Про це Суспільному розповів начальник групи водолазно-рятувальних робіт ДСНС Іван Кузьма.
За його словами, рятувальників 7 разів залучали до вилучення тіл з води: "Люди йдуть на стихійні місця на річках, це у нас Хустський район, тобто в гірських районах. На гірських річках може бути, таких як Тиса, де швидкість течії дуже велика, де небезпечні річки".
Іван Кузьма розповів, що для безпечного відпочинку на водоймах необхідно дотримуватися відповідних правил: заходити у воду необхідно повільно, дозволяючи тілу адаптуватися до зміни температури повітря та води. "Не стрибати відразу у воду, тому що бувають такі випадки, що і серцеві напади бували через різку зміну температури".
Начальник групи водолазно-рятувальних робіт зазначив, що на Закарпатті мало річок, де можна купатися. До прикладу, не дозволено купатися в річці Уж в обласному центрі. Начальниця міського управління житлово-комунального господарства, Олександра Турянчик, каже: дозволено лише відпочинок на березі поруч з річкою. "Рішенням виконавчого комітету визначене одне місце відпочинку біля води, враховуючи гідрологічний режим, правила та вимоги до облаштування зон відпочинку на воді, річка Уж є гірською, тому влаштувати місце відпочинку для населення неможливо. Тому одна набережна – Ботанічна – площею 1000 метрів квадратних, визначена місцем відпочинку біля води".
За словами Олександри Турянчик, за дотриманням заборони на купання в місті стежать працівники муніципальної та патрульної поліції.