Про це "Закарпаття online" повідомили у прес-службі Єдиного Центру
На думку політика, для того, щоб врахувати зауваження народних депутатів і очистити законопроекти від лобізму в уряду було два тижні. "Але, замість роботи над помилками, уряд займався лише інформаційним тиском на Верховну Раду. Очевидно, що для Тимошенко це був легший шлях, аніж відмовити своїм партійним спонсорам у продовженні лобіюванні їхніх інтересів. Інакшого пояснення цій абсурдній ситуації немає", - наголосив Ігор Кріль.
Як повідомив народний депутат, "у нас залишаються ті ж запитання до урядового законопроекту щодо змін до бюджету:
- Чому Нацбанк повинен сплачувати кошти до бюджету наперед і як це відіб‘ється на роботі головної фінансової установи країни?
- Хто з "любих друзів" Тимошенко стоїть за формулюванням "виключні випадки", які дозволяють Аграрному фонду закуповувати та продавати дизпаливо і міндобрива?
- Наскільки економічно виправданим є обмін акцій національних акціонерних компаній на державні облігації? Чи не є це спробою прихованої емісії?".
-
На думку політика, ще більш нелогічними в умовах кризи є пропозиції до законопроекту "Про загальнообов‘язкове державне пенсійне страхування. "У той час, коли увесь світ думає про те, як зменшити податковий тягар для малого бізнесу, наш уряд робить все навпаки. Фактично він пропонує ще один "прихований податок", який спровокує втечу "у тінь" та нову хвилю безробіття", - наголосив лідер Єдиного Центру.
Ігор Кріль вважає, що "антикризові законопроекти потрібні. Але без лобізму і шахрайства". "Урядовці повинні терміново доопрацювати законопроекти, щоб вже цього тижня парламент зміг би прийняти реальні антикризові пропозиції уряду", - наголосив Ігор Кріль.