Електричні рушникосушки вважаються більш сучасними, ніж їхні водяні аналоги. Вони мають аналогічну конструкцію, але діаметрально протилежне джерело енергії. Прилад нагрівається за допомогою теплопровідного кабелю або ТЕНу (трубчастого електронагрівача), підключеного до мережі електроживлення.
Якщо ви вирішили купити рушникосушки електричні, пам'ятайте, що для їх встановлення не знадобиться допомога сантехніка. Основна умова при їх монтажі – наявність вологозахищеної розетки у зоні досяжності.
Асортимент електричних рушникосушок ширший, ніж у водяних приладів, тому що немає обмеження за розмірами та формою. У простих моделях («П», «М», та «S» — виду) використовується нагрівальний кабель, у складніших — система наповнюється антифризом і нагрівається ТЕНом. Окремо цей елемент коштує чимало.
Сучасні високотехнологічні ТЕНи можуть мати стандартний або вбудований спосіб підключення до конструкції – його Ви вибираєте залежно від ремонту та умов кімнати. Ремонт вже зроблений і плитку перекладати немає жодного бажання - для Вас звичайний ТЕН. Якщо сушка для рушників підбирається на стадії «ще можна проштрабувати стіну» - можете віддати перевагу вбудованому.
Деякі ТЕНи мають функцію регулювання температури й можливість програмування роботи сушки для рушників. Але такі опції суттєво впливають на вартість, тому краще спочатку оцінити їхню необхідність.
В іншому електричні сушки для рушників значно простіше у виборі, в установці і цікавіше в експлуатації.
При покупці зверніть увагу на:
Також звертайте увагу на матеріали виготовлення. Рекомендуємо вибирати пристрої з нержавіючої сталі (не гірше). Навіть якщо запевнятимуть, що звичайного алюмінію для електрорушника буде достатньо — ні, не буде!
Перебування у вологому середовищі прискорює процес втрати пристойного зовнішнього вигляду виробу, а до середовища може додатись електрохімічна корозія, яку, на жаль, ніхто не чекає і не може передбачити.
Рекомендуємо придбати рушникосушки від перевірених виробників. Не варто економити на цьому важливому та корисному приладі.