Громадянин України Д.Сидор притягнутий як обвинувачений у кримінальній справі, порушеній за фактом скоєння ним закликів до зміни меж території та державного кордону нашої держави всупереч порядку, встановленого Конституцією України.
Стосовно Д.Сидора застосовано запобіжний захід, передбачений ст.151 КПК України – підписка про невиїзд.
Співробітниками УСБУ в Закарпатській області проведено зустріч із представниками русинських національно-культурних товариств, під час якої роз’яснено положення законодавства нашої держави щодо територіальної цілісності та недоторканності України.
to Магнат 2008-12-10 / 16:08:00
Магнат 09/12/2008 11:31
nasha malorusjka-galycjka vlastj uzhe vshytko zabrala i kadyla sja ne lyshylo, inak by vas vykuryly iz nashoji zemli...
Микола Жалива 2008-12-09 / 12:08:00
Дійсно дурня якась виходить.Сидор
Жупана ні в що не рахує.Він так зробив і з М.Бураком.Та бог йому
суддя і бог палицьов бити не іде.
Гость 2008-12-09 / 11:54:00
Жупана не кивайте його Сидор і так
обманув. На ДЗ кажуть санітаром його Сидор призначив ;)
Магнат 2008-12-09 / 11:31:00
Зря СБУ обмежилася тільки підпискою про невиїзд! Ой, втече "святий отець", ой втече!!! Та ще й кадило з собою прихватить.
to ALL 2008-12-09 / 09:03:00
Обвинувачення не смішки, треба вшитким задуматись шо робити щоб гне піти по кривій стежці о.С-ра
orange 2008-12-08 / 21:49:00
2 Х**
Помре, сирохман, з голоду, кідь ся буде сподівати на тоти "серибриники што" ми "давуть у СБУ"...:))))))))))
holos 2008-12-08 / 21:45:00
УКРАЇНА: ПР і БЮТ домовилися про коаліцію і ревізію Конституції, а Ющенко погрожує дочасними виборами і бачит в об`єднані "змову бізнес-угруповань" СВІТ: Китайські кораблі увійшли до територіальних вод Японії і відмовляються їх покидати ЕКОНОМІКА: Російська нафта вже коштує $35 - нижче за найгірші прогнози. Казна РФ тріщить по швах передає "Голос України в РФ" http://kruk.ucoz.com/
X 2008-12-08 / 21:42:00
Orange,,чудо галичанськойе, удлiшму из тих серибриникiв што ти давуть у СБУ...
orange 2008-12-08 / 18:03:00
Як він тепер, сеґінятко,
в Росію за зарплатою буде їздити?..:((((((((
Faust. 2008-12-08 / 18:03:00
Люди добрі, цього мало - Гапон втече до Бакая, Білоконя та інших "патріотів" України... Його, попа, слід затримати, а разом з ним і "дохтора"-Жопана!...Невже наша влада така слаба???