ЗАТ "Ужгородська швейна фабрика"

 
 
Ім'я: ЗАТ "Ужгородська швейна фабрика"
 
Дата народження: 1946 рік
 
Місце народження: місто Ужгород – обласний центр Закарпаття
 
Кількість працюючих: 470 працівників
 
Середній вік працівників: 37 років
 
Основні риси характеру: бажання навчатися, здатність мріяти і досягати мети
 
Вид діяльності: моделювання та виробництво високоякісного сучасного одягу
 
Джерело енергії: патріотизм, оптимізм, творчий потенціал, професіоналізм
 
Засоби виробництва: власний інтелект, сучасне високотехнологічне обладнання на рівні європейських стандартів
 
Партнери: провідні фірми Європи – Next, Antonelle, TARAJARMON, MARKJACOBS, MOLOKO, MAJE, Blancsmanteaux, BlackyDress, JeanPaul, Rabe, Hobb's, LenerCordier, Moschino, AlbertaFerretti, DanielHechter, Celio, SYM
 
Основні ринки збуту:
Європа: Англія, Франція, Італія, Німеччина, Голландія
 
Україна: Київ, Львів, Одеса, Донецьк, Дніпропетровськ, Харків, Полтава, Миколаїв, Тернопіль, Чернівці, Запоріжжя, Трускавець, Івано-Франківськ, Рівне, Херсон, Євпаторія, Тячів, Ужгород...

ЗАТ "Ужгородська швейна фабрика"
 
вул. Л. Толстого, 40
88018 Ужгород
Телефон: +38 (0312) 61-23-04
Teлефакс: +38 (0312) 61-32-98
 
Mагазин "Парада"
 
Ужгород, вул. Л. Толстого, 40
E-mail:
main@ua-parada.com
Веб-сайт:
www.ua-parada.com/

 

 

ФІЛОСОФІЯ УСПІХУ ЗАТ "УЖГОРОДСЬКА ШВЕЙНА ФАБРИКА"
 

У жовтні 2011 року Ужгородська швейна фабрика відзначатиме 65 років від дня заснування. До свого ювілею ЗАТ "Ужгородська швейна фабрика" пройшла довгий і яскравий шлях становлення від невеликої артілі, створеної у 1946 році, до сучасного високотехнологічного досвідченого виробника швейної галузі.
 
За час становлення і розвитку підприємства відбулося кілька структурних реорганізацій та зміна форм власності. У жовтні 1976 р. на базі підприємства було створено Закарпатське швейне об'єднання, до складу якого увійшло кілька швейних фабрик області. У цей період проведено реконструкцію окремих підприємств та виробничих цехів, задіяно та виконано програми будівництва житла для працівників фабрики.
 
Суттєві зміни як у стратегії, пріоритетах розвитку підприємства, так і в усіх інших напрямках діяльності відбулися у 1995 році, після утворення закритого акціонерного товариства "Ужгородська швейна фабрика". Політичне та економічне становлення незалежної Української держави сприяло формуванню якісно нових виробничих відносин - колектив підприємства одним з перших перейшов на роботу в ринкових умовах.
 
За короткий час фабрика пройшла шлях формування штату професіоналів високого рівня, вдосконалення швейних технологій та обладнання. Відбулося технічне переоснащення найсучаснішими на той час машинами, автоматизованим обладнанням таких найпередовіших фірм, як "Джукі" (Японія), "Лектра" (Франція), "Дюркопп", "Файт" (Німеччина), "Сюто" (Італія) та інших. Це дало змогу застосувати найсучаснішу технологію, а також організувати виробничий процес на рівні світових стандартів. Складаються тісні виробничі відносини із провідними фірмами світу: "Волтерс" (Англія), "Сарфаті" (Франція), "ЕВА" (Німеччина), "П.Зауер" (Австрія), "Озекс" (Словаччина) та іншими. Саме тоді сформувався новий імідж фабрики - сучасної компанії з мережею виробничих цехів, що працюють за сучасними технологіями, з дотриманням високих стандартів якості, ефективним управлінням та якісним обслуговуванням замовників.
 
