Реклама B3

Середній "гаішний" штраф на Закарпатті становить близько 400 гривень

Протягом І півріччя 2010 року на виконання в органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції надійшло 1,271114 мільйона виконавчих документів про стягнення з водіїв адміністративних штрафів за порушення правил безпеки дорожнього руху. Про це повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович з посиланням на статистичні дані органів ДВС.

Середній "гаішний" штраф на Закарпатті становить близько 400 гривень

Загальна сума накладених штрафів за шість місяців цього року склала 5,76967281 мільйона  гривень.

Найбільша кількість постанов про стягнення з водіїв адміністративних штрафів припадає на великі індустріальні області – Донецьку (154634), Дніпропетровську (101769), Луганську (75932) області та місто Київ (89587), що, за словами Міністра юстиції, співвідноситься з кількістю населення, яке проживає у цих регіонах.

Велика кількість адміністративних штрафів за порушення правил безпеки дорожнього руху припадає на Одеську (65939), Київську (63911), Львівську (54109) Хмельницьку (45 541) та Житомирську (36793) області.

Найбільші суми накладених штрафів припадають на Запорізьку область –  в середньому 737 гривень на кожного порушника та на  Крим –  710 гривень на кожного порушника.

У Рівненській області на кожного порушника припадає в середньому 572 гривні штрафу, Черкаській – 556 гривень, Кіровоградській – 558 гривень, Тернопільській – 525 гривень, Вінницькій –  513 гривень та Хмельницькій –   492 гривні, у  Харківській – 471 гривня, у Львівській –   422 гривні, Чернівецькій – 452 гривні, Миколаївській, Київській, Закарпатській, Херсонській, Івано-Франківській та Чернігівській областях – від 400 до 420 гривень. В решті регіонів штрафи за порушення правил дорожнього руху складають в середньому від 350 до 400 гривень.

Урядовий портал
28 липня 2010р.

Теги:

FacebookTwitterdel.icio.us
Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

17:11
/ 1
Внаслідок потрійної ДТП на Хустщині травмувалося 5 людей, в тому числі – немовля
16:33
На Тячівщині затримали підозрюваного у замаху на вбивство Фото новина
15:14
/ 2
На Тячівщині затримали двох братів, що переправляли "ухилянтів" через кордон Фото новина
15:02
Внаслідок зіткнення легковика та мікроавтобуса на Рахівщині загинула водійка, ще 2 людей травмовані Фото новина
14:55
/ 1
На Закарпатті затримали агента фсб, завербованого для підпалів об'єктів залізниці та пошти Фото новина
18:46
/ 4
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 2
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 4
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 1
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 6
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новинаВідео новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
02:45
/ 7
У туберкульозному відділенні лікарні на Тячівщині "ухилянтам" за хабарі встановлювали фіктивну інвалідність Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 3
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
19:31
/ 4
Генпрокуратура розпочала розгляд звернення з вимогами зупинити екозлочин на полонині Руна
03:48
У Мукачеві затримали 21-річного торговця наркотиками, який постачав їх до різних регіонів України Фото новина
17:02
/ 2
На Тячівщині у лісництві, де за рік не видано жодного лісорубного квитка, активісти виявили масові рубки Фото новина
16:05
/ 2
У Мукачеві неповнолітнього водія "Фіата", без прав і "під кайфом", оштрафували на 20 тис. грн Фото новина
» Всі новини