Угорщина продовжить блокувати зближення України та ЄС - посол

Хоча раніше повідомлялося про початок спільної роботи над механізмом імплементації закону "Про освіту"

Угорщина продовжить блокувати зближення України та ЄС - посол

Угорщина продовжить блокувати подальшу інтеграцію України в Євросоюз через статтю про мову навчання нацменшин в українському законі "Про освіту".

Про це в коментарі "Інтерфакс-Україна" заявив посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень.

"Попередня заява залишається в силі", - сказав дипломат, відповідаючи на запитання про те, чи змінила його країна свою позицію після переговорів міністра людських ресурсів Угорщини з українськими міністрами освіти та закордонних справ 19 жовтня.

Кешкень уточнив, що не отримував інформації про зміну офіційної позиції Будапешта з цього питання. При цьому він вважає, що для країн важливо продовжувати діалог.

Кешкень висловив переконання, що до початку наступного навчального року, коли норма закону про мову навчання повинна практично застосовуватися, сторони знайдуть модель, яка буде всіх влаштовувати.

Нагадаємо, напередодні Україна домовилася із Угорщиною про спільну роботу над механізмом імплементації закону "Про освіту".

Раніше уряд Угорщини вирішив блокувати всі подальші рішення Європейського союзу, спрямовані на зближення ЄС з Україною.

21 жовтня 2017р.

Теги: освіта, мова, Угорщина, нацменшини, Кешкень

Коментарі

Вуву 2017-10-22 / 17:12:35
Олегу ... Нажаль зараз такий час ... Шчо вже ніхто нікому невірить. Але вірити чи ні то є справа вашого сумління (інтуіційі).

бандерівці 2017-10-22 / 15:58:15


Хамство і розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Коментар видалено. Адмін


Олег 2017-10-22 / 12:17:16
До Бубу...а вам мож вірити?

Вуву 2017-10-21 / 22:01:54
Таким хунским "БЛОКІРАТОРАМ" вірити немож ... Бо брешуть як собаки гавкають.

Вуву 2017-10-21 / 21:58:52
До 555.... Вот іменно ... Ош коли табунами бігли за шенгенською візою ... То хуни всім відкривали штоби йіхали (ми вас так любиме ,та ми вам поможиме. Помогли.) ... Пойіхали ... Вийіхали .
А типирь тоті йіхні главарі государственні та кауть ... Но што ви ... Ми самі заінтересовані в тому штоби они (хуни) били туйки ... Аби жили та нікуди невийіздили ... Штоби сохранилися яко сильна громада (щитай діаспора) .
Но та як ... Кому вірити ? Брехуни фальшові ...сначала говрять одно а повернися та уже другоє.

555 2017-10-21 / 21:49:00
Угорці занімаються угорцяци, українці українцями і т. д.
Не було б проблем, а вот коли це починає мішатися, з одного хочуть робити друге, то є що є тепер.
Блокувати було тоді, коли бігли масово до угорських консульств за візи.
Була добра віза у шенген від "мадярів" ....

ха-ха 2017-10-21 / 17:49:21
А хто в Євросоюзі буде зважати на Угорщину? Насмішили!

сорри 2017-10-21 / 12:57:13
У відповідь на мадярське блокування України в ЄС, блокувати треба не консульства, а всього лиш шастання угорських високопосадовців через кордон, про яке написало ЗО - http://zakarpattya.net.ua/News/175371-Na-Zakarpattia-znovu-masovo-zaizhdaiut-uhorski-derzhavni-vysokoposadovtsi-FOTO
Для мадярів це буде болючіше, ніж, навіть, 7 стаття закону про освіту.
Цього буде абсолютно досить :)

Олег 2017-10-21 / 12:22:10
Місний +10000 за коментар !Бубу нервово курить,блокиратор та наш:)

Вуву. Містному 2017-10-21 / 10:38:49
В даному контексті цей матеріал не про російську федарастійу ... Так що не перескакуй з теми.

Місний 2017-10-21 / 10:08:24
Хга-хга -хга .Блокуйте ,блокуйте ,а я побіжу в бовт та куплю поп-корн ,або пиво з чіпсами .Дякую розсмішив .
Але для початку ,ну так для логіки ,треба було заблокувати консульства країни агресора .Чи ти вже забув про россію ? Фсьо ? Вайни нема ?
Може вже й нема ...імпорт з россії збільшився на 27% відсотків , загальний товарообіг ,чи то збільшився чи то досяг одногомільярда триста мільйонів доларів ...отак то ...
Я вже ни кажу про такі "дрібниці" як проросійське лоббі в парламенті ..

Вуву 2017-10-21 / 09:55:20
Є від мене і така пропозиція ... Якщо вони так вперто налаштовані на блокування проти Украйіни ... То починати йім потрібно звідси і однозначно ... заблокувати роботу консульств в Ужгороді і Берегові ...і це є абсолютно логічним і виправданим кроком .
Бо як так фальшиво буде виглядати така позиція ... Коли нас хочуть блокувати там (в Берліні в Брюсселі)... А не хочуть блокувати свою діяльність безпосередньо в Закарпатті ... Т.б.т в Украйіні.
НЕА рЭбята ... починати блокувати нас ... Вам прийдеться ЗВІДСИ .

Вуву 2017-10-21 / 09:37:14
Дивлюсь на "лице" цього "блокіратора"... ~1/4. Фотографійі займає . мощно і упечітлітєльно.

Вуву 2017-10-21 / 08:42:00
Мать вашу вьйо ... Так тоді давайте і ми заблокуємо для початку будівництво хунського ГГК (греко католицкий колегіум)в берегові.
Заблокуємо діяльність інституту ракоці.
Заблокуємо "так трошки" кордон ... Щоб йіхні всякі (особливо) втсокопосадовці на перед узгоджували свойі візити за два тижні з Украйінським МЗСом .
Конкретно заблокуємо подвійне громадянство .
Ну а тоді подивимось яку пісню вони почнуть співати.
Якщо нерозуміють ... Це не наші проблеми.

НОВИНИ: Політика

19:33
/ 13
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 28
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 6
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 6
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки
16:25
/ 11
Кабмін погодив призначення Сергія Гайдая головою Мукачівської РДА
22:16
/ 31