Папа призначив закарпатця єпархом греко-католицької єпархії Фенікса в США

Після тривалої вакантності, Фенікська греко-католицька єпархія у США, що входить до Піттсбургської Митрополії візантійського обряду, отримала Правлячого Архиєрея.

Папа призначив закарпатця єпархом греко-католицької єпархії Фенікса в США

Про це пишуть Новини Ватикану.

У пʼятницю, 8 листопада 2024 р., у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив Єпархом Фенікської єпархії Покрова Пресвятої Богородиці у США о. Артура Бубневича, з духовенства тієї ж єпархії, дотеперішнього пароха храму Матері Божої Неустанної Помочі в Альбукерке.

Згадана єпархія входить до Піттсбургської Митрополії візантійського обряду в США, що об’єднує вірних, які належать до мукачівської греко-католицької традиції, започаткованої Ужгородською унією 1646 року. Вона стала вакантною після зречення попереднього єпископа Стівена Пазака в 2021 році.

Владика-номінат Артур Бубневич народився 22 червня 1975 року в Перечині на Закарпатті. Навчався в греко-католицькій семінарії Мукачівської єпархії в Ужгороді, а також в Міжнародному богословському інституті досліджень подружжя та сім'ї в Ґамінґу, Австрія. Після переїзду до США, 9 березня 2014 року був висвячений на диякона в єпархії Покрови Пресвятої Богородиці у Феніксі, а 14 вересня – на священника. Призначений парохом парафії Матері Божої Неустанної Помочі в Альбукерке 1 грудня 2014 року, є членом Єпархіальної ради у справах покликань та Міжєпархіальної комісії у справах молоді.

 

08 листопада 2024р.

Теги: єпарх, Бубневич,

Коментарі

Цензор 10.11.2024 / 19:34:16
А ще пан Бубневич був жонатий мав жінку, щось не склалось розвівся.... а тепер єпископ! То вже в католицькій церкві можна бути жонатим єпископом?

НОВИНИ: Соціо

18:03
Закарпатська обласна рада затвердила бюджет області на 2026 рік Фото новина
17:02
В Ужгороді відслужать заупокійну Літургію за Народним артистом України Степаном Гігою
13:46
Поліцейського із Закарпаття нагородили орденом «За мужність» Фото новина
12:47
/ 1
Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки
11:42
На Петросі підготували тимчасовий прихисток для безпечного перебування туристів Фото новина
10:07
Двоє перевізників на Закарпатті оштрафовані на 17 000 грн Фото новина
09:12
У Берегові попрощалися з полеглим Героєм Бабелла Бейлом Фото новина
20:40
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 2
18:21
Помер військовослужбовець з Косівської Поляни на Рахівщині Тимур Колачук Фото новина
16:49
/ 9
Єпископ Мукачівської греко‑католицької єпархії зустрівся з Папою Римським у Ватикані Фото новина
15:52
Вже завтра у Мукачеві відкриють магазин європейського бренду JYSK Фото новина
12:50
На Берегівщині підтвердили загибель Миколи Кіяна, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
11:04
/ 1
На Закарпатті зафіксували критичні порушення прав дитини Фото новина
10:07
У Мукачеві нетверезий водій вилетів у кювет Фото новина
09:02
/ 2
В Ужгороді запустили новий автобусний маршрут
16:58
У Мукачеві цього тижня відкривається Retail Park з розіграшем iPhone 17
10:08
У Мукачеві патрульні затримали водія у стані сильного алкогольного сп’яніння Фото новина
23:31
/ 1
Закарпаття у нотатках Дмитра Донцова за 1918-1919 роки
21:38
/ 1
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 1
08:57
/ 2
На Закарпатті прикордонники зустріли Вифлеємський вогонь миру Фото новина
17:23
/ 1
Офіцера 128-ї Закарпатської бригади Василя Полянчича нагородили «Хрестом бойових заслуг» Фото новина
15:36
Прикордонники Чопського загону затримали двох іноземців на Закарпатті Фото новина
13:19
В Ужгороді водій BMW керував авто у стані алкогольного сп’яніння
16:00
У Львові завтра попрощаються зі Степаном Гігою
14:13
У Данилівці на Берегівщині підтвердили загибель на війні прикордонника Мирослава Матьовки Фото новина
» Всі новини