Захід відбудеться 24 серпня на площі Театральній і поєднуватиме флешмоб за участю молодих дівчат, конкурс дитячого малюнка на бруківці та роздачу всім охочим жовто-блакитних стрічок. Також буде можливість поспілкуватися з депутатами обласної ради Василем Гнатківим та Олександром Солонтаєм – поставити своє запитання чи озвучити пропозицію.
Всі ми маємо сказати рішуче "Стоп!" загрозі демократії, незалежності нашої держави.
У День Незалежності, 24 серпня, ми доведемо, що нас – більшість!Запрошуються журналісти, представники інтелігенції та небайдужі громадяни.
Початок акції: 13.00, площа Театральна, 24 серпня 2010 року.
Прес-служба ЗОО партії "ВО "Батьківщина"
Іван Ледчак 2010-09-25 / 16:13:00
Одною з основних загроз для України є також мовне питання. Почнемо з того, що потрібно подивитися на те, де ми живемо. А живемо ми в державі, назва якій Україна. В Конституції чітко зафіксовано статтю, яка голосить, що державною мовою є українська мова, як один із символів державності. На рахунок цього дискусії в суспільстві не має і не може бути. Якщо в Конституції статус національної мови визначений, то чи не потрібно як і владі так і українському суспільству бути просто законослухняними людьми і не нагнітати штучно дану проблему? Чи не повинен поставити у цьому питанні жирну крапку Уряд і Парламент і чітко закріпити статус української мови не лише як державної, а як і національної, чи ми в котрий раз будемо питати себе: «Чиї ми діти, і на чиїй землі ми живемо?» Звичайно представникам іншим національностей: російськомовному, угорськомовному та іншому населенню створити сприятливі умови для не ущемлення їх прав, але держава Україна - є держава!
Іван Ледчак 2010-09-25 / 16:09:00
Можна продати Україну, а можна її "легально" покорити...Є кілька методів покорення суверенітету однієї держави іншою: військовий метод, економічний метод… В будь – якому випадку застосування економічного методу є більш цивілізованіше і логічніше. Тож чи не долає Росія суверенітет України за допомогою економічного методу? І чи не доцільна партнерська співпраця України з всіма своїми сусідами на рівноправних умовах 50 на 50, не жертвуючи своїм суверенітетом? Чи не варто всім зрозуміти одну річ - навіщо було майже 19 років будувати державу щоб раз і її втратити? На ці насущні питання суспільство повинно відповісти в першу чергу між собою.