На Закарпатті СБУ проводить обшуки у лідера партії КМКС Брензовича та ще кількох фігурантів

Підозрюють в фіктивних договорах благодійного фонду «Еган Еде».

На Закарпатті СБУ проводить обшуки у лідера партії КМКС Брензовича та ще кількох фігурантів

Про таке повідомдяє закарпатський блогер Віталій Глагола.

За його словами, обшуки проводять через кримінальне провадження по укладанню фіктивних договорів угорських благодійних фондів. На думку правоохоронців, вони можуть завдати шкоди державній безпеці України.

За наявною інформацією, перевіряється злочинна схема фіктивності виконання підрядних робіт конкретними підприємцями на замовлення одного із фондів, привласнення фігурантами виділенних грошей, ведення з подвійної бухгалтерії, а також використання виділених Угорщиною коштів на шкоду держаній безпеці України.

"Точно відомо, що обшуки проводяться в одного із лідерів закарпатських угорців - Василя Брензовича", - додає В. Глагола.

30 листопада 2020р.

Теги: обшуки, Брензович

Коментарі

Ужгородець до Яден челядника 2020-12-08 / 11:49:19
Мій батько та дідо, яким тоже най буде Царство Небесноє, тоже розказували, што коли тут були Совьєти і КГБ гонилося по місцевим , тоже казковали "Сабака лаєт , а караван ідьйот дальше".
Не відчуваєш схожості у типу мислення "братніх народів"?

Яден чилядник 2020-12-04 / 13:30:46
Пам'ятаю, мій дідо (най му буде Царство Небесноє) казав, ош коли Закарпаття було у складі мадярів, та у школах заставляли говорити лем по мадярськы! Бо кить нет - та били линійков по перстах і казали: - "Іш мадярськый хліб і говори по-мадярськы" То была країна-жандарм. СБУ робіть свою справу і керуйтесь у цих питаннях прислів'ям - "Собака лает - караван идёт". Нам "нового Криму" не треба!!!

вяся 2020-12-02 / 21:46:31
Ужгородець - прямом в точку! Молродець!

Пол 2020-12-02 / 17:57:20
Ужгородець, классно сказав

Вуву 2020-12-02 / 12:45:07
Повір на слово що я тебе розумію , бо зараз такий час і ситуація що в середині все кипить і закипає.
І не тільки в тебе одного.
Просто я написав по темі , а охопити неохоплююче не реально.
Хоча звичайно можна провести паралель і на рашку де все як під копірку і на Білорусь.
Влада жирує , народ деградує і загинається а тут ще цей вірус на додачу до всіх бід.
І влада замість того щоб реально приймати потрібні рішення , приймає анти народі закони.
Але ми всі в цьому винні .
Чим ?
Своєю пасивністю.
Народ повинен контролювати владу .
Влада повинна бути підзвітною народу.
І хай мені хтось скаже що це фантазійі дурного на всю голову.
Я все рівно залишусь при свойій думці.

Ужгородець до Вуву 2020-12-02 / 09:30:35
А чого ж ти мовчиш про шоколадного патріота? Про Свинарчуків Парубіїв та іншої патріотичної рошесті. А уже при слуг урода Наємів-хує-мів, Лєщенків-хує-щенків з космічними зарплатами у спостережних радах.
Один тільки Коболєв, який грабує нас на, тому ж таки, російському газі чого вартий!
Пам'ятаєш? Як ти нам розказував про америцький скраплений газ через Польщу.
Туда-сюда ... тому так дорого ... якби наєб@ли нас, але все виглядає правильно.
Хлопець чесний .... мамі в Америку 8 лямів доллярами загнав, бо на комуналку їй не вистачає.
Памятаєш?
Так тій сироті Оросці і не снилося, що можна заробляти!!!
Вона просто жебрач на фоні патріотів!!!
А тому мабуть і жебрач, бо не патріотка.
От якщо на першому засіданні депутатів новообраної обласної ради "правильно" проголосують депутати КМКС, то все буде ОК.
Ми ж не лохи.
Розуміємо.
Головному локДАУНУ треба посадити у крісло голови Закарпатської обласної ради заперевального локДАУНА.
Тому і кіпіш почався.
А стосовно майна Брензовича чи Ороски .... є податкова є силовики. Хлопці!!! Якщо є претензії .... вперед ... доказуйте в судах незаконність збагачення!!!
Но тут нічого. Малюють якусь ху#ню з обшуками.
Знайшли макулатуру, якою можна максимум підтертися.

