Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая (ФОТО)

Вищий антикорупційний суд ухвалив тримання під вартою голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая, одного з фігурантів гучної справи про корупцію під час закупівель дронів і засобів РЕБ.

Вищий антикорупційний суд
Вищий антикорупційний суд

У разі внесення застави 10 млн грн, підозрюваний зобов’язаний здати паспорти, не залишати межі Закарпатської області, носити електронний браслет і регулярно з’являтися до детективів НАБУ та прокурорів САП. Також йому заборонено спілкуватися з іншими фігурантами справи та відвідувати військову частину 3018 Нацгвардії України.

Раніше Кабінет міністрів погодив звільнення Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА, а Президент України звільнив його за власною заявою.

Розслідування проводить НАБУ та Спеціалізована антикорупційна прокуратура у справі, яка також стосується народного депутата, інших чиновників і військових.

Нагадаємо, голову Мукачівської РДА Сергія Гайдая затримали за корупцію під час постачання дронів та РЕБ. За даними слідства, упродовж 2024–2025 років учасники організованої групи налагодили схему системного заволодіння бюджетними коштами, виділеними органами місцевого самоврядування на потреби сил оборони, а також одержання й надання неправомірної вигоди в особливо великих розмірах.

Як встановили НАБУ і САП, одна зі схем реалізовувалася під час укладання державного контракту на постачання систем радіоелектронної боротьби. За укладення договору про закупівлю продукції за завідомо завищеною ціною учасники організованої групи отримали неправомірну вигоду в розмірі 30 % від суми контракту.

04 серпня 2025р.

Теги: Гайдай, корупція, суд, застава, дрони

Коментарі

Правдивий 21.10.2025 / 18:31:04
Цей чорт грабував Луганщину, а зараз ще й на військових наживався.І це є представник влади, яку очолює Зеленський. При владі одні корупціонери та колаборанти. Куди не звернись одні відговорки, а правди немає.

Феміда 06.08.2025 / 17:16:27
Закінчиться розвалом держави з такими Гайдаями на усіх ланках, що граблять державу і крадуть на святому - з допомоги армії....

Анастасія 05.08.2025 / 07:00:15
Укладе угоду зі слідчим, потім з прокурором, а там уже й з суддею та вийде.

А вже потім, за кілька місяців укладе угоду з суддею, шо б повернутись на роботу та компенсувати збитки.

Правда 04.08.2025 / 23:13:08
Закінчиться черговим ПШИКОМ, але всі зароблять, поділиться вкраденими грошима від військових та народу України.
Мер Мукачева з Ланьом теж ходять під криміналом на мільйони (і це лише те, що імпотентним і продажним правоохоронним органам вдалося задокументувати), но і що, хто їх посадить? пройшло більше року і ще треба років 9 протягнути, щоб закрити справу по строкам давності, чудеса, а не система влади в державі.

Амбасадор 04.08.2025 / 19:57:28
Цікаво чим все закінчиться?

НОВИНИ: Кримінал

15:33
На Тячівщині колишнього керівника підприємства підозрюють у збитках на 1,17 млн грн Фото новина
13:03
У Мукачеві поліція затримала чоловіка, який напав на родину своєї цивільної дружини Фото новина
15:38
/ 2
Поліція Закарпаття ліквідувала міжнародний канал постачання метамфетаміну в Україну Фото новина
13:11
/ 2
На пункті пропуску «Ужгород» митники виявили амфетамін, захований на тілі пасажира Фото новина
12:31
/ 1
Суд засудив лікаря з Воловця до 5 років тюрми за вимагання хабара Фото новина
16:52
В Ужгороді затримали водія, який повторно сів за кермо під наркотиками Фото новина
15:26
У Воловці чоловік побив дружину та напав на правоохоронців Фото новина
13:29
/ 4
СБУ викрила канал незаконного перетину кордону через газову трубу на Закарпатті Фото новина
10:06
Поліція перевіряє походження медичних відходів, знайдених на сміттєзвалищі у Сваляві Фото новина
17:14
Суд арештував чоловіка, який стріляв у багатоповерхівці в Мукачеві Фото новина
14:38
У Мукачеві чоловік вдарив знайому ножем у спину Фото новина
16:50
/ 2
Патрульний на Закарпатті отримав 3 роки умовно за смертельну ДТП з підлітком Фото новина
14:49
Ужгородський наркоторгівець отримав 6 років ув’язнення Фото новина
15:56
Прикордонники викрили канал перевезення контрафактного тютюну на Закарпатті Фото новина
15:16
На Закарпатті суд виніс вирок вітчиму та матері, які систематично ґвалтували дитину
13:41
На Хустщині двоє рецидивістів побили пенсіонерку заради алкоголю Фото новина
11:49
/ 2
На Закарпатті 19-річний хлопець продавав втечу за кордон Фото новина
19:47
На Берегівщині затримали чоловіка за хибне повідомлення про вибух Фото новина
18:21
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон зі Словаччиною Фото новина
15:50
На Хустщині нетверезий водій насмерть збив пенсіонерку Фото новина
12:17
У Мукачеві засудили чоловіка за підпал авто на замовлення Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:42
Ужгородця засудили за напад і грабіж до майже 10 років ув’язнення Фото новина
09:05
/ 12
Колишній керівник ужгородської школи підозрюється у фінансових зловживаннях Фото новина
18:01
/ 1
У Тячеві водій у стані сп’яніння спричинив смертельну аварію Фото новина
» Всі новини