Голова КМКС і депутат Закарпатської облради Брензович покинув Україну

Очільник Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ) та "Партії угорців України" Василь Брензович наразі перебуває за межами України.

Голова КМКС і депутат Закарпатської облради Брензович покинув Україну

Про це Закарпаття онлайн повідомили джерела в правоохоронних органах.

Йдеться про те, що Брензович, покинув Закарпаття в напрямку Угорщини за угорським паспортом, щоби, ймовірно, уникнути отримання підозри за "вчинення дій із ознаками державної зради".

Опосередковано про те, що він покинув територію України, свідчить те, що  В.Брензович сьогодні відсутній під час першого пленарного засідання першої сесії Закарпатської обласної ради VIII скликання, хоча очолював список кандидатів до облради від партії "КМКС - Партія угорців України".

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні на сесії депутати-угорці покинули сесійну залу Закарпатської облради на знак протесту проти "переслідування"  та відмовилися обирати голову обласної ради. Інформацію про це повідомив уповноважений фракції КМКС Йосип Борто.

Цьому передували обшуки, що їх провела СБУ в лідерів КМКС і угорського фонду "Еган Еде".

А в КМКС обшуки у лідера "Партії угорців України" вважають політичним тиском.

При цьому прокуратура Закарпаття відмовляється коментувати ситуацію з повідомленням про підозру очільнику КМКС Брензовичу.

07 грудня 2020р.

Теги: Брензович, підозра, прокуратура, угорці

Коментарі

андрій 2020-12-08 / 20:49:09
не брензович,а бринзович ,великий мадяр аж в 3-му поколінні,та ще й алкаш...

Верховинець 2020-12-08 / 17:13:23
До вуву - більше секретної інформації як Москаль, Брензович точно не знав. А Гена почесний громадянин Угорщини.

Вуву 2020-12-08 / 13:47:40
Він не носив за порохом дипломат з секретними матеріалами.я такого не писав.
Він по роду своєйі праців мав до них певний доступ.
А той що мене там лошарою ....
Ти хоч сам матеріал читав що там написано ?
У другому реченні.

Старий 2020-12-08 / 13:42:07
Народився в Ужгороді у післявоєнні часи ! Угорці молодці!

Верховинець 2020-12-08 / 10:30:11
Щось я небачив щоб Брензович за Порошенком носив дипломат із секретними документами і доступ мав до них, щось вуву не то несе.

До хунвейбина вуву 2020-12-08 / 08:28:54
А чого тидумаш до з мадярським пасом! Виiзжають з украиським а мпашину заганяють на Украiну з мадярським! Не мiг виiхати з Украiни з мадярським, ПОНЯВ ЛОШАРА!

Вуву 2020-12-08 / 06:35:18
Виникає питання , якщо він втйіхав з хунським паспортом , то виглядає так що депутатом ВР попереднього скликання була особа яка є громадянином іншойі крайіни .?
Більше того був наближений до офісу самого президента порошенка , значить мав доступ до державних таємниць.?
І це однозначно.
То чого в такому разі йому наше СБУ вдало можливість втекти !?
Спочатку все так організовано провели обшуки , знайшли підстави для підозри , і дали можливість втекти.
???
Навіть , ЧИ ТИМ БІЛЬШЕ , коли він перетинав кордон за ханським паспортом , чого його ніхто не затримав ?
Хто небуть з очільників СБУ за це понесе відповідальність , чи знову втік бо когось зумів підкупити за бабло ?

Пак Іршава 2020-12-07 / 23:12:59
Нигда би ся не вернула ота мадяронська морда.Наробив біди і здриснув.