Byby 2020-12-02 / 07:04:50
Не буду оригінальним , якщо нагадаю тим хто забув , що на сторінках "Закнету" вже писали про те яким будвідинком в Ужгороді володіє Бриндзович і яка його реальна власність і тд.
Тб. Все як завжди з офіційними доходами ніяк не збігається .
Невже це ні про що не свідчить ?
Свідчить і ще як .
Це майже те саме що Ороска яка була звільнена як ректор обіймала цю посаду більше 2-х років під таким собі прикриттям як "тимчасово виконуючий обовязки" із зарплатою більш як 4тис$ на місяць.
Як ви гадаєте чого в нейі була така шалена зарплата ?
Це для того щоб можна було робити всякі "необхідні і потрібні" видатки не привертаючи увагу наших "компетентних" і не дуже органів в тому числі і СБУ.
А насправді наче все виглядає пристойно в рамках закону.
Майже така сама схема була відпрацьована ще в ті часи коли проводили ремонт (реставрацію) хунського інституту , де підрядниками були "свойі" і робили по завищених тарифах.
А вже певні віджими і відкати з того теж розприділялися і на відкриття памятних дошок і проведення і відзначення турула днів і організацію загонів самооборони і тд.
ЧИ ХТО НЕБУТЬ ПРОВОДИВ АУДИТ - ПЕРЕВІРКУ ТИХ ТЕНДЕРІВ І КОНТРАКТІВ З ПІДРЯДНИКАМИ , відносно відповідності виконаних робіт і цін на йіх виконання.
Схему відбору підрядників і саме тих хто був виконавцем.
Хто кому і як приходиться ?
Я навіть переконаний що там був схематоз захмарний і багато чого цікавого можна дізнатись якщо копнути поглибше.
Бажаю успіху.

Ужгородець до 5 коп 2020-12-01 / 11:27:05
Доганялися!
Головне не повторити їх рекорд!

5 копійок 2020-12-01 / 10:11:07
Ужгородець, визначіться, будь ласка, що все-таки було для угорців при совєтах - НКВД чи мовні права? Бо тоді раз-два танки навіть до Будапешта нагнали, кіть комусь щось не любилося

Анатолій 2020-12-01 / 10:04:46
Коли Угорщина давала 50 швл апаратів і засоби індивідуального захисту Україні то все було добре..Слуни народа бісяться що Україна ніхрена не допомагає і хочуть інших звинувачувати..

Ужгородець до Крук 2020-12-01 / 09:14:16
Не хвилюйся, шановний. У 1946 році Сталін теж подібне казкував і угорцям, і румунам, і словакам, і прибалтам..... та і українцям також...... особливо галичанам.
Там також були винуваті. Сибір же потрібно було освоювати.
Ми це ду-у-уже добре пам'ятаємо!
І де ті сов'єти зараз???
Пережили з нами угорці НКВЕДишні обшуки та репресії.... і цих дебілоїдів переживуть.
У Сов'єтському Союзі вони мали більше мовних прав ніж у "демократичній" та "європейській" неньці.
Я уже у тих роках, що ті часи добре пам'ятаю.
Назву КГБ змінили на еСБеУ, а методички ті ж самі.
Можливо і будівлю потрібно було змінити, щоб старі інструкції із зашарпаних тубочок не відкопували?

Степан Крук 2020-12-01 / 04:08:42
Шановні угорці! накопкайте того Брензовича, бо саме Вам він робить багато лиха: дискредитує Вас, обкрадає та створює несприятливі умови для вашої меньшини.

Адмін 2020-12-01 / 02:45:14
Олені

1. Апелювання, тим більше - претензії до Адміна передбачають автоматичне вилучення відповідного коментаря і, у випадку повтору, блокування коментатора.

2. Коментарі не відображають позицію сайту, його Адміністрації, а є позицією тих чи інших коментаторів. Тому претензії чи зауваження по суті висловлюйте до авторів коментарів. У цьому і полягає суть дискусії.

3. Видаляюиться тільки ті коментарі, які грубо порушують правила коментування, а не ті, які не подобаються вам, або іншим коментатопром.

4. Позицію сайту відображає виключно інформація, яка обговорюється в коментарях. Тому коментуйте по суті публікації, а не те, що вам хочеться.

5. Не подобається політика сайту, ви завжди можете обрати інший або створити власний.

Дякуємо за увагу до нашого ресурсу

Олена 2020-11-30 / 23:28:31


Претензії до Адміністрації сайту. Коментар видалено. Адмін


Роман 2020-11-30 / 23:07:54
Серед угорців теж є злодії. Давали на розвиток угорської культури, а той крав і про маленьке княжество мріяв, а-ля автономія..., а він князьок.

8:-) 2020-11-30 / 22:59:57
Василько ,буде тобi з рота у гузицю!

Адмін 2020-11-30 / 22:57:32


Коментарі не по суті публікації, з переходом на особистості коментаторів, тим більше - з прямими образами, будуть видалятися без попередження


Вася 2020-11-30 / 22:38:18
Віктор! З рота та в пазуху!

Вiктор 2020-11-30 / 21:49:36
Василько,ти СБУшнiк ? Провокатор? Чекай Божоi кари!8:-)

Вася 2020-11-30 / 21:30:54
СБУ МОЛОДЦІ!!!

НОВИНИ: Кримінал

14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки