Середньомісячні сукупні ресурси у І кварталі ц. р. порівняно з відповідним періодом минулого року зросли на 48,6% та становили в середньому за місяць на одну особу 963,16 грн. За даним показником область займає 10 місце серед регіонів країни. Основним джерелом надходжень сукупних ресурсів (а саме третину) становить оплата праці. Друге джерело надходжень - пенсії, стипендії, допомоги, які складали 19,2%. Характерною є для Закарпаття найбільша серед регіонів країни частка доходів від самозайнятості 16,6% при 5,0% в середньому по країні. Надходження від особистого підсобного господарства становили восьму частину надходжень.
Середньомісячні сукупні витрати становили 846,52 грн в середньому на одну особу домо-господарства у місяць. Заданим показником область займає 17 місце по країні. Основним компонентом видатків населення є витрати на придбання продовольчих товарів, тобто видатки на споживання - 50,3%. Вартість харчування однієї особи в середньому на добу становила 14,04 грн. У середньому за місяць однією особою спожито: 11,2 кг хліба і хлібопродуктів, 4,1 - м'яса, м'ясопродуктів та сала, 1,6 - риби і рибопродуктів, 19,7 - молока, молокопродуктів та масла, 1,6 -Олії та інших рослинних жирів, 3,4 - фруктів, ягід, горіхів, винограду, 10,6 - картоплі, 5,8 кг овочів та 18 штук яєць.
На купівлю непродовольчих товарів та оплату послуг домогосподарства щомісячно витрачали третю частину сукупних витрат. Найбільшу частку (9,8%) займали витрати на оплату води, електроенергії, газу та інших видів палива. На купівлю одягу та взуття витрачалося 8,1%, на інші види товарів та послуг (побутову техніку, поточне обслуговування житла, транспорт, зв'язок, охорону здоров'я, відпочинок і культуру) - від 4,0% до 1,3% сукупних витрат.
Висока вартість медичних послуг спричинила вимушену відмову від лікарської допомого. Зокрема, чотири з десяти домогосподарств, члени яких потребували медичної допомоги, повідомили про її недоступність з причини занадто високої вартості лікування у стаціонарних лікувальних установах.