СБУ розповіла про результати обшуків в лідерів КМКС і угорського фонду "Еган Еде" (ФОТО)

Служба безпеки України провела на Закарпатті санкціоновані обшуки у функціонерів одного із місцевих благодійних фондів.

СБУ розповіла про результати обшуків в лідерів КМКС і угорського фонду "Еган Еде" (ФОТО)

Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті СБУ.

Як йдеться в інформації, "наразі перевіряється інформація про причетність іноземного фонду до діяльності, спрямованої на порушення державного суверенітету України. Зокрема, вивчається можливе втручання у внутрішні справи нашої держави та заподіяння шкоди державній безпеці України через фейкове поширення дії законодавства Угорщини і юрисдикції її державних органів на окремі регіони нашої країни.

Досудове слідство також досліджує факти сприяння іноземній державі окремими українськими публічними діячами. Вони підозрюються у підтримці державних органів сусідньої країни у веденні підривної діяльності на шкоду Україні, зокрема й у вчиненні дій із ознаками державної зради.

Під час обшуків правоохоронці виявили низку друкованих матеріалів, які популяризують так звану «Велику Угорщину» та створення етнічної автономії на Закарпатті. Також вилучено комп’ютерну техніку засоби зв’язку та інші матеріали, які слідчі будуть досліджувати як доказову базу протиправної діяльності фігурантів". 

Слідчі дії тривають. 

Операція проводилась під процесуальним керівництвом органів прокуратури.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнна Закарпатті СБУ провела обшуки у лідера партії КМКС Брензовича та ще кількох фігурантів.

01 грудня 2020р.

Теги: обшук, КМКС, KMKSZ, Брензович

Коментарі

Катерина 2020-12-08 / 13:08:08
Так, все таки .... а що знайшли?
Це все?
Навіть гроші не у "ворожих" форінтах, а наші рідненькі!
Більше нічого не знайшли?
Чи все таки знайшли ... знайшли собі і нам геморой на гузицю?
Не дивно, що прокуратура відмовляється коментувати цю ситуацію.
Як можна пояснити всю цю Х@йню?
Як можна пояснити дурь еСБеУшників і банальну, тупу заказуху вьєлікава калміцкава развечччіка?

Ужгородець 2020-12-02 / 22:16:26
Дійсно.
Молодці еСБеУ !
Активізувалися.
А як нас там монозброд економічно розвиває в асфальт не бажають перевірити?
Що там у нас з асфальтотерапією?

достали балаболи 2020-12-02 / 20:16:12
Половина мадярщини пустує, виїхали в сша, канаду,Британію західні і скандинавські країни ЄС.То чому не переселяться в пусті села і міста угорщини закарпатські мадяри, а тут сепаратизм розводять( прапори, гімни в сільрадах, заговориш по закарпатськи- води не дадуть напитися). Гроші відмивають розкрадають через ці фонди- політична корупція в демократичній обгортці. СБУ за останній час сильно активізувались по всім напрямкам, давно такого не було, це факт. Політики спекулюють на всьому, з усіх партій, через міру все політизовано, економіку розвивайте, а не з пустого в порожнє.

Вова 2020-12-02 / 18:01:08
Це все, що знайшли? Ну то серйозне злочинне угрупування, дуже небезпечна організація, жах просто.... Як клоуни виправдовуватися будуть після цього?

Алоїзович 2020-12-02 / 16:07:42
В Європі розгорається новий політичний скандал, причиною якого стали традиційні погляди на сім'ю. Польща і Угорщина не хочуть підписувати документ Євросоюзу про дотримання прав содомітів. У відповідь на це Німеччина, а саме вона лобіює толерантне ставлення до ЛГБТ-спільноти, загрожує позбавити Варшаву і Будапешт європейських субсидій.
Цікаво, чого б це раптом, почались "качелі" в Закарпатті?)

1972 2020-12-01 / 23:11:03


Хамство і перехід на особистості коментаторів. Коментуйте по суті публікації. Коментар видалено. Адмін


Дід 2020-12-01 / 19:28:34
Ті гроші, що контрабандисти на обшуках повилучали, мадяри уже не побачать, скоро побачимо під СБУ нові іномарки

Ужгородець 2020-12-01 / 18:52:15
Вуву!
Ти нам про енергонезалежність України та про америцький скраплений газ через Польщу уже нарозказував!
Було весело!
У геополітиці та макроекономіці твої пізнання такі ж фундаментальні?
Все, що знайшли ці клоуни в масках можуть віддати в ОДА головному локДАУНУ.
Може хоч гузицю собі спробує підтерти.
На інше ця макулатура не придатна!
Шкода моноклоуна із МЗС, який задарь машиною перся до Будапешту Сіяртові отсасувати.
Дебіли!

Геморой на вулканi 2020-12-01 / 16:21:51
Я так поняв що СБУ об....лось? А що шукали? Грошi? Так грошi в Киiвi y злодiiв, у слуг олiгархiв!

Макс 2020-12-01 / 15:58:25
А що такий кіпіш щось найшли протиправне чи опять із пустого у порожньоє

Макс 2020-12-01 / 15:54:53
До вуву тільки угорці голосували на референдумі 91го? Подивись у вікіпедії там є таблиця по районах по процентах то що хіба угорці складають такі відсотки на Закарпатті?

Вуву 2020-12-01 / 15:21:15
Не будуть вони плакатися в НАТО , бо там і так вже давно все знають , хто шо і як.
Інша справа що самі зайвий раз нарвуться на неприємності , бо гроші внески в НАТО не платять , а захист задурно мають.
От і нагліють.
Тай в ЄС теж сидять на постійних дотаціях , голодранці . чого ЄС має йім відстібати гроші не зрозуміло .
А того що йіхня "економіка" не є прибутковою.
І якби не ЄС вже давно булиб у такому стані як Украіна сьогодні.

Ужгород 2020-12-01 / 15:20:21
Такі заходи треба робити кожні півроку, аби знати чим сепаратисти дихають. Мадяри поважають тільки силу. Поки по руках не отримають, доти будуть лізти далі.

Ede 2020-12-01 / 15:13:46
Ці речеви докази - карти 1910 року, книги, гроші - анекдоти року!

Вуву 2020-12-01 / 14:58:51
А ще можна було написати шо у васі Б між ногами був малий пішта.

Вуву 2020-12-01 / 14:57:09
От хтось з низу написав що хуни у 91 голосували за автономію.
Треба було вже для обєктивності написати чого так голосували і по чийій вказівці.
Бо плани були вже тоді у хуногогон.фунгогулаяш.
Може хтось написати шо це не правда а фонд гендераблендера просто так ніхто НЕ створює тай ще з приватним уставним фондом . Де інформація про них є закритою , а НЕ публічною.

Золі 2020-12-01 / 13:59:52


Провокація на міжнаціональному грунті. Коментар видалено. Адмін


До Володимира 2020-12-01 / 13:27:55


За автономію Закарпаття агітуйте на іншому ресурсі. Коментар видалено. Адмін


Коля 2020-12-01 / 13:17:02


Розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Коментар видалено. Адмін


Володимир 2020-12-01 / 12:27:16
Можна розглядати обшуки Брензовича як політичний тиск , але подія в Сюрте ,де депутати замість гімна Украіни, співали гімн Угорщини, говорить про одне-сусіди знахабніли повністю ,і далі терпіти це неможна.

НОВИНИ: Політика

23:53
/ 27
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який влада запросила УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 2
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"