Втім, як виявилось, найважчим етапом стала фінішна пряма.
Позитивний висновок обласна адміністрація досі не дала. Вже тричі туди відправляли пакет документів, однак, у відповідь – лише листи з порадами.
За словами Великоберезнянського селищного голови, причини відмови в отриманні позивтного висновку надумані.
Голова Великого Березного каже, проаналізувавши показники бюджетів Великобрезнянського району та перечинського після створення ОТГ, чітко видно, що бюджет Перечинщини лише збільшився. Однак, в області чому впевнені, після створення ОТГ бюджет Великоберезнянщини втратить значний фінансовий ресурс, постане навіть питання про закриття шкіл та садочків. Та голова Великого Березного апелює, після створення об’єднаної громади багато видатків ляже на плечі ОТГ, в тому числі і утримання багатьох об’єктів соціальнох сфери.
Досвід інших ОТГ, що вже утворились на Закарпатті доводять: життя громад після об’єднання лише покращилось, районні бюджети при цьому не залишились у програші.
Васько 2018-04-04 / 21:19:21
А чого до Москаля за коментарем не пішли?
Олександр 2018-04-04 / 09:50:43
Необхідно щоб голова селища ознайомив жителів майбутньої ОТГ з розрахунковим бюджетом на 2019 рік.І тоді стануть зрозумілі переваги об"єднання чи неспроможність його існування,хто втратить фінансові ресурси і не зможе існувати,хто отримає додаткові надходження і за рахунок чого.Необхідна фінансова аргументація щоб отримати підтримку всіх мешканців,які увійдуть в ОТГ і не мати спротиву від решти,що не буде членом ОТГ.Це необхідно зробити чим швидше.
Свiй 2018-04-04 / 08:06:34
Не розумiю як покращиться!cСела якi мають якийсь ресурс ЗАБРОДЬ, М.БЕЗРЕЗНИЙ,тобто митницю,бенззаправки, Тармачов не входять в ОТГ! Школа садики лiкарня уже не потрiбна! Що буде пiсля вашоi реформи! Правильно рiшила ОДА!