Голова КМКС і депутат Закарпатської облради Брензович покинув Україну

Очільник Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ) та "Партії угорців України" Василь Брензович наразі перебуває за межами України.

Голова КМКС і депутат Закарпатської облради Брензович покинув Україну

Про це Закарпаття онлайн повідомили джерела в правоохоронних органах.

Йдеться про те, що Брензович, покинув Закарпаття в напрямку Угорщини за угорським паспортом, щоби, ймовірно, уникнути отримання підозри за "вчинення дій із ознаками державної зради".

Опосередковано про те, що він покинув територію України, свідчить те, що  В.Брензович сьогодні відсутній під час першого пленарного засідання першої сесії Закарпатської обласної ради VIII скликання, хоча очолював список кандидатів до облради від партії "КМКС - Партія угорців України".

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні на сесії депутати-угорці покинули сесійну залу Закарпатської облради на знак протесту проти "переслідування"  та відмовилися обирати голову обласної ради. Інформацію про це повідомив уповноважений фракції КМКС Йосип Борто.

Цьому передували обшуки, що їх провела СБУ в лідерів КМКС і угорського фонду "Еган Еде".

А в КМКС обшуки у лідера "Партії угорців України" вважають політичним тиском.

При цьому прокуратура Закарпаття відмовляється коментувати ситуацію з повідомленням про підозру очільнику КМКС Брензовичу.

07 грудня 2020р.

Теги: Брензович, підозра, прокуратура, угорці

Коментарі

андрій 2020-12-08 / 20:49:09
не брензович,а бринзович ,великий мадяр аж в 3-му поколінні,та ще й алкаш...

Верховинець 2020-12-08 / 17:13:23
До вуву - більше секретної інформації як Москаль, Брензович точно не знав. А Гена почесний громадянин Угорщини.

Вуву 2020-12-08 / 13:47:40
Він не носив за порохом дипломат з секретними матеріалами.я такого не писав.
Він по роду своєйі праців мав до них певний доступ.
А той що мене там лошарою ....
Ти хоч сам матеріал читав що там написано ?
У другому реченні.

Старий 2020-12-08 / 13:42:07
Народився в Ужгороді у післявоєнні часи ! Угорці молодці!

Верховинець 2020-12-08 / 10:30:11
Щось я небачив щоб Брензович за Порошенком носив дипломат із секретними документами і доступ мав до них, щось вуву не то несе.

До хунвейбина вуву 2020-12-08 / 08:28:54
А чого тидумаш до з мадярським пасом! Виiзжають з украиським а мпашину заганяють на Украiну з мадярським! Не мiг виiхати з Украiни з мадярським, ПОНЯВ ЛОШАРА!

Вуву 2020-12-08 / 06:35:18
Виникає питання , якщо він втйіхав з хунським паспортом , то виглядає так що депутатом ВР попереднього скликання була особа яка є громадянином іншойі крайіни .?
Більше того був наближений до офісу самого президента порошенка , значить мав доступ до державних таємниць.?
І це однозначно.
То чого в такому разі йому наше СБУ вдало можливість втекти !?
Спочатку все так організовано провели обшуки , знайшли підстави для підозри , і дали можливість втекти.
???
Навіть , ЧИ ТИМ БІЛЬШЕ , коли він перетинав кордон за ханським паспортом , чого його ніхто не затримав ?
Хто небуть з очільників СБУ за це понесе відповідальність , чи знову втік бо когось зумів підкупити за бабло ?

Пак Іршава 2020-12-07 / 23:12:59
Нигда би ся не вернула ота мадяронська морда.Наробив біди і здриснув.

