Для англійської мови, так само як і для української, властиві різного роду скорочення. Вони активно використовуються у повсякденному мовленні, щоб полегшити комунікацію. Скорочені форми дають змогу передати більший обсяг інформації мінімальною кількістю слів, тому розглянемо це явище трохи детальніше.
Даний термін позначає скорочення, утворене від слова, словосполучення чи фрази. Воно має вигляд звичайного короткого слова або ж комбінації декількох літер. Абревіатури зустрічаються повсюди: в щоденних бесідах, листуваннях, ділових листах, медицині, технічних і багатьох інших сферах.
Розширте свій світ з англійською! Запишіться на інтенсивні курси англійської мови від школи Speak Well та станьте впевненим у спілкуванні вже сьогодні!
Повсякденні скорочення:
Географічні назви:
Інтернет-сленг:
Професійна термінологія:
Фрази:
Це окремий вид абревіатури, що утворюється з перших літер кожного слова. Основне, що його відрізняє від попереднього прикладу, — спосіб вимови. Отримане скорочення читається разом як одне слово, а не окремі букви.
Простим способом скоротити ім’я людини є поставити крапку після початкових його літер.
Щоб передати якесь слово або словосполучення, часто використовуються числа. Вони можуть застосовуватися по принципу схожої вимови з певним словом, або ж просто передавати інтуїтивно зрозумілий зміст.
В англійській мові він вживається для скорочення та поєднання слів в одне ціле, а також вказує на пропущені літери.
Так називається символ &, що використовується для заміни слова «and». Його часто можна зустріти в назвах компаній, логотипах, а також деяких абревіатурах.
Деякі скорочення оптимізують вимову словосполучень, як-от:
Як окремий вид словозлиття можна виділити телескопію, або портманто (воно ж слово-гаманець). Термін виник при дослідженні творчості Льюїса Керрола та полягає в поєднанні коренів двох слів в одне ціле. Зазвичай утворене слово є авторським неологізмом, однак часто зустрічається і в мовленні.
Отже, якщо бажаєте звучати природно та наблизитися до рівня носія — оптимізуйте свою англійську, використовуючи скорочення. Це зробить спілкування легшим і невимушеним, а вираження думок стане набагато простішим.