Затримані у міськраді Мукачева за хуліганство чоловіки не пропускали на сесію депутатів забороненої ОПЗЖ

Тим часом, голова Закарпатської ОВА Віктор Микита назвав такі дії "спробою дестабілізації обстановки".

Затримані у міськраді Мукачева за хуліганство чоловіки не пропускали на сесію депутатів забороненої ОПЗЖ

Нардеп Віктор Балога після затримання поліцією у Мукачівській міській раді 19 молодиків на своїй сторнці у фейсбуку пояснив, що саме відбулося в установі.

Як відомо, сьогодні на позачерговій сесії Мукачівської міськради розглядалося питання щодо відсторонення з посади секретаря ради депутатки від ОПЗЖ Яни Чубирко.

Як розповів Віктор Балога, саме він розпорядився не допускати до сесії інших депутатів ОПЗЖ, оскільки ця партія заборонена указом президента як проросійська.

"Натомість, поліція та силовики за вказівкою губернатора, почала чинити спротив мені з намаганнями пропустити депутатів ОПЗЖ. Поліція "по безпредєлу" затримала людей, які були поруч зі мною за, ніби то, спротив", - повідомив нардеп.

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, у свою чергу, назвав ситуацію у Мукачівській міській раді спробою дестабілізувати ситуацію в області. 

"Правоохоронні органи працюють чітко й рішуче на попередження та припинення дестабілізаційних чинників в умовах воєнного стану. І сьогодні вони вкотре діяли активно в Мукачівській міській раді", - заявив В. Микита.

23 березня 2022р.

Теги: затримання, хуліганство, депутати, міськрада

Коментарі

володимир 2022-03-29 / 09:46:51
А як із Рабіновичем й Ківою та інших жоблоківцях.Чи в Закарпатті іх пристанище-розсадник ?Медведчук виражався що Украіна-штучно створена краіна ? Яка судьба російських посіпак в Украіні в умовах знищення дітей й мирних громадян,особливо стертя міста герою Маріуполя !Всіх ОРПЗжопих депутатів на передок відмиватись кров"ю перед обранцями,а не "каламутити воду" в Закарпатті .Салва Украіні! Смерть ворогам! Русня повинна розпаститя й лишена ядерного статусу !ОПЗЕЖОПИМ кінець.Куди й в кого перефарбуються ?

володимир 2022-03-29 / 09:41:39
Микита також ЖОПОБЛОКОВЕЦЬ !

ужгородець 2022-03-27 / 13:32:35
Романе, у вас в Мукачеві секретар міської ради жопоблочка. Чи ти може це вперше чуєш?

правда 2022-03-24 / 20:35:07
А в Ужгороді , що буде з ОПЖ в світлі рішення РНБО. Де піде аферист Маєрчик і Ко , чи далі буде кошмарити Ужгород.

Правді 2022-03-24 / 18:29:03
Ага, ви вже мрієте дорватися до дерибану

Роман 2022-03-24 / 17:20:19
Люди , остипеніться якби не Віктор Іванович та його сім’я мукачево було б посліднє місто в Україні
ОПЗЖ чим подальше гнати псів

Правда 2022-03-24 / 16:45:40
Балога як путін 23 роки у владі в нікого не допускає до того ситного корита. Балогам потрібно вже звільнити мерію Мукачева.

закарпатцеві 2022-03-24 / 09:50:59
Ви раз покінчіть з микитовським подільником Андріївим, ригом і антимайданівцем, який справді розграбував і зруйнував Ужгород. А тоді візьметеся за балог, які привели до ладу Мукачево

закарпатець 2022-03-24 / 09:47:48
Майже вже настав час закінчувати з цією шайкою балоганів, які привласнили собі Мукачево і район, які вже 25 років розграбували шо лиш можна.Не розумію де ті АТОшники і інші ветерани, які пройшли війну, вітдавали життя, здоровья, і це для того, аби дальше ці завидівські ворюги були при владі і дальше обкрадали простий народ!!!

А як тоді Банду геть? 2022-03-24 / 09:12:36
То виходить, що Балога-бійці не пропускали партійців вже на нуль помножених? Тобто позазаконних. Тоді вони правильні громадяни виходить? А як тоді ті у формі? Неправильні?
Ні! Без півлітри не збагнути

Тандем Микита-Колесник 2022-03-23 / 22:19:10
Цей Микита, як на срачку, кожну радикальну дію, що викликана до життя самою війною, називає дестабілізацією. І у випадку викриття їх з СБУ махінацій з гуманітаркою - також дестабілізація; позакулісні договорняки з мадярами, - і тут дестабілізація. Тут як по Фрейду, - самовикривається. Вічна змова і параноїдальні страхи, бо вони ж з кафедри Фелікса Едмундовича.

Папучі 2022-03-23 / 22:12:07
Балога хоче по бистрому создати собі імідж проукраїнського, а всіх остальних показати як промаскальських. Но на злодійови шапка горит. Ун думає ош люди забули як послє блокіровки медведчукових каналу на балоговому сайті рекламували їх новостворений замінник Перший незалежний тай піарили виступ Марченко. Старий пес хоче сиграти на випередження тай показати як ун один тіпа ізбавляє область від ОПЗЖ, і як знимат Чубіркову сикулю з секретаря, а то шо она ним два годи пробула то його не смущало і не з його согласія її туди запхали? То што він мукачівців держит за барану як путін маскалів не значит що всьо Закарпатття таке тупе і буде вестися на його ціркуси

Міша 2022-03-23 / 21:47:19
Вітьку, ідися проспи
ОПЗЖісти з партією твого андрійка мали більшість у міськраді, хто кому надихав і кого кого злив?

Іванко 2022-03-23 / 21:43:04
Походу Балога на старості прихворів мальоха, хлопчаків на переду раз такі херої,хто вони такі щоб не пускати когось? Під час військового стану я без суда і слідства на першого Балоху. А що ти зробив для краян під час військового стану? Микита хоть щось робить, молодець старається, а цей му... нічого не робить ще і посок откриває

Цирк 2022-03-23 / 21:06:48
Все чого хоче баблога-завозити товари для барви під видом гуманітарної допомоги

Гусь ова 2022-03-23 / 21:04:28
Микита суперечить нашому головнокомандуючому!!!. Пішов в супереч закону. Можливо він проросійський і почне диктувати щоб ми проросійських слухали в раді.??

Балога переобувся на ходу, то в януковича містром мнс був, то з опж злигався... 2022-03-23 / 20:31:27
Повістки і на передову тітушок. Барву конфіскувати-ціни захмарні. Команда баблоги-мародери,аферісти, казнокради

Tibi 2022-03-23 / 20:18:00
Што мафії ся ни любить, коли їх влада мордов у падімент тече?

до До сліз 2022-03-23 / 19:23:23
))))))))))

Наталія 2022-03-23 / 15:53:26
Відчепіться від Балог, в Мукачево з ними нормально

НОВИНИ: Політика

22:20
/ 3
Зеленський призначив Сергія Кононенка начальником УСБУ в Закарпатській області
20:08
/ 1
Зеленський звільнив Гузинця з посади голови Ужгородської РДА
23:53
/ 38
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який влада запросила УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 3
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 14
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"