Зокрема, за її словами, буде знята заборона на приватизацію таких підприємств, як Суднобудівний завод ім. 61 комунара, «Суднобудівний завод «Море», Завод напівпровідників «Чисті метали», «Славутич» (виробництво телевізорів), а також на ряд підприємств кольорової металургії і на невеликі пакети (5-25%) обленерго тощо.
В.Семенюк зазначила, що в 2007 році Фонд держмайна не має наміру виставляти на приватизацію «Укртелеком».
"Укртелеком» ще не готовий до приватизації, необхідно збільшити його капіталізацію», – додала В.Семенюк.
Як повідомляв УНІАН, Міністерство промислової політики України спільно з Фондом державного майна підготувало орієнтовний список підприємств, що підлягають приватизації в 2007 році. У перелік включено близько 160 держпідприємств і акціонерних товариств, які входять у сферу впливу міністерства.
Зокрема, до приватизації пропонуються ВАТ «Білоцерківський завод технічних виробів», ВАТ «Макіївський коксохімічний завод», ВАТ «Содовий завод», ВАТ «Джанкойський машинобудівний завод», ВАТ «Оріана» (Калуш), ВАТ «Завод «Ленінська кузня», ВАТ «Завод напівпровідників» (Запоріжжя), ВАТ «Росава», ВАТ «Акціонерна компанія «Свема», ВАТ «Фарбник».
Довідка УНІАН. У проекті закону про Держбюджет на 2007 рік у перелік об'єктів, які планується виставити на продаж, включено майже 500 підприємств. Наступного року уряд від приватизації планує одержати 10 млрд. грн.
Радіо "Ера"
15 листопада 2006р.
Теги: