
Про це йдеться у вечірньому зверненні президента та відповідному указі глави держави від 28 листопадапро звільнення Єрмака, оприлюдненому на сайті президента.
Глава держави повідомив, що Єрмак написав заяву про відставку і Офіс президента чекає перезавантаження.
"Я вдячний Андрію за те, що українська позиція в переговорному треку завжди була представлена так, як має бути. Завжди це була патріотична позиція. Але я хочу, щоб не було чуток і спекуляцій.
Що стосується нового керівника Офісу, завтра я проведу консультації з тими, хто може очолити цю інституцію.
Скоро будуть перемовини, будуть наші представники – це буде начальник Генштабу, представники МЗС, секретар РНБО та наша розвідка. І коли в нас у всіх є такий зовнішній виклик – війна, ми маємо всередині бути міцними. Саме на захисті України будуть зосереджені сто відсотків нашої сили. Кожен має зараз діяти саме так, в інтересах нашої держави, і захищати нашу державу. Це незмінний принцип. Вже найближчим часом відбудуться зустрічі з американською стороною".
Раніше стало відомо, що вранці 28 листопада в урядовому кварталі НАБУ і САП проводять обшуки у керівника Офісу президента Андрія Єрмака. Журналістам "Української правди" вдалося зафільмувати, як на територію урядового кварталу зайшли близько 10 співробітників НАБУ і САП.
Пізніше у НАБУ і САП офіційно підтвердили, що проводять обшуки у Єрмака.
Глава Офісу президента повідомив, що антикорупційники проводять обшуки за місцем його проживання і він сприятиме слідству.
Підозру Єрмаку, за даними УП, не оголошували.
Дідо 10.12.2025 / 02:09:39
А де подівся кум Одрея Борисича - Серьога Гайдай?
Штось челядь за сього діяча забула.
Ни сном них духом . Навірно тоже чеченцев мочит на фронті.
Казибрій 04.12.2025 / 07:12:01
Працюю в Міжгірській ТГ,внас на Міжгірщині є такий регіонал Сморчкрв Ф ,розводить пооітику раші схвалює карлика путіна прихватищував,щавод електрон ,за вову говорить злодюга наркоша ,просимо перевірити приватизацію щавода електрон ,більш детальну інформацію про злочини сморчкова передам при зустричі з правохороними органами
Happy End 30.11.2025 / 16:56:01
Та не може бути, як так!!!??? Зеленський утонув у тому ж що сам висміював у своєму серіалі "Слуга народу". А так на стадіоні говорив про корупцію та кумівство і от тобі і на. Це ще раз доказує, що у нас система корупційна як збудувалася в 90-ті роки, так вона і до сих пір функціонує і ніщо і ніхто її не може здолати) Система приводить до влади своїх і не дає "небажаним та випадковим" доступу до неї.