СБУ розповіла про результати обшуків в лідерів КМКС і угорського фонду "Еган Еде" (ФОТО)

Служба безпеки України провела на Закарпатті санкціоновані обшуки у функціонерів одного із місцевих благодійних фондів.

СБУ розповіла про результати обшуків в лідерів КМКС і угорського фонду "Еган Еде" (ФОТО)

Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті СБУ.

Як йдеться в інформації, "наразі перевіряється інформація про причетність іноземного фонду до діяльності, спрямованої на порушення державного суверенітету України. Зокрема, вивчається можливе втручання у внутрішні справи нашої держави та заподіяння шкоди державній безпеці України через фейкове поширення дії законодавства Угорщини і юрисдикції її державних органів на окремі регіони нашої країни.

Досудове слідство також досліджує факти сприяння іноземній державі окремими українськими публічними діячами. Вони підозрюються у підтримці державних органів сусідньої країни у веденні підривної діяльності на шкоду Україні, зокрема й у вчиненні дій із ознаками державної зради.

Під час обшуків правоохоронці виявили низку друкованих матеріалів, які популяризують так звану «Велику Угорщину» та створення етнічної автономії на Закарпатті. Також вилучено комп’ютерну техніку засоби зв’язку та інші матеріали, які слідчі будуть досліджувати як доказову базу протиправної діяльності фігурантів". 

Слідчі дії тривають. 

Операція проводилась під процесуальним керівництвом органів прокуратури.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнна Закарпатті СБУ провела обшуки у лідера партії КМКС Брензовича та ще кількох фігурантів.

01 грудня 2020р.

Теги: обшук, КМКС, KMKSZ, Брензович

Коментарі

Катерина 2020-12-08 / 13:08:08
Так, все таки .... а що знайшли?
Це все?
Навіть гроші не у "ворожих" форінтах, а наші рідненькі!
Більше нічого не знайшли?
Чи все таки знайшли ... знайшли собі і нам геморой на гузицю?
Не дивно, що прокуратура відмовляється коментувати цю ситуацію.
Як можна пояснити всю цю Х@йню?
Як можна пояснити дурь еСБеУшників і банальну, тупу заказуху вьєлікава калміцкава развечччіка?

Ужгородець 2020-12-02 / 22:16:26
Дійсно.
Молодці еСБеУ !
Активізувалися.
А як нас там монозброд економічно розвиває в асфальт не бажають перевірити?
Що там у нас з асфальтотерапією?

достали балаболи 2020-12-02 / 20:16:12
Половина мадярщини пустує, виїхали в сша, канаду,Британію західні і скандинавські країни ЄС.То чому не переселяться в пусті села і міста угорщини закарпатські мадяри, а тут сепаратизм розводять( прапори, гімни в сільрадах, заговориш по закарпатськи- води не дадуть напитися). Гроші відмивають розкрадають через ці фонди- політична корупція в демократичній обгортці. СБУ за останній час сильно активізувались по всім напрямкам, давно такого не було, це факт. Політики спекулюють на всьому, з усіх партій, через міру все політизовано, економіку розвивайте, а не з пустого в порожнє.

Вова 2020-12-02 / 18:01:08
Це все, що знайшли? Ну то серйозне злочинне угрупування, дуже небезпечна організація, жах просто.... Як клоуни виправдовуватися будуть після цього?

Алоїзович 2020-12-02 / 16:07:42
В Європі розгорається новий політичний скандал, причиною якого стали традиційні погляди на сім'ю. Польща і Угорщина не хочуть підписувати документ Євросоюзу про дотримання прав содомітів. У відповідь на це Німеччина, а саме вона лобіює толерантне ставлення до ЛГБТ-спільноти, загрожує позбавити Варшаву і Будапешт європейських субсидій.
Цікаво, чого б це раптом, почались "качелі" в Закарпатті?)

1972 2020-12-01 / 23:11:03


Хамство і перехід на особистості коментаторів. Коментуйте по суті публікації. Коментар видалено. Адмін


Дід 2020-12-01 / 19:28:34
Ті гроші, що контрабандисти на обшуках повилучали, мадяри уже не побачать, скоро побачимо під СБУ нові іномарки

Ужгородець 2020-12-01 / 18:52:15
Вуву!
Ти нам про енергонезалежність України та про америцький скраплений газ через Польщу уже нарозказував!
Було весело!
У геополітиці та макроекономіці твої пізнання такі ж фундаментальні?
Все, що знайшли ці клоуни в масках можуть віддати в ОДА головному локДАУНУ.
Може хоч гузицю собі спробує підтерти.
На інше ця макулатура не придатна!
Шкода моноклоуна із МЗС, який задарь машиною перся до Будапешту Сіяртові отсасувати.
Дебіли!

Геморой на вулканi 2020-12-01 / 16:21:51
Я так поняв що СБУ об....лось? А що шукали? Грошi? Так грошi в Киiвi y злодiiв, у слуг олiгархiв!

Макс 2020-12-01 / 15:58:25
А що такий кіпіш щось найшли протиправне чи опять із пустого у порожньоє

Макс 2020-12-01 / 15:54:53
До вуву тільки угорці голосували на референдумі 91го? Подивись у вікіпедії там є таблиця по районах по процентах то що хіба угорці складають такі відсотки на Закарпатті?

