«Вчора у мене був і представник компанії ex.ua, відомий адвокат цієї фірми, а також представник Асоціації айтітехнологій, ми сиділи за столом, і казали, що погоджуються нам допомогти, вказати на яких серверах може міститися ця інформація - ай-пі-адреси - цих недобросовісних користувачів, щоб ми скоріше повернули їм сервери», - розповів він.
Представник міліції уточнив, що «ми домовились, що підготуємо круглий стіл запросимо айтішників, провайдерів, а також можливо народних депутатів».
«Будемо розмовляти, як нам зробити так, щоб навіть в разі порушення кримінальної справи не було певних трудностей, вилучень, щоб це не відображалось на звичайних користувачах», - заявив Поліщук.
Як повідомлялось, 31 січня файлообмінник Eх.ua закрили правоохоронні органи. Після цього користувачі інтернету почали DDoS-атаки на сайт МВС, а також на сайти інших органів влади, заразом і сайт президента, що призвело до повного або часткового блокування роботи сайтів.
Файлообмінник Ex.ua у ніч на 3 лютого частково відновив свою роботу. 5 лютого хакери відкрили доступ до сервера МВС через ftp. Дані папок з сервера МВС стали відомі тисячам користувачів і вільно поширювалися Інтернетом.
Украънський Тиждень