Однак ініціатори проекту кажуть, роботи відновили лише до осені, а далі – знову фінансова проблема. Адже ціни ростуть, підрядник хоче покинути об’єкт.
Сучасний спортивно-реабілітаційний центр, аналогу якого немає в Україні, з усім необхідним інвентарем, міні-готелем для приїжджих – все це для осіб з обмеженими можливостями , учасників АТО. Ще в 2014 році загорілися такою ідеєю ужгородські активісти, і не тільки словом. Зібрали кошти, виготовили кошторис, з допомогою міської влади отримали приміщення. І два роки тому не без допомоги добрих людей розпочали втілювати проект у життя.
Голова федерації інвалідів в Закарпатській області Олександр Лизанець розповідає про те, як чекають моменту, коли переріжуть червону стрічну на об’єкті. Та мислячи раціонально, навіть приблизно не знає, коли настане цей день. Адже у роботі – проблема на проблемі. Кожен етап будівництва – неабиякі труднощі. Трьох з половиною мільйонів, наданих у 2016 році, вистачило лише на підготовчі роботи. В серпні 2017 активісти знову отримали кошти, за які підприємець встановив бокові панелі. Згодом будівництво знову заморозили, але днями відновили.
До кінця осені ззовні будівля буде готова, однак що далі? Знову купа проблем, кажуть ініціатори проекту. З осені розпочнуть перерахунки, згодом повторно чекає тендер, кошти… Нагальна проблема – ще й охорона приміщення.
Наразі ініціатори проекту дякують інвесторам, які вже долучилися до фінансування проекту, та звертаються в котре про допомогу. Потрібно як юридичні консультації, економічні, так і грошова допомога. Адже комплекс будують не для себе, а для міста та зокрема тих людей, яких доля обмежила фізично.