П’ятнадцятирічний Андрій Галик розповідає про прем’єру вистави «Пан Лампа», яку побачив на сцені Ужгородського інституту культури і мистецтв.
АНДРІЙ ГАЛИК, глядач
Я розглядаю варіант бути актором чи то режисером. Бо це насправді цікаво, це може не так модно, як батьки цього хочуть, але краще жити за своїм покликанням, а не за їхнім. Це було максимально цікаво і максимально круто. Цей образ – це вау. «Пан Лампа» – саме той актор, але коли він був у гримі з цією маскою.
Про образ негативного персонажа із п’єси польської авторки Маліної Пшесьлюги- говорить Сергій Кожанов. СЕРГІЙ КОЖАНОВ, ГЛЯДАЧ «Це дуже такий незвичний персонаж, він дуже такий емоційний, бурхливий. Коли я його перший раз побачив на сцені, було трошки дивно його бачити. Сама актриса зіграла його дуже добре. Мені сподобалося».
РАЇСА ГІНЦЯК, студентка Ужгородського інституту культури та мистецтв
Я привид, от це я – пані Страшинська. Мені дуже сподобалася ця роль. І майже тоді, коли ми тільки читали, розглядали і ознайомлювалися з п’єсою, я вже бачила себе у цій ролі. Намагалася все до деталей розібрати у цій ролі. Тому, напевно, навіть голос і сміх мій змінювалися.
Гримує себе перед виходом на сцену Тетяна Стеблак. Вона гратиме у казці злість.
ТЕТЯНА СТЕБЛАК, студентка Ужгородського інституту культури та мистецтв
Роль злості досить важка. Тому що злість – це є не дуже хороша риса людей. Але я вже досить натренована за 4 роки. У нас тут дуже хороші викладачі, школа. Тому не було дуже важко, роль у мене маленька, але можна сказати яскрава.
Режисерка Вероніка Тищук говорить про задум постановки.
ВЕРОНІКА ТИЩУК, режисерка-постановниця
Особливо діти, молодь - вони всі зараз в телефонах, вони зараз в якомусь своєму світі, який нам здається робить їх ще більше закритими. А на прикладі цього головного персонажа дідуся старенького, самотнього. Ми хотіли показати, що як багато є людей хороших, світлих, які світяться внутрішньо, і показати, що дуже багато є людських таких якостей, які десь можна підняти на сміх, а десь можна і задуматися над тим.
Показ вистави «Пан Лампа» тривав годину.