Закарпаття: Через контрабандні сигарети "ірландський" естонець позбувся на кордоні свого мікроавтобуса

У пункті пропуску "Ужгород" затримано мешканця Дубліна (Ірландія), який хотів перевезти через українсько-словацький кордон контрабандні сигарети, приховані у спеціально виготовлених тайниках мікроавтобуса.

Закарпаття: Через контрабандні сигарети "ірландський" естонець позбувся на кордоні свого мікроавтобуса

34-річний громадянин Естонії повідомив митників, що їде до Ірландії через Словаччину і не переміщує нічого забороненого чи прихованого від митного контролю. Проте, коли митники з прикордонниками провели в боксі поглибленого огляду детальну перевірку вантажного мікроавтобуса, виявилось, що увесь автомобіль нашпигований сигаретами. Знахідку, а це 65 блоків тютюнових виробів марки "Marlboro" та 6 блоків "Parliament", виявили у підлозі та боковинах машини. У спеціально виготовленому в багажному відсіку подвійного дна підлоги порушник заховав 50 блоків сигарет, решту – 21, прикрив панельними листами в боковинних стінках мікроавтобуса.

За словами чоловіка, в такий спосіб він хотів довезти сигарети до Ірландії і підзаробити на різниці продажу: в Україні блок "Marlboro" коштує близько 65 грн., а в Дубліні – 25 євро.

Тож, порушивши митне законодавство, гр..Естонії позбувся і сигарет, загальною вартістю майже 10 тис.грн., та мікроавтобуса, вартістю 215 тис.грн., повідомила "Закарпаття online" прес-секретар Ужгородської митниці Вікторія Сенгетовська.
 

26 березня 2009р.

Теги: митний контроль, кордон, Закарпаття, контрабанда, сигарети, Ужгород

НОВИНИ: Кримінал

19:47
/ 1
Під час "хабарницьких" обшуків у головного прокурора Закарпаття Ковальчука вилучили телефон та готівку
16:19
/ 2
В Ужгороді в 12 разів п'яніший за "норму" водій Daewoo зіткнувся з Range Rover-ом Фото новина
04:12
/ 2
Чоловік, який п'яний запускав феєрверки у циганському таборі Виноградова, відбудеться невеликим штрафом Фото новинаВідео новина
03:37
У Мукачеві "п'яний" Land Rover зіткнувся з автобусом Mercedes Фото новина
02:37
/ 1
У Поляні на Мукачівщині невідомий посеред дня стріляв по собаках Фото новина
01:59
/ 1
У Тячеві злодійка викрала у дружини військового гаманець з 20 тисячами гривень Фото новина
04:10
/ 5
Міжгірець, уклавши угоду з прокурором, уник 5 років тюрми за продаж "гуманітарних" позашляховиків Фото новина
03:21
В Ужгороді виявили ще одного наркоп'яного водія, вже позбавленого права керування Фото новина
03:12
В Ужгороді чоловік розбив лобове скло авто і втік Фото новина
03:04
/ 2
Ужгородець отримав рік умовного покарання за спробу контрабанди в 2015 році картин Бокшая та Ерделі до Словаччини Фото новина
19:43
На Тячівщині судитимуть неповнолітнього з Дубового, який побив і пограбував таксиста Фото новина
16:52
/ 8
Мінкульт не погоджував будівництва 16-поверхівки у центрі Ужгорода, воно незаконне
15:45
49-річний житель Міжгір'я викрав з будинку заробітчанки понад 100 тис. грн, ювелірку та ноутбук Фото новина
14:09
/ 1
Закарпатці присудили 5 років тюрми за спробу вивезти в угорщину нелегалів з Афганістану
03:21
В Ужгороді виявили п'яного "безправного" підлітка за кермом ВАЗа Фото новина
18:19
/ 2
Біля Ужгорода в таксі виявили двох "ухилянтів", що їхали "до дівчат на Паску" в напрямку Словаччини Фото новина
15:58
В Ужгороді на об'їзній затримали "безправного" водія "під кайфом" Фото новина
15:35
/ 6
В Ужгороді п'яний водій врізався у Volkswagen, далі травмував жінку на "зебрі" та втік з місця події Фото новина (ОНОВЛЕНО)
16:38
/ 1
Закарпатець намагався ввезти в Україну з Чехії незадекларованими 40 тис. "чужих" доларів Фото новина
03:03
/ 3
На Рахівщині, біля румунського кордону, затримали групу "туристів"-"ухилянтів" Фото новина
19:31
У Мукачеві "безправного" водія "під кайфом" оштрафували на 38 тис. грн Фото новина
16:05
В Ужгороді затримали водія "під кайфом", з "травою" і "бульбулятором" Фото новина
03:46
/ 1
Справу тячівця, що налагодив продаж фальшивих купюр номіналом 500 євро, передано до суду
03:06
/ 3
Суд в Ужгороді "перкваліфікував" колишнього слідчого поліції з корупціонера на шахрая і звільнив від відповідальності за строком давності
02:00
/ 7
За угодою з прокурором суддя з Перечина "умовно" покарав прикордонника-кінолога за переправлення "ухилянта" через кордон
» Всі новини