Вуву 2020-12-01 / 15:21:15
Не будуть вони плакатися в НАТО , бо там і так вже давно все знають , хто шо і як.
Інша справа що самі зайвий раз нарвуться на неприємності , бо гроші внески в НАТО не платять , а захист задурно мають.
От і нагліють.
Тай в ЄС теж сидять на постійних дотаціях , голодранці . чого ЄС має йім відстібати гроші не зрозуміло .
А того що йіхня "економіка" не є прибутковою.
І якби не ЄС вже давно булиб у такому стані як Украіна сьогодні.

Ужгород 2020-12-01 / 15:20:21
Такі заходи треба робити кожні півроку, аби знати чим сепаратисти дихають. Мадяри поважають тільки силу. Поки по руках не отримають, доти будуть лізти далі.

Ede 2020-12-01 / 15:13:46
Ці речеви докази - карти 1910 року, книги, гроші - анекдоти року!

Вуву 2020-12-01 / 14:58:51
А ще можна було написати шо у васі Б між ногами був малий пішта.

Вуву 2020-12-01 / 14:57:09
От хтось з низу написав що хуни у 91 голосували за автономію.
Треба було вже для обєктивності написати чого так голосували і по чийій вказівці.
Бо плани були вже тоді у хуногогон.фунгогулаяш.
Може хтось написати шо це не правда а фонд гендераблендера просто так ніхто НЕ створює тай ще з приватним уставним фондом . Де інформація про них є закритою , а НЕ публічною.

Золі 2020-12-01 / 13:59:52


Провокація на міжнаціональному грунті. Коментар видалено. Адмін


До Володимира 2020-12-01 / 13:27:55


За автономію Закарпаття агітуйте на іншому ресурсі. Коментар видалено. Адмін


Коля 2020-12-01 / 13:17:02


Розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Коментар видалено. Адмін


Володимир 2020-12-01 / 12:27:16
Можна розглядати обшуки Брензовича як політичний тиск , але подія в Сюрте ,де депутати замість гімна Украіни, співали гімн Угорщини, говорить про одне-сусіди знахабніли повністю ,і далі терпіти це неможна.

НОВИНИ: Політика

02:00
Кулеба розповів, чого чекає від візиту угорського колеги до Києва
21:50
/ 6
Позачергова "тарифна" сесія Закарпатської облради відбудеться 19 січня
13:45
/ 5
Угорський міністр їде до Кулеби, щоб владнати кризу у відносинах
13:29
/ 17
Віряни московського патріархату на Закарпатті провокують конфлікти
04:45
/ 19
Петров знову не зміг "пропхати" на голову Мукачівської райради "Блюка" - сесія не відбулася
04:25
/ 6
Кулеба хоче знайти збалансоване рішення по подвійному громадянству
04:18
/ 124
Україна не змінюватиме закон про освіту і жорстко "виштовхуватиме" Угорщину, коли та заступить за "червоні лінії" на Закарпатті
04:03
Україна отримала позитивний сигнал від Угорщини — Кулеба
17:25
/ 11
Голова Закарпатської ОДА бачить своїми заступниками Петрушку і Шинкарюка
04:12
/ 53
Генерал Петров і холодний душ для Будапешта
17:00
/ 4
Карпатське інформаційне агентство назвало найвпливовішою людиною Закарпаття Петьовку
15:48
/ 7
Закарпатський апеляційний суд наклав арешт на майно, вилучене під час обшуку у Брензовича
03:49
/ 48
Кулеба: Коли Будапешт на Закарпатті заступає за "червоні лінії", ми б’ємо їх по руках
11:01
/ 4
Суд оголосив перерву у розгляді апеляційної скарги відносно накладення арешту на майно та про повернення майна Брензовичу
02:38
/ 3
Голову та заступників Тячівської райради обрали коаліцією "Рідного Закарпаття", "Європейської Солідарності" та "Слуги народу"
04:39
/ 28
Брензовича та Бочкор внесли до списків сайту "Миротворець"
04:46
Російський слід проблем на Закарпатті: хто роздмухує конфлікт між Україною та Угорщиною
14:00
/ 8
Поліція відкрила справу через антиугорське графіті на стіні сільради на Закарпатті
01:19
/ 19
СБУ відкрила справу про держзраду через виконання гімну Угорщини депутатами Сюртівської сільської ОТГ (ДОКУМЕНТ)
02:15
/ 13
Закарпаття: "гібридні" спекуляції на угорцях
03:50
/ 9
Угорського ексдепутата, якого впіймали з контрабандою на кордоні в Закарпатті, виключили з партії
00:11
/ 2
У Виноградові перша сесія міськради відбулася з вигуками "Ганьба!"
06:34
/ 4
Анатолій Полосков приступив до виконання обов’язків голови Закарпатської ОДА
15:04
/ 19
Зеленський призначив головою Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова
12:43
/ 8
Богдан Андріїв склав присягу як мер Ужгорода, секретарем міськради обрано Андрія Рибу
» Всі новини