Мрія літати та бажання новаторства привели Федора Митрюка до розробки гвинтокрила. Два роки знадобилося винахіднику-аматору, аби змайструвати своє творіння.
Чоловік каже, за цей час прочитав не один десяток посібників, зібрав сотні різноманітних деталей і вже встиг на власноруч зібраному «повітряному птаху» піднятися у небо. Та й на цьому закарпатець не збирається зупинятися.
Федір Митрюк розповідає, спорудив вертоліт у домашньому гаражі, не маючи авіаційної освіти. Аби зібрати всю необхідну інформацію про літальний апарат, прочитав не один десяток посібників. Щоб підняти у небо своє творіння, чоловіку знадобилося близько двох років.
Закарпатський гелікоптер одномісний. Проте у ньому понад тисячу деталей. Чоловік розповідає, кожну з них самостійно перебирав з десяток разів, а все для того, щоб максимально удосконалити власне творіння.
Роботу над створенням гелікоптера чоловік поєднував зі щоденними посадовими обов’язками. Вже 13 рік пан Федір очолює село Косівська Поляна, що на Рахівщині. Каже, селяни про його любов до винахідництва добре знають, тож коли дізналися про існування гвинтокрила, майже не здивувалися.
Пан Федір каже, ідея створити власний гелікоптер народилася ще в дитинстві, в процесі створення «повітряного птаха» декілька разів зупинявся, бо не був впевнений у власних силах. Однак, за словами чоловіка, зрештою цікавість та прагнення доводити справу до кінця перемогли.
На досягнутому п. Федір зупинятися не збирається й додає, на разі працює над новим літальним апаратом з дотриманням всіх технічних характеристик, тож він не буде поступатися жодному професійно спорудженому гвинтокрилу.
Нуцу Нуцовіч 2019-09-23 / 17:58:57
Да Знаєм..шоб Воздухом Сигарети в Романію втіхаря Пхати! КУлібін