"Однією з двох умов згоди на посаду віце-прем'єра було збереження мого політичного проекту - партії" Сильна Україна ", яка буде розвиватися далі, зараз партія розробляє стратегію реформ ", - підкреслив він.
Другою умовою свого приходу у Кабмін Сергій Тігіпко назвав публічність і прозорість своєї роботи.
"І глава держави, і прем’єр-міністр гарантували повну підтримку реформам. За таких умов іти в опозицію я вважаю недоцільним, — сказав Сергій Тігіпко. — Моє призначення на посаду віце-прем'єра з економічних питань є наслідком результатів президентських виборів. Під час передвиборної кампанії мені вдалося донести до мільйонів людей своє бачення ситуації в країні, свої пропозиції щодо виходу з кризи, свій проект модернізації та розвитку України. Я отримав потужну підтримку виборців. Новий президент і парламент почули цей сигнал. Мені запропоновано очолити проведення реформ в країні, мої проекти прийняті цілком і повністю. У цій роботі мені гарантована повна підтримка президента, Верховної Ради і прем’єр-міністра".
Віце-прем'єр-міністр України озвучив план економічних реформ, які потрібно провести в найближчі місяці. "Ми вперше за довгий час маємо консолідовану владу, стабільну парламентську більшість і президента та прем'єр-міністра, які націлені на реформи", - сказав політик.
На його думку, зміни в країні потрібно починати терміново. "Якщо ми негайно не почнемо реформувати економіку, то не зможемо відновити співпрацю з МВФ. А це буде дуже поганим сигналом для інвесторів - як зовнішніх, так і внутрішніх ", - підкреслив Сергій Тігіпко.
Віце-прем'єр також заявив, що уряд не допустить зриву графіку виплат зарплат і пенсій. "Ми знайдемо відповідні ресурси", - сказав він.
Політик також заявив, що партія "Сильна Україна", яку він очолює, буде працювати у владі для проведення реформ. Він також підкреслив, що на всіх виборах партія буде виступати як самостійна політична сила.