Коли дійде правда і до кримчан?

Генерал Власов і бійці Російської визвольної армії
Генерал Власов і бійці Російської визвольної армії

До брехливої пропаґанди російських ЗМІ, які, з окупованої території, безкарно називають українців фашистами, долучилася і  брехлива істерика в окупованому Криму. На жаль, поширювачами брехні і неграмотности щодо рішення  Шостого апеляційного суду Києва скасувати рішення першої інстанції про визнання нацистською символіки 14-ї дивізії СС «Галичина», стала головна редакторка г. «Крымские известия»  І.Іванченко та спікер підконтрольного Кремлю законодавчого орґану російської влади в Криму В.Константинов.

Кримський журналіст, в’язень Кремля, Микола Семена, якого вдалося звільнити з російської в'язниці, звернув увагу на чергову брехню і її розповсюження в окупованому Криму. Йдеться про вже стару московську брехню про „українських фашистів”, зокрема, коли йдеться про українську участь в дивізії Ваффен СС „Галичина”, сформованій у липні 1943 р..

Пан Семена звертає увагу на неграмотність В. Константинова та І.Іванченко, цілковите незнання історії, не тільки участі українців у Другій світовій війні. Константинова «шокував вердикт київських суддів» - який йому донесла і цілковито перекрутила І.Іванченко  (Микола Семена, „Про символи, шокованого Константинова й історичну безграмотність”, Радіо Свобода, 6.10.2020).

М.Семена дуже вичерпно й зрозумілою мовою пояснює історичну неграмотність, згаданих кримських  політика та журналістки стосовно знань не тільки історії українського визвольного руху, але й викриває вигадані звинуваченя, мовляв, Нюрнберзький трибунал  визнавав дивізію військ СС «Галичина» злочинною організацією, чого навіть у згадках не було, але є у фантазії „шокованих”.

Мені було б цікаво спостерігати за істерикою кримських патріотів „русского мира”, коли б вони ближче познайомились з участю в коляборації росіян з нацистами. А починати слід би було вже з таємної угоди, підписаної в присутності Сталіна Молотовом і Ріббентропом 23.8.1939 р.. Це була колаборація на найвищому рівні, яка й спричинилася до початку Другої світової війни, поділом Европи.

Напад націонал-соціалістичної фашистської Німеччини на  соціалістично-комуністичний СССР  серед попередників „русского мира” виявив так багато колабораціоністів, що російський генерал Андрій Власов зміг зорганізувати 100 -тисячну армію (1942-1945) – під символами російських трикольорів, які зараз визнані символом РФ, про що, очевидячки, не знає ані кримська журналістка, ані кримський політик.

Якщо Російська визвольна армія (РОА) була організована поза межами СССР, то її менше „видання” досі мало відоме не тільки українцям, але й самим московитам – Російська визвольна народна армія (РОНА) Локотської республіки (1941-43). Локотська республіка була офіційно визнана німецькою владою 15 листопада 1941 року.

Тут доречно буде пригадати, що 30 червня 1941 р. у Львові відбувся  Акт проголошення відновлення Української Держави, а  вже 5 липня т.р. гестапівці заарештували С. Бандеру, Я. Стецька, а також близько 300 членів ОУН, з яких 15 було розстріляно, а решта опинилася в концтаборах (друга хвиля арештів настала з 15 вересня). Довідавшись про Акт проголошення самостійної України, Гітлер видав наказ негайно знищити рух Бандери.  

Берлін визнав автономію Локотської республіки  2 тижні після офіційного звернення, а гітлерівське командування на Східному фронті одержало наказ всіляко підтримувати і захищати російських націонал-соціалістів. Ця фашистська російська  „республіка” проіснувала до серпня 1943 р. і дуже дивує, що у знаннях прихильників „русского миру” бракує відомостей про неї. Важко собі уявити, коли б хоч якесь українське село мало фашистську автономію, подібну до Локотської республіки, який галас зчинили б російські фашисти, які досі приховують своє справжнє обличчя.