Підприємство одним з перших у галузі легкої промисловості України акредитоване незалежною агенцією з Великобританії по системі управління якістю ISO 9002:1994. У 2002 р. здійснено перехід до новішого стандарту - ISO 9002:2000. Якість виробів забезпечується 100% контролем продукції на всіх етапах виробництва відповідно до стандартів "AQL", діє сувора процедура "зламаної голки". Завдяки гнучкості системи контролю за якістю, підприємство може запроваджувати різні методи забезпечення якості, відповідно до необхідних вимог.
 
Сьогодні Ужгородська швейна фабрика - відомий у Європі виробник високоякісного стильного одягу. Постійне вдосконалення швейних технологій, високий рівень підготовки висококваліфікованих кадрів, розширення виробництва сформували бездоганний імідж та ділову репутацію підприємства на європейському ринку. Це дає можливість зміцнювати налагоджені зв'язки з партнерами, започатковувати нові ділові відносини та виходити на якісно вищий рівень співробітництва.
 
На європейському ринку швейної промисловості підприємство успішно продає свої вироби вже понад 10 років. Основні ринки збуту знаходяться в Англії, Франції, Італії, Німеччині та Голландії. Підприємство шиє жіночий та чоловічий одяг для провідних європейських компаній, таких відомих торгових марок: Next, Antonelle, TARA JARMON, MARK JACOBS, MOLOKO, MAJE, Blancs manteaux, Blacky Dress, Jean Paul, Rabe, Hobb's, Lener Cordier, Moschino, Alberta Ferretti, Daniel Hechter, Celio, SYM та інших.
 
Довготривале плідне співробітництво з відомими у світі виробниками одягу сприяє розвитку підприємства та успіху спільного бізнесу.
 
З метою просування кращих зразків виготовленого одягу на вітчизняному ринку у 1998 році створено торгову марку "Парада". Перша ж колекція, створена під новим брендом, - колекція осінньо-зимового сезону, була удостоєна участі в показі на "Сезонах моди". Шанувальники віддають перевагу ТМ "Парада", перш за все за оптимальне поєднання якості, модного стилю та ціни. В основі колекцій – класичний діловий одяг для жінок, який органічно поєднує строгість стилю з вишуканою романтичністю та оригінальністю. Протягом року для українського ринку модельєрами та дизайнерами розробляються колекції одягу: "Весна - літо" та "Осінь - зима". Кожну колекцію вирізняє оригінальна особливість, певний емоційний настрій, що додає їй шарму і неповторності.
 
На підприємстві збережено систему соціальних гарантій для працівників, до їх послуг медпункт, їдальня, гуртожиток. Все це результат стабільної і ритмічної роботи колективу.
 
Підприємство вкладає власні та залучає іноземні інвестиції для створення нових робочих місць. На виконання державних програм щодо розвитку вітчизняної промисловості, зайнятості населення, зокрема в гірських селах, за сприянням Ужгородської швейної фабрики створено мережу підприємств на території області. На всіх підприємствах вчасно виплачується заробітна плата, щорічні податки до державного і місцевого бюджетів складають мільйони гривень. Значна увага приділяється питанням культури виробництва, охорони праці, забезпеченню сучасних санітарно-гігієнічних умов роботи.
 
Колектив ЗАТ "Ужгородська швейна фабрика" не заспокоюється на досягнутому, постійно вдосконалюються форми і методи організації праці, управління персоналом, впроваджуються нові сучасні технології виробництва одягу, здійснюється пошук нових партнерів та ринки збуту. Набутий протягом десятиліть досвід, формування колективу однодумців, стійких позитивних тенденцій, поєднання традицій та сучасного світосприйняття дають надійну основу і впевненість для подальшого розвитку підприємства.