Під Ужгородом затримали водія "під кайфом", вже позбавленого прав за "п'яне" водіння (ФОТО)

Загальна сума штрафів склала понад 92 тисячі гривень

Під Ужгородом затримали водія "під кайфом", вже позбавленого прав за "п'яне" водіння (ФОТО)

Сьогодні, близько 11-ї години, патрулюючи на трасі М-08 поблизу Ужгорода, поліцейські виявили водія, який, рухаючись на авто ВАЗ, порушив правила дорожнього руху.

Під час перевірки документів патрульні помітили у 26-річного ужгородця явні ознаки наркотичного спʼяніння, тому одразу запропонували пройти огляд у медзакладі, проте керманич відмовився.

Крім того, виявилося, що чоловік позбавлений права керування упродовж року.

На порушника склали адмінматеріали за ч. 3 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані спʼяніння повторно протягом року), ч. 5 ст. 126 (Керування транспортними засобом без права керування повторно протягом року), ч. 11 ст. 121 (Порушення правил користування ременями безпеки або мотошоломами).

Загальна сума штрафів склала понад 92 тисячі гривень, інформує патрульна поліція Закарпатської області.

04 червня 2023р.

Теги: водій, алкоголь, наркотик

Коментарі

Герою слава 05.06.2023 / 09:14:08
Чому таку біомасу не беруть на фронт хоча б для підсобних робіт - окопи на передовій копати, а натомість із економіки вилучають топ-фахівців, які тримають на своїх плечах економічний фронт. Це абсурд.

НОВИНИ: Кримінал

22:04
Водій з Рівненщини уник реального покарання за ДТП з загиблим і двома травмованими в Хусті Фото новина
15:56
/ 4
У Білках 70-річний чоловік на 10 днів прикував 68-річну дружину ланцюгом до меблів
14:57
/ 1
У Берегові неповнолітній рецидивіст, щойно вийшовши з зали суду, зразу вкрав телефон Фото новина
04:48
/ 3
ФОТОФАКТ. На полонині Руна тривають незаконні будівельні роботи, правоохорона система злочинно бездіє
19:22
/ 3
Через контрабандні сигарети в днищі, занюхані собакою Даною, у закарпатця вилучили BMW X5 Фото новина
18:39
Трьох закарпатців з 3-х різних районів затримали за організацію переправлення "ухилянтів" за кордон Фото новина
14:21
Затримано третього організатора масштабної нарколабораторії в селі на Мукачівщині Фото новина
02:22
Суд у Сваляві умовно покарав військового за продаж вибухівки та набоїв
01:47
/ 8
У Березові на Хустщині підлітки зафільмували жорстоке вбивство ними палицею собаки Відео новина
23:26
Суд зобов'язав Карпатський біосферний заповідник сплатити загалом 5,4 млн грн за незаконні рубки лісу на його території
22:40
/ 1
Завдяки компенсації доньці загиблої та позитивній характеристиці посадовиця Королівської селищної ради уникла покарання за смертельну аварію
19:47
/ 60
Під час "хабарницьких" обшуків у головного прокурора Закарпаття Ковальчука вилучили телефон та готівку
16:19
/ 3
В Ужгороді в 12 разів п'яніший за "норму" водій Daewoo зіткнувся з Range Rover-ом Фото новина
04:12
/ 2
Чоловік, який п'яний запускав феєрверки у циганському таборі Виноградова, відбудеться невеликим штрафом Фото новинаВідео новина
03:37
У Мукачеві "п'яний" Land Rover зіткнувся з автобусом Mercedes Фото новина
02:37
/ 1
У Поляні на Мукачівщині невідомий посеред дня стріляв по собаках Фото новина
01:59
/ 1
У Тячеві злодійка викрала у дружини військового гаманець з 20 тисячами гривень Фото новина
04:10
/ 5
Міжгірець, уклавши угоду з прокурором, уник 5 років тюрми за продаж "гуманітарних" позашляховиків Фото новина
03:21
В Ужгороді виявили ще одного наркоп'яного водія, вже позбавленого права керування Фото новина
03:12
В Ужгороді чоловік розбив лобове скло авто і втік Фото новина
03:04
/ 2
Ужгородець отримав рік умовного покарання за спробу контрабанди в 2015 році картин Бокшая та Ерделі до Словаччини Фото новина
19:43
На Тячівщині судитимуть неповнолітнього з Дубового, який побив і пограбував таксиста Фото новина
16:52
/ 8
Мінкульт не погоджував будівництва 16-поверхівки у центрі Ужгорода, воно незаконне
15:45
49-річний житель Міжгір'я викрав з будинку заробітчанки понад 100 тис. грн, ювелірку та ноутбук Фото новина
14:09
/ 1
Закарпатці присудили 5 років тюрми за спробу вивезти в угорщину нелегалів з Афганістану
» Всі новини