Комітет на засіданні у Стразбурзі, що відбулося в онлайн-режимі, заслухав виступи заступниці міністра екології України Ірини Ставчук та Катерини Борисенко від ГО «Українська природоохоронна група», що подавала скаргу до Бернської конвенції з цього питання.
Як розповіли у спільноті "Врятуй Боржаву", "Ми показали, що будівництво такого масштабу є реальною загрозою для цієї природної території, а процедура ОВД була проведена з порушеннями і не дає реальної інформації про вплив на довкілля; розповіли про ситуацію з судами і про отримані забудовником дозволи".
Секретар Конвенції пані Урсула Стікер вказала на важливість цього кейсу і підкреслила, що Уряд України повинен дотримуватись стандартів Смарагдової мережі. Всі учасники одноголосно підтримали пропозицію провести незалежну експертизу на місці у 2021 році, на що ми дуже сподівались.
Повний текст рішення буде оприлюднений за кілька днів.
"Ми сподіваємось на підтримку Постійного Комітету, а також на початок співпраці з боку нашого Міністерства екології", - зазанчають у спільноті "Врятуй Боржаву".
АРТ 2020-12-07 / 10:15:11
Якісь дивні коментарі, якщо хтось заханирив землю на полонинах і украв ваш ліс, то винуваті вам екоактивісти які не дають кінця зищити полонину? А може б коментатори підняли гузиці і перекрили дороги лісовозам...
Коломойський 2020-12-04 / 18:45:38
Вітряки їм мішають. Як хащу рубали,полонину продавали всі німіли. Всі мовчали. Заплатили би ті пищали проти вітряків тай усьо. Протестує проти зеленого тарифу.
пенсіонер 2020-12-04 / 13:08:33
Абсолютно все продано. Це лише куплені Каськівим та Коломойшею ідіоти "борються" за полонини та як Дон Кіхот з вітряками.
Не хочуть злодюги щоби закарпатці взнали, що їхні гори уже давно подерибанені, тому кістьми лягають перед пропозицією установити вітряки, і для цього грошей не шкодують, нанимають всяку небрязь, яка бігає та верещить про шкоду від вітряків. Прийде час стане відомо, хто і як розкупив Боржавські полонини і які та кому пішли хабарі за це. І це абсолютно не залежатиме від вітряків.
Студента підтримую, Має дітвак рацію.
Проффесор 2020-12-04 / 09:23:56
Студент діло каже - все продано, все народне добро пропало, зрада!!!
Міша Дерич 2020-12-03 / 20:11:08
А Щура там невидивилисьте на полонині з ресторанами??
Берн 2020-12-03 / 20:08:58
Буде біда та Щура Василя із всьов бандов завісят на стовпі бо то што они роблят з жителями Міжгірщини не впиряєся ни в що.Всьо спродали а тому числі і Боржаву та й дале хочут вже до людських ділянок взятися з хижами.ЦЯ БАНДА ЗАКІНЧИТ ПЛОХО І ДУЖЕ ПЛОХО.ТАКІ ЛЮДИ НАЙДУТСЯ ШТО ЇХ ВИНИЩАТ ЯК ФАШИСТІВ І НІЯКИЙ КОВАЛЬ МЕНТ ЇХ НЕ СПАСЕ.Што они думаю што невидко як в Колочаві та других громадах понакладяли свойих маріонеток та дале хочут керувати.Чупи та Пиринці з Худинцями під ЩУРОМ а люди лпят бідуют по світах.БУДЕ ПЛОХО ЦІЙ БАНДІ ШТО СПАСУ ЇМ НЕ БДЕ
студент-юрист 2020-12-03 / 19:55:19
Бернська конвенція говорите - шановні Боржавські полонин вже у приватній пласності близько 200га ,це практично усі верхи-і без згоди власника ви іх не зможете включити в ніякі ландшафтні парки .ЦЕ ВСЕ ХОТІЛКИ НЕ БІЛЬШЕ .
Йододефіцитним 2020-12-03 / 19:04:15
Рота лобістів вітряків повилазила. Гроші відробляєте ашмєтці і попеличу за заасфальтовану на хабар дорогу до його ресторану?
Не шатуйте і на вас голод зійде. Де будете шукати нового господаря, щоб йому гори продати? Йдіть краще ягоди збирайте, тітушня безтолкова. Ця інформація не для вашого розуму
Воловець 2020-12-03 / 17:21:25
а чого не показали як місцеві виступали за проект? однобоко, як завжди
хто платить той і музику заказує? вже від Європи такого не очікував
Копча 2020-12-03 / 17:16:35
То вони розглядали якийсь чемодан? Невже нема людської, адаптованої для загального розуміння, інтерпретації цих новомодних слів.
пенсіонер 2020-12-03 / 16:42:01
Десьте були коли ліси вирізали та грунти квадроциклами гробили. Чи за це Каськів з Коломойським не платили?