Першою на виставку прийшла Наталія Стегура.
"Цікаво дуже. Хотілося стояти й замислюватися, що це таке, доки думаєш, — сказала відвідувачка. — Дуже цікаве бачення, дуже цікаве й своєрідне. Видно, що людина внутрішньо багата, незалежна від усього, навіть від світу. Вона живе своїм світом, хоче його нам показати. Мені, наприклад, подобається. Хочу зрозуміти, задумуюся. Кожній людині мало б бути цікаво, постояти й задуматися над чимось".
Ще одна відвідувачка Вікторія Гойдош каже: прийшла в музей спеціально, аби переглянути виставлені картини. Каже: прийшла, незважаючи на дощову погоду та на втому після робочого дня.
"Я все ж прийшла сюди і дуже-дуже втішена. Знаєте, це дійсно космос. Я вже тут ходжу хвилин 15, вбираю, споглядаю, ділюся. Я думаю, що замало буде й години, щоб тут походити. Кожна картина потребує, що у неї поринули", — сказала Вікторія Гойдош.
Виставку презентували у 9 містах України. Авторка Емма Андієвська — українка за походженням, живе в Німеччині. Представлені картини вона подарувала Музею сучасного українського мистецтва Корсаків у Луцьку. Ці полотна мають доповнення, розповідає співорганізаторка виставки Леся Корсак.
За її словами, на експозиції присутні три роботи, до яких ІТ-майстри зробили спеціальні програми, вона буде в телефоні.
"Коли ти наводиш на картину, до якої написана ця програма ІТ-спеціалістами, вони (картини) стають рухомими, — пояснила Леся Корсак. — Хочеться представити її стиль письма, вона вигадала саме свій, він так і називається – "Стиль Емми Андієвської". Полотна характеризуються тим, що вона наносить на полотна до 25 шарів фарби й добивається стереоскопічного ефекту за рахунок цього. Так не робить ніхто, вона сама. Окрім того, вона використовує всі кольори".
За словами Лесі Корсак, переглянути картини відвідувачі зможуть упродовж місяця — до 16 листопада.