щурь вася 2020-12-07 / 22:42:13
ну й морда дебільна в цього мадярона

Микола 2020-12-07 / 19:07:03
мадярон здриснув

Памятник 2020-12-07 / 18:35:12
Най іде, може ся не вертати, а в цій ситуації сбушникам респект, якби так захищали Україну, як своїх

толік 2020-12-07 / 18:27:43
одним йоббіком менше(((
п.с. з таким рилом , як у сього бринзи, лиш у хуннію і втікати((( у нормальних країнах ним дітий пужати мож((

Ede 2020-12-07 / 16:56:22
Він - по законам України - міг покинути країну з угорським паспортом лише у тому випадку, якщо заїхав у країну з тим же документом. Це по перше. А по друге, він майже мав причину так швидко виїхати з країни...

Степан Крук 2020-12-07 / 16:36:41
Поїхав у Будапешт. Отримає там гонорар від Сіярто за недавню провокацію і повернеться

щурь вася 2020-12-07 / 16:31:08
а чому йому дали втекти ?

Юрик Василь 2020-12-07 / 16:12:21
Міжгіря депутат обласноі ради ,пак то Петров організував,бо нехочут занього голосувати і я тоже небуду закликаю побратимих за Щуря,або бочку пішту серетарку.

НОВИНИ: Політика

11:02
/ 9
Зеленський призначив керувати Ужгородською РДА Радіона Кіштулинця
10:02
/ 10
"Він дійсно начитаний!" – екзаменаторка про адвокатський іспит нардепа Киви на Закарпатті
05:36
/ 12
Упійманий на вимаганні та отриманні хабара "слуга" Попелич продовжує працювати на посаді голови Воловецької ОТГ
11:12
/ 1
Закарпаття відвідає комітет ВР із питань інтеграції України до ЄС разом із Консультативною місією ЄС в Україні
02:04
До Дня Ужгорода відбувся концерт естрадно-духового оркестру Закарпатської обласної філармонії
09:15
/ 9
В Ужгороді біля пам’ятного знаку борцям за Волю України зірвали червоно-чорний стяг
18:04
/ 20
Кримінальну справу щодо мера Ужгорода Андріїва стосовно розтрати 6,5 млн грн закрили через термін давності
10:10
/ 2
Уряд у зв'язку із висловленям недовіри звільнив голову Берегівської РДА і призначив нового керівника Ужгородської РДА
05:23
/ 20
В Ужгороді "батько" закарпатського сепаратизму планує презентувати свою книжку, перевидану у сепаратистському видавництві
01:32
/ 1
Перемовини Сійярто та Лаврова у Будапешті: що далі очікувати Україні від головного союзника Росії в ЄС
04:38
/ 15
Угорщина заборонила в’їзд на свою територію слідчій групі СБУ, яка веде справу Брензовича
15:12
/ 32
Священики Закарпаття та Львівщини просять нового нунція вирішити питання єдності УГКЦ
02:08
Три серпневі дні Ужгорода
19:31
/ 9
Сійярто поскаржився міністру Путіна, начебто Україна порушує багато угод щодо угорців Закарпаття
04:18
/ 1
Здобуття Незалежності. Закарпаття
02:05
/ 5
Як євродепутат Андрея Бочкор стала головним рупором угорської пропаганди на Закарпатті
03:45
/ 7
У Москві помер замовник підпалу офісу КМКС в Ужгороді
16:51
/ 3
Затриманого на Закарпатті активіста з Китаю, який утік від переслідувань, залишать в Україні
01:11
Захисника уйгурів з Китаю, якого повернули в Україну зі Словаччини, попросив визнати його біженцем
11:56
/ 6
У закарпатському Чопі затримали захисника уйгурів, що втік із комуністичного Китаю під загрозою смерті
16:48
/ 8
Про Балогу, Москаля, Медведчука та політичну історію Закарпаття
19:46
/ 9
Берегівська райрада більшістю голосів висловила недовіру "ріднозакарпатському" голові РДА Вантюху
16:28
/ 19
На Закарпатті владні "ляльководи" тримають посаду першого заступника голови облради для звинуваченого в держзраді Брензовича
21:42
/ 10
Питання щодо звільнення голови Закарпатської ОДА Полоскова знято до осені