Юрій Терешко: Віктор Балога є людиною не злопам'ятною

Позитивно як для України в цілому, так і для Рівненської області зокрема оцінив призначення на посаду голови Секретаріату Президента Віктора Балогу, кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедрою політології та соціології Рівненського державного гуманітарного університету Юрій Терешко.

Політолог вважає, що Віктор Балога успішно провів парламентську кампанію на виборах 2006-го року.

«Показовим у його вчинках є і те, що він свого опонента на посаду міського голови Мукачева Ернеста Нусера сам згодом рекомендував до роботи в Закарпатській області. Тобто, ця людина не є злопам'ятною», – зауважив Юрій Терешко.

«Щодо Рівненщини, то зважаючи на те, що голова Рівненської ОДА Віктор Матчук є представником «Нашої України», як і новопризначений керманич Секретаріату Президента, думаю, що змін вагомих в області не відбудеться. Щоправда, якщо «Наша Україна» приєднається до нової парламентської коаліції», – вважає політолог.
ЗІК
19 вересня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Політика

18:19
На Закарпатті викрили 46-річного переправника ухилянтівФото новина
14:55
/ 1
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
15:29
/ 8
НСЖУ підтримала закарпатських журналістів в контексті тиску на їх колег Олену Мудру та Олега Дибу
16:48
/ 1
Пол Магочі і московська церква
03:37
/ 5
Кайданки для активістів. Незасвоєний урок Медведчука
» Всі новини