Юна ужгородська танцівниця "запалила" набережну (ФОТО)

Олександра Гапоненко – 11-річна виконавиця східних танців. Юна ужгородка танцює з 4 років і досягла у цьому стилі неабияких висот. У дівчинки 80 медалей, 60 з яких - за перші місця у численних конкурсах.

Юна ужгородська танцівниця "запалила" набережну (ФОТО)

«Поки що танці – це моє хобі, але я буду й надалі займатися та вдосконалюватися. Хочу розвивати свої навики, щоб досягати більшого» - каже Олександра Гапоненко.

Вже кілька тижнів талановита танцівниця посміхається ужгородцям із міських білбордів. Розповідає, подружки, знайомі, рідні писали, що бачили її фото у місті й вітали з цим. А нещодавно Олександра у буквальному сенсі «запалила» ужгородську набережну, станцювавши східний танець із елементами вогняного шоу. У цьому їй допомогли дівчата із ефект студії "Bada Boom".

«Є така практика, коли виконавиці східних танців танцюють з вогнем. Олександра теж хотіла спробувати, відчути близькість вогню під час танцю. Втім, коли нема практики, це досить важко і лячно. Тому ми їй допомагали як могли, підбадьорювали, давали простіші реквізити. Саша мужньо витримала цей експеримент. Їй сподобався світловий реквізит, бо він і безпечний і досить ефектний» - ділиться враженнями учасниця ефект студії Ганна Левшакова.

«Вогняні танці»  для Олександри – це подарунок у межах проєкту Фонду Андрія Півня «Ужгород – місто талантів». Олександра вже третя учасниця проєкту. Його ідея – розповісти ужгородцям, які талановиті діти мешкають у нашому місті, показати їх здобутки, заохотити не зупинятися на досягнутому, а продовжувати розвивати свої таланти. Про талант та перемоги кожного з учасників організатори розповідають на міських білбордах. Крім того, дарують учасникам незвичні мотиваційні сюрпризи.

«Нам важливо, аби наші діти розуміли, що дорослим до них є діло, що вони класні і особливі, кожен по-своєму, що ми їх цінуємо. Тому намагаємося кожного з учасників надихати на нові звершення у особливий, цікавий спосіб. Для Саші організували таку яскраву фотосесію із вогняним реквізитом. Бачили б ви, як «горіли» її очі. Це найкращий результат» - ділиться враженнями керівниця Фонду Андрія Півня Віра Півень.

Мама Олександри Марія Гапоненко розповідає, чи подавати заявку на участь у проєкті радилися усією сім’єю. Втім, таки спробувавши – ні на хвилину не пошкодували.

«Вийшла дуже класна командна робота. Особливо вразила фотосесія. Була така привітна, товариська атмосфера. Захід сонця, танець Саші, вогні, емоції - це такі чудові  спогади. Саша це запам'ятає на усе життя. Знаєте, це настільки приємно, коли для твоєї дитини хтось старається, окрім тебе» - каже мама Олександри Марія Гапоненко.

Те, що не помітне, на перший погляд людському оку, бачить фотооб’єктив, а, точніше, око майстра. Вогняні танці Олександри Гапоненко зафільмував та зберіг на добру пам'ять талановитий ужгородський фотограф Харі Крішнан. Розповідає, працювати з Олександрою було легко. Дівчинка практично відразу розкрилася, почувалася вільно та впевнено, значною мірою, завдяки дружній атмосфері, що панувала на майданчику.

«Я сам родом із Азії, і мені було дуже цікаво побачити, як тут, в Україні сприймають нашу культуру. Олександра – велика молодчина. Адже майстерно, чітко танцювати східний стиль – це одне. А от гарно, плавно поєднувати танцювальні рухи із роботою з вогнем – це зовсім інше. Класна ідея, і Саша з нею впоралася чудово» - розповідає фотограф Харі Крішнан.

Організатори проєкту «Ужгород – місто талантів» нагадують, стати учасником може кожна талановита дитина, яка досягла успіху у своїй сфері. Для цього лиш потрібно заповнити форму на участь   https://forms.gle/D1pLqgbRd4fXEns69



 

30 червня 2021р.

Теги: танцівниця, набережна

НОВИНИ: Світське життя

20:04
/ 8
"Сукня має бути яскравою і блискучою": як на Закарпатті виготовляють традиційне ромське вбрання
16:28
/ 6
Нетипова для Закарпаття: поблизу Ужгорода фермер Віктор Карабін вирощує гречку
13:51
/ 1
У Карпатах побільшало вовків і шакалів. Чи можуть вони бути небезпечними для людей?
11:26
/ 1
"Океан Ельзи" випустив першу пісню нового альбому – "Мукачево"
21:38
/ 3
Закарпатський розробник виробництва паперу з опалого листя отримав Європейську премію молодих винахідників
21:34
/ 2
340 млн переглядів у Youtube, 41 млн у Facebook: 17-річна закарпатка стала відомою, коли за 16 секунд розібрала та зібрала автомат
12:43
80-річний велоспортсмен з Мукачева долає по 200 кілометрів на день
20:09
/ 7
Стоянка первісних людей в закарпатському Королеві виявилася найстарішим людським поселенням Європи – 1,4 млн років
00:03
Мукачівець Сергій Кузьма здав 24,4 літри крові протягом 20 років
11:05
/ 1
Вина Срібної Землі. Як на Закарпатті малі винороби просувають свій продукт
18:21
/ 3
Родина з Нижньої Апші зробила вирощування тюльпанів сімейним бізнесом
19:27
Через COVID та війну равликовий бізнес на Закарпатті вимирає
10:20
"Винна мануфактура Штифко": винороб з освітою фізика відроджує виноградарські традиції на Закарпатті
17:31
Залізничник з Мукачева виготовляє металеві мініскульптури на підтримку ЗСУ
15:06
"Вина Срібної Землі": як на Закарпатті відроджують виноробську славу
15:02
/ 1
Кореєць Сонгджін, який 10 років жив в Ужгороді, переклав "Червону руту" на рідну мову
10:52
/ 7
Ужгородець відтворив старовинний струнний інструмент із фрески Горянської ротонди
10:18
Ужгородка виростила двометрові чорнобривці і потрапила до Книги рекордів
22:42
106-річний ужгородець Микола Деревляник сам готує, прибирає та пере одяг руками
20:46
На Закарпатті ветеранів війни та членів їх сімей професійно адаптують за кошти держави
10:17
Медик з Мукачева Валентин Вракін рятує поранених на передовій
14:11
На Закарпатті почали готувати собак-терапевтів для психологічної підтримки ветеранів
17:44
В Ужгороді волонтерки готують їжу для поранених військових, які лікуються в медзакладах
11:32
/ 2
На Рахівщині виготовляють морозиво із пива та сидру та варять варення із гострого перцю
10:57
У нацпраку "Синевир" на Закарпатті встановили фотозону з "портретом" хранительки лісу – Мавки
» Всі новини