Одним із найбільших бомбосховищ Ужгорода опікується чинний очільник облорганізації забороненого в Україні "Руського блоку"

Діяльність партії "Руський блок" заборонено в Україні з 2014 року у зв'язку із закликами до повалення конституційного ладу і порушення територіальної цілісності України

Одним із найбільших бомбосховищ Ужгорода опікується чинний очільник облорганізації забороненого в Україні "Руського блоку"

Одне із найбільших, найобладнаніших і найзбереженіших сховищ обласного центру Закарпаття, придатних до використання в умовах війни, розташоване в підземній частині будівлі Державного навчального закладу "Ужгородський центр професійно-технічної освіти". В разі необхідності тут можуть знайти прихисток щонайменше 720 осіб.

Сюжет із об'єкту днями записали журналісти телеканалу "М-студіо".

Керівником вказаного закладу є Сергій Тимко.

За інформацією аналітичної онлайн-системи YouControl, що підтверджується іншими джерелами, вказана особа є також керівником Закарпатської обласної організації політичної партії "Руський блок".

Остання зареєстрована з 2001 року, а С.Тимко очолює її з грудня 2009 року. Що, втім, не завадило йому балотуватися (безуспішно) до Ужгородської міської ради в 2015-му році від політичної партії "Опозиційний блок", а в 2020-му - від партії "Сила і честь".

За даними YouControl, вказана організація станом на нині не перебуває в процесі припинення діяльності.

За даними Вікіпедії, партія «Руський блок» (рос. Русский блок) — проросійська політична партія, що діяла в Україні протягом 2002—2013 років. Останнім головою партії був Геннадій Басов. 2013 року була ліквідована шляхом саморозпуску, а 2014-го — заборонена судом у зв'язку із закликами до повалення конституційного ладу і порушення територіальної цілісності України.

Рішенням XI з'їзду партії «Руський блок» діяльність партії було припинено шляхом саморозпуску. Крім того, мало бути припинено діяльність усіх територіальних, місцевих та первинних організацій партії. Делегати з'їзду обрали ліквідаційну комісію, яка мала провести усі необхідні для ліквідації партії процедури. Однак, судячи з усього, процедуру ліквідації виконано не було.

16 лютого 2022р.

Теги: бомбосховище, сховище, Тимко, Руський блок

Коментарі

Степан Сокира. 2022-02-17 / 13:51:41
Повна бездіяльність влади. Суцільний пофігізм органів контролю. Тільки вид роботи створюють. Стає страшно за дітей і майбутнє......

Закарпатиць до злого 2022-02-17 / 06:42:03
Да Ви праві , десь зовні нагадує небритого Пушиліна.

Сирота 2022-02-17 / 06:40:08
Тато Сергій забрав наші картки і потроху пропиває наші гроші. А ще часто дає на с робити до панів.

злий 2022-02-17 / 06:13:51
Реально мутний чувак

Тарас 2022-02-16 / 19:57:10
Прийшов вже час закрити цей "Руський блок"

правда 2022-02-16 / 11:16:55
В нього дід опер безпеки , тато інформатор. Яка безпека.

Talisman 2022-02-16 / 11:14:53
Лице надзвичайно інтелігентне - освітянин все-таки. Видно, що зовсім не вживає.

мухтар 2022-02-16 / 11:14:46
ОТО Тимко-Який ШКОДник -"ВРЕДитель"!-РоЗВАЛИВ аж 2 ПТУ-а сам Став Там Директором-І Ще-Ходить Проводить Занятія з курсантами по В лоєнній Підготовці на Полігон с.Оріховці-для Терит Оборони!=ЯК ЦЕ?-В НАС ВІЙНА ЙДЕ-аТут ПЯТА Колона Сепарів СКРИТИХ!!-Та ВІН ЖЕ СКРИТИЙ СЕПАР!!-ДЕ Органи СБУ і др?

правда 2022-02-16 / 11:11:54
В училищі одні пенсіонери та підглабузники. Зараз списав останні станки та хоче здати на брухт. Занятть ніяких , лише показуха для камер.

мики 2022-02-16 / 11:07:34
Треба Таку Пдозрілу Людину-УБРАТИ з РЕЖИМН Обьєкта-?Якось Найти Підстави і ПРИВІД шоб Освободити от Цієї Посади!-Це ТОЧНО

правда 2022-02-16 / 11:01:42
Тимко нагло та підступно виїв колишнього директора Шевчука. 5 училище вже потрошку ставало на ноги. Шевчук був хорошим керіником.тороній і свита поклали цьго Дурка директором і поклали на лопатки 2 училища з матеріальним , кадровим та інтелектуальним ресурсами.

Мукачево 2022-02-16 / 10:44:35
Як надоїли сі проросійські ділаші.

правда 2022-02-16 / 10:21:22
Тимко знищив повныстю два училища. Спершу прикривався Ледидою О.О. Працюэдиректором при 3 полярних владах. Забрав картки выд ытей сирит выльно користуэться чималими коштами.

Гість 2022-02-16 / 09:50:36
До нас звернувся хлопець Ігор, який згадує як на початку лютого 2014 року до нього звернувся керівник партії "Руський Блок" в Закарпатті Сергій Тимко та запропонував йому підзаробити в Києві. "Грошей обіцяли 500 гривень за день, поїздка повинна була тривати тиждень, а на той час це були непогані гроші, і робити нічого не треба було" - каже Ігор. "Після цієї пропозиції я перестав ходити в спортзал Сергія Тимка та припинив з ним спілкування, адже я був прихильником Майдана. Невдовзі я дізнався, що інші хлопці мали виїзди на Київ, але згодом пожаліли, адже, як в кращих традиціях регіоналів, Тимко "тітушок кинув" та не виплатив всю суму, яку обіцяв, мовляв, якщо вам не хватає грошей, то забирайте в "майданутих"" - зазначив Ігор. "Я був дуже здивований вже через роки зустріти Сергія Мироновича Тимка на Оріховському полігоні на зборах Закарпатського підрозділу тероборони і, навіть, запитав Сергія Мироновича, якими шляхами він сюди потрапив, але останній зробив вид, що не впізнає мене" - розповів ужгородець.

Гість 2022-02-16 / 09:46:50
Він і тітушок поставлял на Майдан. Знаю його с юності, вже тоді був брехливим пустословом.
http://anons-zak.com.ua/kriminal/30674-stalo-vdomo-hto-z-uzhgorodcv-stav-golovnim-postachalnikom-ttushok-pd-chas-revolyucyi-gdnost.html

Микола 2022-02-16 / 09:30:39
Україну в українців від всього 'русского..." врятують тільки суди лінча!

Патріот 2022-02-16 / 09:20:54
Нічого дивного в тому, що Тимко сепор немає -- п'ята колона розкладає своїх людей всюди в освіту, служби, армію громадські організації освіту та інше, такі індивідууми в необхідний момент вдарити в спину нам !

Піночет 2022-02-16 / 09:14:33
Чого чекає СБУ???
Фенич, Тимко і вся їх руська піздобратія даже не скривають ош вони з одної банди ФСБшної. Відкрито прикривають ануси одне одного.
Навіть дітвак бачить, що це одна руська піздоьратія фсбшна

До Фенича 2022-02-16 / 08:57:39
Ти паскуда! Ви і ваші руські браття положили тисячі наших українців!!! Тебе і Тимка треба на ракеті нептун запустити прямо в Ростов на кришу дачі Януковича!!!!

Володимир Фенич 2022-02-16 / 08:47:42