Апеляційний суд підтвердив вирок у 6 років тюрми за смертельну ДТП закарпатському псевдоактивісту Павлову

Закарпатська обласна прокуратура в апеляційному суді відстояла реальну міру покарання для закарпатського псевдоактивіста за залишення потерпілого від ДТП у небезпеці (ч. 3 ст. 135 КК України).

Апеляційний суд підтвердив вирок у 6 років тюрми за смертельну ДТП закарпатському псевдоактивісту Павлову

Його засуджено до 6 років позбавлення волі. Крім того, він має виплатити родині потерпілого 200 тис. грн відшкодування.

На початку березня минулого року Ужгородський міськрайонний суд ухвалив чоловікові вирок за порушення правил дорожнього руху, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесні ушкодження (ч. 1 ст. 286 КК України) та залишення його в небезпеці, що призвело до смерті особи (ч. 3 ст. 135 КК України). Тоді йому призначили покарання у виді 6 років ув’язнення та позбавлення права керувати транспортними засобами на 3 роки, яке прокуратура оскаржила в апеляційній інстанції у частині м’якості вироку.

Сьогодні ж Закарпатський апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу прокуратури та звільнив чоловіка від кримінальної відповідальності за вчинення ДТП у зв’язку із закінченням строків давності. Це зумовлено, зокрема, і штучним затягуванням розгляду провадження стороною захисту. Водночас міру покарання за залишення потерпілого в небезпеці суд не змінив і вирок вже набув законної сили. 

Наразі закарпатець перебуває під вартою на території Київщини за підозрою у скоєнні іншого злочину в період воєнного стану. Йдеться про  незаконне поводження із боєприпасами.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 5 грудня 2017 року, близько 18:00, мешкaнець селa Оноківці повідомив у поліцію про те, що нa об’їзній дорозі в Ужгороді, на пішохідному переході поблизу ресторaну "Кілікія" стaлaся дорожньо-трaнспортнa пригодa. Автомобіль Skoda нa іноземній реєстрaції збив 59-річного ужгородця. Внaслідок отримaних трaвм чоловік помер. Винувaтець aвaрії зник з місця aвтопригоди.

Тaким сaмим aвтомобілем користувaвся aктивіст Пaвло Пaвлов, a вже вночі 6 грудня о 01:19 ночі прaвоохоронці отримaли інформaцію про пожежу в aвтомобілі Skoda Oktavia польської реєстрaції нa подвір’ї бaтьків керівникa ГО "Достa" П.Павлова у селищі Великий Березний нa вулиці Верховинській.

Підозру в скоєнні смертельної ДТП біля Ужгорода Павлу Павлову оголосили 11 лютого 2019 року, а вже наступного дня підозрюваний на судове засідання у справі просто не з'явився.

13 лютого суд обрав йому запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, відмовивши у взятті на поруки.

П.Павлов намагався уникнути відповідальності, сховавшись за депутатським мандатом під час місцевих виборів минулого року, однак набрав всього кілька відсотків голосів виборців.

Відтак П. Павлова оголосили в розшук.

13 травня 2022р.

Теги: Павло Павлов, тюрма, вирок

Коментарі

Степан 21.01.2023 / 04:54:30
Нема вже криші? Де стефанишин?))

ХХХ 15.05.2022 / 10:47:25
Такому виродку лишь у тюрми є місце,так само як всій незаконой организаці доста,це мародьорь и хабарники.Так само не треба забувати и про ту паскудну морду Бовкуна,нехай им дадут одну кимнату на двоих,и там зможут кохатися.Це два ПИД…АРАСА

2223 14.05.2022 / 06:07:38
Не розпалюйся гнівом своїм на злочинців, не май заздрости до беззаконних,
бо вони, як трава, будуть скоро покошені, і мов та зелена билина пов'януть!

Знаю 13.05.2022 / 22:35:10
Цей ублюдок скориставшись війною в Київській області мародьорив по квартирах людей. Доста було блатувати і скоювати злочини , в тюрьму тварину! Там його місто, яке давно на нього чекає.

Ххх 13.05.2022 / 21:48:57
Ще Бовкуна треба посадити і доста піде вслід кораблю!

Зовдун 13.05.2022 / 21:22:01
Най у тюрьмі здохне

Киів 13.05.2022 / 21:04:25
Цей мерзотник зараз в Киівській тюрьмі за грабежі житла під час війни …

Петро Зовдун 13.05.2022 / 20:49:00
Так му і треба

Сміх 13.05.2022 / 18:46:16
Козел мало йому дали піаристий болван дурачок

пенсіонер 13.05.2022 / 18:36:59
Хай відповідає під....с за вбиту людину.

Віват 13.05.2022 / 18:35:00
Феміда перемогла Слава Україні!!! Це псевдо активіст

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини