«Скажімо, в Києві взагалі немає угорських партій, на відміну від Закарпаття, але якщо в Києві є коаліція між БЮТ і «Нашою Україною», то це не значить, що на Закарпатті має бути саме такий формат коаліції. Бо, наприклад, сюди можуть ввійти угорці, Народна партія чи Пора. І якщо в Закарпатті програмні положення місцевих регіоналів не протирічать програмним положенням «Нашої України» чи БЮТу, то це не значить, що в жодному разі з ними не можна підписувати угоди на місцевому рівні», — зазначив експерт.
З його слів, будувати коаліційні угоди на місцях треба зважаючи не на якісь загальні, міфічні програмні положення, а на конкретні, які можна реалізувати на місцях. Тому, звичайно, загальну політику центральних органів треба враховувати, але це не значить, що треба укласти саме таку угоду.
Довідка.
У Закарпатській обласній раді до коаліції увійшли Партія регіонів, «Наша Україна», «Батьківщина», СПУ та дві угорські партії — 70 депутатів із 90. Нещодавно соціалісти заявили про вихід з більшості. У меншості перебувають фракції Народної партії та БЮТ.
ЗІК
23 лютого 2007р.
Теги: