1. Підтвердити рішення Ради Партії про перехід в системну опозицію до “антикризової коаліції” та діючого Уряду України.
"Наша Україна" є політичною силою, що перебуває в опозиції до діючого Уряду і, водночас, є єдиною пропрезидентською парламентською політичною партією. Ми не несемо політичну відповідальність за політику діючого Уряду. Це означає, що «Наша Україна» переходить в опозицію до Кабінету Міністрів України та урядової коаліції в Парламенті, а не до всієї системи влади.
2. Доручити народним депутатам України – членам Партії ініціювати у Верховній Раді України розгляд резолюції недовіри діючому Кабінету Міністрів України, що матиме наслідком його відставку.
3. Визначити наступні пріоритетні завдання народних депутатів України –членів Партії в законодавчому органі: відстоювати політичний курс Глави держави; здійснювати контроль за діяльністю правлячої коаліції та діючого Уряду; опонувати урядовим ініціативам і законопроектам правлячої коаліції, які суперечать національним інтересам України та стабільному розвитку суспільства; сприяти ухваленню законопроектів, які втілюватимуть у життя основні цілі та політичні завдання нашої Програми та Президента України.
Доручити народним депутатам України – членам Партії налагодити постійний моніторинг окремих загальнодержавних програм, що фінансуються з Державного бюджету України.
4. Доручити Раді Партії розробити Стратегію діяльності «Нашої України» в опозиції, а також затвердити – на основі Угоди про створення Коаліції демократичних сил – Програму діяльності Опозиційного Уряду та план законопроектних робіт парламентарів «Нашої України».
Формування Опозиційного Уряду має стати підтвердженням і закріпленням системності нашої опозиції до діючого Уряду. Структура Опозиційного Уряду відповідатиме структурі діючого Кабінету Міністрів України.
5. Активізувати співпрацю народних депутатів України – членів Партії та громадськості. З цією метою започаткувати проведення фракційних слухань за участю громадськості з актуальних питань суспільно-політичного та економічного життя країни.
6. Посилити роботу із подальшого згуртування та єдності фракції. Доручити Голові Ради Партії звернутися до партій – членів Блоку “Наша Україна” у Парламенті – Партії промисловців і підприємців, Народного Руху України, Християнсько-демократичного союзу, Української республіканської партії «Собор», Конгресу українських націоналістів із зверненням щодо початку створення єдиної потужної політичної сили.
7. Доручити Голові Ради Партії, народним депутатам України – членам Партії, з метою забезпечення свободи і демократії, європейської та євроатлантичної інтеграції, провести переговори та забезпечити координацію своїх дій у Верховній Раді України із Блоком Юлії Тимошенко.
«Наша Україна» вважає, що лише консолідація опозиційних сил дозволить не допустити ревізії обраного нами політичного курсу. Водночас, ми категорично проти будь-якого монополізму як у владі, так і в опозиції.
8. Доручити Голові Ради Партії провести переговори із партіями членами Блоку “Наша Україна” у 2002–2005 роках щодо створення потужної позапарламентської опозиції, яка б об’єдналася у Конфедерацію партій «Європейська Україна».
9. Доручити регіональним партійним організаціям, фракціям Партії в місцевих радах активізувати роботу з громадянами із пропаганди наших програмних цілей та політичних завдань. З цією метою, створити громадські приймальні народних депутатів України – членів партії у регіонах.
Сайт "РАЗОМ"
12 листопада 2006р.
Теги: