До експозиції ввійшло кількадесят полотен та кераміка.
Як справжній митець, Юлія шукає себе, пробує свої сили у різних течіях, видах та жанрах мистецтва. До слова, її можна вважати засновником полювантизму, що має вже своїх адептів й послідовників. Здається, вона завершила черговий етап своєї творчості й стоїть на порозі нового. Недарма виставка має символічну назву «Крапка у морі» . За словами авторки, «крапка» символізує кінець і початок чогось нового, а «море» – це нові думки, ідеї, творчі задуми, яких у Юлії завжди вистачало. Тож, нині, вона захопилась абстракціонізмом й успішно демонструє його безмежність й широкі можливості у творчій самореалізації.
Образотворчість жінок, безперечно, має свої особливості обумовленні їхньою природою. Це стосується як тематики творів так і образної системи, тобто – форми і змісту. Саме мистецтво найкраще, найяскравіше і найточніше розкриває внутрішню сутність жінки, яка покликана Господом творити, дарувати життя, опікуватися всім сущим на цьому Світі. Такою постає у своїй творчості і Юлія Єгорова-Рогова.
Її живописні полотна викликають неоднозначні емоції і почуття. Вони дуже різні, як, очевидно, настрій і почуття художниці з яким вона їх створювала. Її твори можуть подобатися або не подобатись, проте не залишають нас байдужими, що свідчить про щирість автора, відвертість у спілкуванні з нами. Вони по-дитячому свіжі і безпосередні, можливо, іноді, на перший погляд, навіть трохи й примітивні, що, додає їм якогось особливого шарму. Про кожну її роботу, звичайно, треба говорити окремо, але, чи не всі її твори об’єднує імпресіоністичність, ніжна, жіночна експресія самовираження. Тональний діапазон робіт широкий, кольорова гама досить багата відтінками, як, очевидно, і її душевний світ.
Провідне місце в творах мисткині займає колір, форма – другорядне, відчутне намагання знайти їхню гармонію. У роботі вона цілком віддається своїм почуттям, емоціям, творить вільно і спонтанно, іноді недописуючи, залишає нам простір для домислів. Полотна пані Юлії сприймаються легко, вони не обтяжені глибиною думки, дарують позитивний настрій. Вони ніжні й романтичні, заохочують нас глянути на світ Божий свіжим, закоханим поглядом, розслабитись і отримати задоволення від його споглядання, від феєрії кольору, звуків, пахощів.
Володимир Мишанич для Закарпаття онлайн