Голова КМКС і депутат Закарпатської облради Брензович покинув Україну

Очільник Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ) та "Партії угорців України" Василь Брензович наразі перебуває за межами України.

Голова КМКС і депутат Закарпатської облради Брензович покинув Україну

Про це Закарпаття онлайн повідомили джерела в правоохоронних органах.

Йдеться про те, що Брензович, покинув Закарпаття в напрямку Угорщини за угорським паспортом, щоби, ймовірно, уникнути отримання підозри за "вчинення дій із ознаками державної зради".

Опосередковано про те, що він покинув територію України, свідчить те, що  В.Брензович сьогодні відсутній під час першого пленарного засідання першої сесії Закарпатської обласної ради VIII скликання, хоча очолював список кандидатів до облради від партії "КМКС - Партія угорців України".

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні на сесії депутати-угорці покинули сесійну залу Закарпатської облради на знак протесту проти "переслідування"  та відмовилися обирати голову обласної ради. Інформацію про це повідомив уповноважений фракції КМКС Йосип Борто.

Цьому передували обшуки, що їх провела СБУ в лідерів КМКС і угорського фонду "Еган Еде".

А в КМКС обшуки у лідера "Партії угорців України" вважають політичним тиском.

При цьому прокуратура Закарпаття відмовляється коментувати ситуацію з повідомленням про підозру очільнику КМКС Брензовичу.

07 грудня 2020р.

Теги: Брензович, підозра, прокуратура, угорці

Коментарі

андрій 2020-12-08 / 20:49:09
не брензович,а бринзович ,великий мадяр аж в 3-му поколінні,та ще й алкаш...

Верховинець 2020-12-08 / 17:13:23
До вуву - більше секретної інформації як Москаль, Брензович точно не знав. А Гена почесний громадянин Угорщини.

Вуву 2020-12-08 / 13:47:40
Він не носив за порохом дипломат з секретними матеріалами.я такого не писав.
Він по роду своєйі праців мав до них певний доступ.
А той що мене там лошарою ....
Ти хоч сам матеріал читав що там написано ?
У другому реченні.

Старий 2020-12-08 / 13:42:07
Народився в Ужгороді у післявоєнні часи ! Угорці молодці!

Верховинець 2020-12-08 / 10:30:11
Щось я небачив щоб Брензович за Порошенком носив дипломат із секретними документами і доступ мав до них, щось вуву не то несе.

До хунвейбина вуву 2020-12-08 / 08:28:54
А чого тидумаш до з мадярським пасом! Виiзжають з украиським а мпашину заганяють на Украiну з мадярським! Не мiг виiхати з Украiни з мадярським, ПОНЯВ ЛОШАРА!

Вуву 2020-12-08 / 06:35:18
Виникає питання , якщо він втйіхав з хунським паспортом , то виглядає так що депутатом ВР попереднього скликання була особа яка є громадянином іншойі крайіни .?
Більше того був наближений до офісу самого президента порошенка , значить мав доступ до державних таємниць.?
І це однозначно.
То чого в такому разі йому наше СБУ вдало можливість втекти !?
Спочатку все так організовано провели обшуки , знайшли підстави для підозри , і дали можливість втекти.
???
Навіть , ЧИ ТИМ БІЛЬШЕ , коли він перетинав кордон за ханським паспортом , чого його ніхто не затримав ?
Хто небуть з очільників СБУ за це понесе відповідальність , чи знову втік бо когось зумів підкупити за бабло ?

Пак Іршава 2020-12-07 / 23:12:59
Нигда би ся не вернула ота мадяронська морда.Наробив біди і здриснув.

щурь вася 2020-12-07 / 22:42:13
ну й морда дебільна в цього мадярона

Микола 2020-12-07 / 19:07:03
мадярон здриснув

Памятник 2020-12-07 / 18:35:12
Най іде, може ся не вертати, а в цій ситуації сбушникам респект, якби так захищали Україну, як своїх

толік 2020-12-07 / 18:27:43
одним йоббіком менше(((
п.с. з таким рилом , як у сього бринзи, лиш у хуннію і втікати((( у нормальних країнах ним дітий пужати мож((

Ede 2020-12-07 / 16:56:22
Він - по законам України - міг покинути країну з угорським паспортом лише у тому випадку, якщо заїхав у країну з тим же документом. Це по перше. А по друге, він майже мав причину так швидко виїхати з країни...

Степан Крук 2020-12-07 / 16:36:41
Поїхав у Будапешт. Отримає там гонорар від Сіярто за недавню провокацію і повернеться

щурь вася 2020-12-07 / 16:31:08
а чому йому дали втекти ?

Юрик Василь 2020-12-07 / 16:12:21
Міжгіря депутат обласноі ради ,пак то Петров організував,бо нехочут занього голосувати і я тоже небуду закликаю побратимих за Щуря,або бочку пішту серетарку.

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