Запровадження реалізації деревини через аукціони негативно відобразилося на роботі ряду підприємств
деревообробної галузі через здорожчання сировини для виробництва продукції.
Філії ЗАТ «Автопорт-Чоп «Настуня» бракує сировини для виробництва готової продукції. При потребі мінімум 10 тонн молока у наявності є 7-8 тонн. АПФ «Леанка» через дорожнечу не може придбати ліцензію на виробництво та реалізацію вина. СП «Соя-Прогрес» не має замовлень на свою продукцію.
Аналіз діяльності комунальних підприємств району свідчить про незадовільний стан рівня проплати населення за надані житлово-комунальні послуги.
Лілія Москалюк зробила детальний аналіз справ у капітальному будівництві, розповіла про інвестиційну діяльність, про торгівлю та послуги, про фінансовий стан підприємств. Хоча район став переважно промисловим, не залишилося поза увагою і сільське господарство, адже саме на селі живуть годувальники міста. При розгляді цього питання критиці було піддано тваринництво. Район за перший квартал втратив 500 голів корів. Не налагоджено в
районі роботу приймальних пунктів: селянам нікуди здавати овочі та фрукти.
На засіданні колегії критиці було піддано роботу районного відділу державної виконавчої служби міськрайонного управління юстиції щодо виконання рішень суду з погашення недоїмки до пенсійного фонду України в Ужгородському районі.
На превеликий жаль, за словами начальника управління Ольги Міцоди, ніяк не вдається налагодити тісної співпраці з районним відділом державної виконавчої служби, як це було при колишньому керівництві.
З початку року органами ДВС виконано лише одне рішення по відшкодуванню пільгових пенсій на суму 4345,47 грн., а на виконанні в районному відділі ДВС станом на 25 травня цього року було 19 рішень на суму 119,7 тис. грн. На колегії велася серйозна розмова про причини низького показника виконання рішень суду з погашення недоїмки.
Йшлося на засіданні колегії також про санітарно-епідеміологічну ситуацію на території Худлівської сільської ради. Про це доповідав головний державний санітарний лікар району Іван Парада. Як відомо, села Худлівської сільради є неблагополучними в епідемічному відношенні по захворюваності на вірусний гепатит А. При проведенні епідрозстежень встановлено, що вірогідною причиною є питна вода із джерел водопостачання сіл. На території ради не виконується обласна програма по охороні відкритих водойм, не організована комунальна служба, через це санітарна очистка населених пунктів проводиться незадовільно.
Сільський голова Владислав Трембецький доповів, що дещо із приписів санепідемстанції вже виконано,
розробляються відповідні заходи щодо усунення недоліків, недопущення погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації на території сільської ради.
З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення.
Марія ПІДГОРНА, "Вісті Ужгородщини"
12 червня 2007р.
Теги: