Цей смаколик поширений чи не в усіх районах Закарпаття й усюди має свої регіональні особливості, розповіла ідейна натхненниця заходу Любов Керецман. Вона зібрала багато рецептів кіфликів від газдинь краю, а також старовинні рецепти з кулінарних книжок, тож вважається досвідченим майстром традиційної випічки.
Кіфлики з маком, горіхами, лекварем вже давно є класикою закарпатської кухні. Тож пані Люба запропонувала присутнім свої, авторські кіфлики; з шовдарем, пікницею та бринзою, що отримали високу оцінку чи не в усіх, хто їх спробував.
Мета презентації – відновлення й популяризація старовинної закарпатської випічки.
Тим часом, Любов Керецман розповіла про плани в недалекому майбутньому підготувати кулінарну книжку з традиційної закарпатської кухні та організувати й провести Фестиваль у Чинадієві, де репрезентуватимуть кіфлики та інші закарпатські смаколики.
Володимир Мишанич, Фото Василя Бедзіра та зі сторінок Володимира Мойжеса та Катерини Кіш у соцмережі Фейсбук
11 до сміху 2021-06-30 / 20:01:04
ти такий же різдвяно-великодній християнин. Для вас і Спас то яблучний то медовий то сіробуровеселковий. Хоч не називайте себе християнами, бо ви такими не є.Безбожники набагато кращі за таких "християн" бо вони хоч відкрито кажуть, що не вірять в Бога, а ви вірите в Господа тільки словами, а не серцем.
Сміх 2021-06-30 / 16:50:51
До чого тут Петрівський піст? Різдвяний піст веселий , Пасхальний строгий, цей теж веселий
111 2021-06-30 / 12:47:01
Ага! І це в Петрівський піст. А паску мабуть святить першою. Про таких кажуть різдвяно-великодні християни.