Сiрi степовi, карпатськi, чорнi канадськi та бiлi полярнi. Цi вовки – першi мешканцi еко-парку, що вiдкрили торiк на Мiжгiрщинi. Умови, в яких тварин тримали ранiше, залишали бажати кращого. Деяких навiть довелось вiдгодовувати. Зараз вони набрали вагу та дуже добре себе почувають.
Влансик еко-парку розповiдає, про тварин добре пiклуються. А зовсiм нещодавно тут з’явились новi мешканцi.
Господарем на цiй територiї вважає себе вiслюк. Вiн залюбки фотографується з вiдвiдувачами, а ще нахабно лiзе в камеру, навiть коли iншi дають коментарi.
А от оленi трохи полохливi. До них пiдхiд потрiбен особливий. Та найбiльшу увагу, мабуть, привертає вольєр з африканськими хижаками.
За словами працiвникiв парку, левенята зовсiм не агресивнi. Ведуть себе точнiсiнько, як коти. Самця назвали Льова, а самку Лола. Працiвникiв еко-парку впiзнають та залюбки iдуть на руки. Та щойно зi своєї схованки виходять їх смугастi сусiди, працiвники парку намагаються до клiтки не заходити.
На людей особливої уваги дикi тварини не звертають, а от мiж собою граються залюбки. Якщо копитнi їдять сiно, овес, моркву та яблука, то цим хижакам дають лише молоко та м’ясо, за шмат якого вони готовi i посваритись. Туристи ж з дикими тваринами iз задоволенням фотографуються.
Наразi еко-парк – єдине мiсце на Закарпаттi, де можна побачити таку кiлькiсть диких тварин. i за досить короткий час вiн вже встиг стати ще однiєю родзникою Мiжгiрщини.
дарина 2020-04-16 / 17:34:36
Вибачте але як до екопарку то у вас претензії, а те що цирки,зоопарки та контактні зоопарки працюють так нічого
Нік 2019-02-07 / 22:42:37
Побільше такий еко-парків,хто заздрить хай рот закриє,влада змусила деяких людей жити у гірших умовах.
Вуву 2019-01-13 / 12:04:09
АФРИКАНСЬКІ Льви і Тигри.
А тут сніги і морози ...
Це нормально ???
вальцман 2019-01-13 / 08:25:32
І КУДИ ДИВЛЯТЬСЯ ЕКОЗАХИСТНИКИ АДЖЕ ЦІ ТВАРИНИ УТРИМУЮТЬСЯ В НЕНАЛЕЖНИХ УМОВАХ А ВИ ЖУРНАЛІТИ ПІАРИТЕ ЦИХ ПРОЙДИСВІТІВ