щурь вася 2020-12-07 / 22:42:13
ну й морда дебільна в цього мадярона

Микола 2020-12-07 / 19:07:03
мадярон здриснув

Памятник 2020-12-07 / 18:35:12
Най іде, може ся не вертати, а в цій ситуації сбушникам респект, якби так захищали Україну, як своїх

толік 2020-12-07 / 18:27:43
одним йоббіком менше(((
п.с. з таким рилом , як у сього бринзи, лиш у хуннію і втікати((( у нормальних країнах ним дітий пужати мож((

Ede 2020-12-07 / 16:56:22
Він - по законам України - міг покинути країну з угорським паспортом лише у тому випадку, якщо заїхав у країну з тим же документом. Це по перше. А по друге, він майже мав причину так швидко виїхати з країни...

Степан Крук 2020-12-07 / 16:36:41
Поїхав у Будапешт. Отримає там гонорар від Сіярто за недавню провокацію і повернеться

щурь вася 2020-12-07 / 16:31:08
а чому йому дали втекти ?

Юрик Василь 2020-12-07 / 16:12:21
Міжгіря депутат обласноі ради ,пак то Петров організував,бо нехочут занього голосувати і я тоже небуду закликаю побратимих за Щуря,або бочку пішту серетарку.

НОВИНИ: Політика

20:01
/ 8
Суд в Ужгороді за "сприяння" очільника поліції зняв арешт з землі на користь підсанкційного Пересоляка – правозахисник
18:31
/ 5
У конкурсі на посаду керівника пресслужби Закарпатської ОДА переміг Роман Молдавчук
17:26
/ 7
Заступника голови Берегівської РДА Маргітича звільнено за наявність угорського громадянства
02:08
/ 5
Про події на Верецькому перевалі у другій половині березня 1939 р.
23:57
До 30-річчя Незалежності України видали книжку про 30 років політичного розвитку Закарпаття
01:36
/ 4
У Києві розпочався суд над нардепом-кнопкодавом із Закарпаття
15:03
/ 11
Київський очільник закарпатських "слуг" розпочав "війну" проти "місцевих" з "Рідного Закарпаття" (ДОКУМЕНТ)
05:14
/ 19
Заступник мера Ужгорода Шимон намагається усунути з посади іншого заступника (ДОКУМЕНТ)
04:19
/ 32
Віктор Пащенко: "Не особистості визначають хід історії, а конкретні умови висувають на авансцену ті чи інші особистості"
20:35
/ 31
Ті, хто підтримують ідею "окремішності" Мукачівської ГКЄ, роблять це не просто так, — о. Василь Мандзюк
10:40
/ 1
Київський апеляційний суд залишив у силі арешт 127 га землі Медведчука на Закарпатті
05:58
/ 4
Угорщина знову відряджає на Закарпаття посадовця, якому заборонено в’їзд в Україну
23:36
/ 2
Наступного тижня ВР голосуватиме законопроєкт про криміналізацію контрабанди
22:43
/ 3
Україна через пів року нарешті дозволила Угорщині призначити генконсулів на Закарпатті
16:34
/ 2
Україна та Словаччина у найближчому часі розблокують роботу аеропорту "Ужгород"
22:22
/ 7
Оприлюднено пофракційне голосування депутатів Закарпатської обласної ради, які "провалили" питання Великоберезнянської школи-інтернату
09:36
/ 2
На Закарпатті скасували посвідки вірмену й росіянину із "санкційного" списку РНБО
17:47
/ 8
Голова Закарпатської ОДА представив свого нового заступника Добромільського
23:40
/ 18
На Закарпатті партія Медведчука влаштувала автопробіг з забороненою комуністичною символікою
16:52
/ 8
Антиугорські листівки у Берегові розклеювали мешканці Дніпра та Києва
14:01
/ 44
Звернення громадськості Закарпаття до Папи Римського
19:45
/ 1
20 травня відбудеться друге засідання другої сесії Закарпатської облради
21:10
Від провокацій до популізму: чи є політичне майбутнє в угорської партії FIDESZ після виключення з більшості Європарламенту?
16:36
/ 12
Десакралізація влади як шанс до реального самоврядування