Там нещодавно під шаром вапна виявили розпис часів середньовіччя.
Біля Ісуса та Іуди – римські солдати у середньовічних обладунках: саме так їх уявляли майстри, які розмальовували храм у 14 столітті і зобразили в епізоді Євангелія, що зберігся чи не найкраще – «Поцілунок Іуди». Ця сцена відноситься в християнстві до числа Страстей Христових і йде відразу за молінням в Гетсиманському саду. Очевидно, фрагменти дерев, які можна розгледіти вище – частина того самого саду. Там же можна розгледіти Таємну вечерю. А вже на протилежній стіні чітко видно Ісуса з Хрестом. Однак відразу виникає питання – звідки у реформатському храмі малюнки, адже за традицією стіни в них білі.
Храм у Вишкові звели ще у XIII ст., можливо, й швидше, просто перша згадка про нього відноситься до 1281 року. Швидше за все, тоді церква була дерев’яною, а теперішня будівля – вже чотирнадцятого століття. І, власне, зводили її як католицьку, адже про реформацію йдеться лише з 1517 року.
Вишківський храм перебудовували кілька разів – у XIV-XVI, XVIII та на початку XX cтоліть. І під час ремонтних робіт у вівтарній частині віднайшли і фрески XVIII століття. Пензлеві майстра, який розмалював вівтарну частину, належать і роботи з художнього оформлення стелі храму, а також церковних парт.
Храм наразі діє, тож можливість побачити цікаві розписи мають всі охочі.