Пригадаємо, не тільки кримчанам, але й решті московитів, що Республіка їхніх одноплемінників мала всі формальні ознаки держави — кордони, виборне самоуправління, уряд, главу держави, (спочатку Воскобойніка, а з 8-го січня 1942 р. — Камінського), міліцію і навіть свої збройні сили — Російську Визвольну Народну Армію. Офіційною ідеологією Локотської республіки став націонал-соціалізм, правлячою партією — Націонал-соціалістична партія Росії.

Певний, що в Криму досі мало-хто чув про російських фашистів під час тзв. вітчизняної, а вони діяли активно в Локотській республіці. На початку 1943 року озброєні формування на території Локотського округу налічували 15 батальйонів чисельністю 12—15 тисяч вояків. Вони особливо  активними виявилися у боротьбі з партизанським рухом, який їм не вдалося знищити навіть каральними  вчинками:  солдати РОНА розстріляли, повісили та замордували понад 10 тисяч осіб, зокрема спалили живцем 203 людини, повністю спалили 24 села і 7300 дворів, зруйнували 767 громадських і культурних установ. З одного лише Брасівського району на роботу до Німеччини було вигнано 7 тисяч осіб.

Відступаючи перед наступом ЧА, разом з родинами (понад 30 тисяч), РОНА осіла в Білорусі - Лепель Вітебської області, де брала участь у військових операціях проти совєтських партизан до літа 1944 р.. Звідси бригада РОНА у складі військ СС була перекинута до Польщі, де, брала участь у придушенні Варшавського повстання. Вже після відходу РОНА опір совєтській владі супроводжувався частими озброєними зіткненнями з підрозділами НКВС,  який тривав на території Брянщини і Орловщини аж до 1951 року.

Ще один промовляючий доказ російського фашизму задокументований в особі голови Локотської республіки Броніслава  Камінського, засновника і керівника РОНА, бриґаденфюрера СС і генерал-майора військ СС (1 серпня 1944). Він брав активну участь у придушенні Варшавського повстання. Нагороджений Гіммлером різними високими воєнними медалями, включно з двома залізними хрестами 1, 2 класу, Камінський відзначився у придушенні  варшавських повстанців своєю кровожерливістю. Важко уявити собі масштаби мордування, якщо навіть для офіцерів SS брутальність Камінського була настільки неприйнятною, що самі нацисти його засудили до розстрілу за звірства!

Російські сучасні фашисти постійно звинувачують Бандеру та багатьох членів ОУН, УПА у співпраці з нацистами, а відомий «історик» Табачник договорився до «віли»  Бандери у концентраційному таборі. В дійсності, ОУН не мало у своїх рядах навіть одного, який би міг бути хоч адютантом у російського генерал-майора військ СС Камінського.

Наведене, певно, мало кому відоме не тільки на Кримському півострові, але й в Україні та і в самій Росії, яка так любить приписувати українцям колабораціонізм, звинувачувати їх у фашизмі, що й нагадує злодія, який кричить, ловіть злодія. Але ж історія така наука, яку викопують навіть після кількох тисяч років. Російський фашизм – це не тільки використовування московитами та Путіном особисто гітлерівської пропаганди стосовно «співвітчизників», «споконвічно російської власности», та інших пропагандивних блудів, перекручень і відвертої брехні.

Отже, звинувачення московитами  у фашизмі  ОУН, УПА, які боролися проти комуністичної і фашистської окупації, після ознайомлення з фактом, що понад 2 мільйони російських колаборантів служили Гітлерові, є не тільки недоречним, але й образливим, а називати сучасних українців фашистами є кримінальною справою, бо ж це брехня, яка розпалює національну ворожнечу.

Фактом є те, що саме в Росії виникла фашистська організація  на початку ХХІ століття БОРН (Бойова організація російських націоналістів), на рахунку якої численні вбивства, «тінь» яких можна помітити на вбивствах українців за користання української мови, чи на лінії російсько-українського фронту, де сотками мін заміновують російські нащадки фашистів українську землю, а їхні снайпери полюють на українських захисників Батьківщини. Зрештою, путінське твердження про те, що «межа Росії закінчується там, де закінчується російська мова», дуже нагадує інтерпретацію нацистів німецького гімну «Deutschland über alles in der Welt“ (Німеччина понад усе у світі), з якого, після поразки Гітлера, у Західній Німеччині згадували довгі роки лише третій куплет.

