За його словами, застосунок створив для волонтерів, а також людей, які потребують допомоги.
Владислав Панін показує роботу програми на своєму смартфоні. Реєстрація користувачів відбувається за номером телефону. Люди, які перебувають у групі ризику, заповнюють форму. Там вони пишуть, якої саме допомоги потребують.
ВЛАДИСЛАВ ПАНІН, розробник мобільного застосунку
Це є просто інструмент, коли людина, яка потребує допомоги може подати заявку. Інша людина – волонтер – абсолютно індивідуально, без політичної чи якоїсь громадської чи комерційної прив’язки, може побачити у своєму радарі і налаштувати відстань. Таким чином, людина бачить тільки тих своїх сусідів, яких може забезпечити допомогою.
Використовує мобільний застосунок Анастасія Горкій. Дівчина – волонтерка ініціативи «Взаємодопомога Ужгород».
АНАСТАСІЯ ГОРКІЙ, волонтер
Насправді, ініціатива дуже крута. Тому що, як у волонтерів, як і в потребуючих в одному додатку, ніби спілкуватися. Тому що людина, яка потребує чогось, вона може зареєструватись – сказати що їй потрібно, написати, в якому вона районі. І волонтер, який знаходиться найближче може взяти замовлення, так би мовити. Система дуже зручна. І в цей непростий час дійсно потрібна штука.
Програма – безкоштовна. Владислав Панін каже: мобільний застосунок зараз використовують у США та країнах Євросоюзу. У програмі наразі доступна українська, англійська та російська мови. Планують додати також угорську та словацьку.
Злий Ужгородець 2020-04-16 / 13:49:58
Так замість того щоб тратити бюджетні гроші на проекти Дубілета младшого могли б і нашого хлопця підтримати. Їм би рекламу. Бо мало хто знає в Ужгороді