тимошенко вніс підприємець з Хустського району
15:15
/ 11
Екснардеп "Партії регіонів" і колишній мер Берегова Гайдош отримав бронь у водоканалі та втік в ЄС
22:47
/ 3
16 млн грн застави за нардепа із Закарпаття Михайла Лабу внесла фірма ексзаступника прокурора Київщини
20:06
/ 20
АРМА продало Льовочкіну 460 гектарів раніше вкраденої ним з Каськівим землі на полонині Боржава по 2 тис. грн за сотку
15:33
Апеляційний суд дозволив "закарпатцю-держзраднику" Шуфричу вийти під заставу в понад 33 млн грн
15:59
/ 3
Чи був москвофіл Адольф Добрянський прибічником русинського сепаратизму?
10:19
/ 18
САП та НАБУ повідомили про підозру 5 нардепам, зокрема закарпатцю Лабі, через хабарі за голосування у парламенті
18:55
Церковнослов’янська мова в УПЦ МП. Що не так?
09:34
/ 11
Заступницею мера Ужгорода призначили ексначальницю податкової Марію Бадиду
16:33
/ 4
Справа про кнопкодавство Поляка: суд готується до допиту нардепа Фото новина
11:04
/ 8
Родина закарпатського нардепа Івана Крулька будувала елітні готелі з бізнесменом-втікачем Комарницьким Відео новина
09:14
/ 17
Заступник керуючого справами Закарпатської облради Гайдук розповів НАЗК, що отримав у спадок від діда 300 тис. євро
15:45
Українська письмова мова на Закарпатті у кінці ХІХ – поч. ХХ століття. Поворот до народовства
14:55
/ 3
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
» Всі новини