Неграмотність і незнання історії, яка безпосередньо стосується будь-якого громадянина, не можна виправдовувати «не знав/-ла», бо ж якщо вже щось твердиш, то переконайся, почитай – сьогодні вже майже у кожній хаті принаймі одна «всесвітня бібліотека» – компютер. Тому поширювати брехню, яка викликає не тільки образу, але й кримінальну відповідальність, за яку прийдеться колись відповісти, стає небезпечним.

Вдаючись до вигадок про українських фашистів на основі рішення суду, кримська журналістка та політикан і не збагнули, що самі стали жертвами політики російського фашизму на міжнародно визнаній території українського Криму. А справа анексії Росією Криму та спроба анексувати вигадану Новоросію лише зайвий раз доводить, що Локотська фашистська републіка запустила глибоке коріння в мізках російських державних фашистів, яке проростає  також у кримському буряні!

Торонто, 9.10.20 р.

10 жовтня 2020р.

Теги: РОА, Власов,

Коментарі

ГРУНЬ 2020-10-14 / 20:28:01
Може бути корисною авторові наступна інформація, яку колись зберіг: "отдельные писатели упоминают к месту и не к месту дивизию "Галичина" . Так упомянем же и 29 Гренадерскую Русскую дивизию SS. А также: Немецкий Батальон Муравьёва, Высшую немецкую школу для русских офицеров, Дивизию СС «Руссланд», Добровольческий полк СС «Варяг», Зеленую армию особого назначения, Казачий Стан, Русскую освободительную Армию (РОА), Русскую гражданскую полицию (Севастополь), Русский корпус, Русский отряд 9-ой армии вермахта, Русскую вспомогательную полицию (шуцманшафт), 15-й казачий кавалерийский корпус СС, 1-ю русскую национальную бригаду СС «Дружина» (известна также как 1- й Русский национальный отряд СС), 30-ю гренадерскую дивизию СС, 1-ю дивизию РОА / ВС КОНР (600-пехотная дивизия вермахта), 2-ю дивизию РОА/ВС КОНР (650-я пехотная дивизия), 602-й Ост-батальон, 645-й батальон, РОНД/РНСД, Гвардию русской фашистской партии....
Это далеко не полный список. Дальше продолжать?".

влад 2020-10-12 / 15:43:26
...радий знову читати Ваше гостре публіцистичне СЛОВО, пане Йосифе!


Йосиф Сірка
Публікації:
/ 4Комуністів заборонили, а методи залишили?
Кулеба: Ми змусимо угорщину повернути всіх військовополонених
/ 2Підступний руzzкій мір – це не "трофейна мова"
/ 3Миколі Мушинці виповнилося 87!
/ 1У Кремлі шанують своїх фашистських вчителів
/ 11Прихильність Борреля і нахабство Зеленського
/ 15Усіх дурити весь час неможливо!
/ 1Оліґархи і самурай
/ 7Коли ж, нарешті, посадовці в Україні стануть українськими
/ 3На Закарпатті він "свій" (тутешній)
/ 2Останній із могікан
Багатолика російська гібридна війна
/ 5Хто ховається під ризами МП – диверсанти, саботажники, терористи?
/ 3Митрополит УПЦ МП "напросив" Божу кару
/ 3Росія-США: "Коронна" пропаґанда
/ 11Митрополит московської церкви в Україні та коронавірус
/ 8Послідовники нацистського пропаґандиста пішли у наступ
/ 5Імперське рило лізе до ідентичности
/ 11"Да патаму, что украінскій язик нєуґоден Богу!"
/ 7А потрібно танки замість королівського палацу
Чи привезе Зеленський пораду з Ізраїля?
» Всі записи